Basketbol Çeyrek Final Puan Durumu için Tıklayınız - Masa Tenisi Çeyrek Final Puan Durumu için Tıklayınız - Voleybol Çeyrek Final Puan Durumu için Tıklayınız -
HENTBOL ÇEYREK FİNALİ - 1. GRUP - ERKEK
A GRUBU
Manisa7-17Yalova
Denizli16-17Uşak
Manisa5-24Uşak
Denizli17-9Yalova
Manisa13-30Denizli
Uşak26-5Yalova
B GRUBU
Bursa21-20İstanbul Anadolu
Muğla14-28İzmir
Bursa16-16İzmir
Muğla20-27İstanbul Anadolu
Bursa26-12Muğla
İzmir19-16İstanbul Anadolu
C GRUBU
Balıkesir6-13Tekirdağ
İstanbul Avrupa20-14Kütahya
Balıkesir8-13Kütahya
İstanbul Avrupa19-17Tekirdağ
Balıkesir9-18İstanbul Avrupa
Kütahya12-14Tekirdağ
HENTBOL ÇEYREK FİNALİ - 2. GRUP - ERKEK
A GRUBU
Kayseri16-12Mersin
Yozgat10-23Ankara
Kayseri8-18Ankara
Yozgat11-17Mersin
Kayseri27-13Yozgat
Ankara17-15Mersin
B GRUBU
Osmaniye27-18Nevşehir
Adana18-24Kırşehir
Osmaniye20-30Kırşehir
Adana20-17Nevşehir
Osmaniye18-15Adana
Kırşehir18-12Nevşehir
C GRUBU
Kahramanmaraş20-18Konya
Hatay24-19Antalya
Kahramanmaraş18-8Antalya
Hatay21-18Konya
Kahramanmaraş16-12Hatay
Antalya11-15Konya
HENTBOL ÇEYREK FİNALİ - 3. GRUP - ERKEK
A GRUBU
Giresun15-17Düzce
Zonguldak11-9Tokat
Giresun9-18Tokat
Zonguldak11-20Düzce
Giresun8-25Zonguldak
Tokat11-11Düzce
B GRUBU
Karabük32-13Ardahan
Rize16-22Bolu
Karabük13-19Bolu
Rize32-7Ardahan
Karabük11-19Rize
Bolu22-17Ardahan
C GRUBU
Trabzon10-8Kastamonu
Sinop10-10Ordu
Trabzon14-17Ordu
Sinop12-12Kastamonu
Trabzon8-10Sinop
Ordu14-15Kastamonu
HENTBOL ÇEYREK FİNALİ - 4. GRUP - ERKEK
A GRUBU
Gaziantep22-18Malatya
Bitlis15-32Mardin
Gaziantep12-18Mardin
Bitlis9-17Malatya
Gaziantep16-6Bitlis
Mardin18-12Malatya
B GRUBU
Tunceli30-2Iğdır
Van18-28Adıyaman
Tunceli10-19Adıyaman
Van36-5Iğdır
Tunceli11-17Van
Adıyaman13-5Iğdır
C GRUBU
Elazığ17-11Batman
Şanlıurfa12-13Siirt
Elazığ18-14Siirt
Şanlıurfa13-22Batman
Elazığ9-7Şanlıurfa
Siirt3-22Batman
HENTBOL ÇEYREK FİNALİ - 1. GRUP - BAYAN
A GRUBU
İstanbul Anadolu22-8Kırklareli
Manisa22-10Uşak
İstanbul Anadolu15-14Uşak
Manisa21-10Kırklareli
İstanbul Anadolu10-22Manisa
Uşak18-6Kırklareli
B GRUBU
Muğla16-11Denizli
Kocaeli19-13İstanbul Avrupa
Muğla23-9İstanbul Avrupa
Kocaeli13-20Denizli
Muğla20-10Kocaeli
İstanbul Avrupa6-27Denizli
C GRUBU
İzmir46-8Sakarya
Aydın2-36Bursa
İzmir13-13Bursa
Aydın11-8Sakarya
İzmir34-7Aydın
Bursa41-3Sakarya
HENTBOL ÇEYREK FİNALİ - 2. GRUP - BAYAN
A GRUBU
Burdur8-26Kırşehir
Kayseri7-13Isparta
Burdur4-15Isparta
Kayseri10-23Kırşehir
Burdur14-13Kayseri
Isparta3-14Kırşehir
B GRUBU
Adana10-17Ankara
Antalya13-15Konya
Adana20-17Konya
Antalya7-13Ankara
Adana11-15Antalya
Konya10-15Ankara
C GRUBU
Aksaray13-10Mersin
Hatay20-9Kırıkkale
Aksaray11-5Kırıkkale
Hatay9-15Mersin
Aksaray16-23Hatay
Kırıkkale8-16Mersin
HENTBOL ÇEYREK FİNALİ - 3. GRUP - BAYAN
A GRUBU
Rize9-13Çorum
Trabzon7-10Giresun
Rize11-14Giresun
Trabzon12-11Çorum
Rize11-8Trabzon
Giresun15-23Çorum
B GRUBU
Kastamonu12-18Zonguldak
Tokat7-8Sinop
Kastamonu8-12Sinop
Tokat7-6Zonguldak
Kastamonu7-17Tokat
Sinop12-8Zonguldak
C GRUBU
Bolu17-3Samsun
Artvin25-6Ordu
Bolu13-8Ordu
Artvin20-3Samsun
Bolu22-15Artvin
Ordu7-10Samsun
HENTBOL ÇEYREK FİNALİ - 4. GRUP - BAYAN
A GRUBU
Van7-10Batman
Siirt5-9Iğdır
Van9-5Iğdır
Siirt5-17Batman
Van12-8Siirt
Iğdır4-10Batman
B GRUBU
Tunceli11-20Mardin
Adıyaman6-25Elazığ
Tunceli4-40Elazığ
Adıyaman3-14Mardin
Tunceli10-6Adıyaman
Elazığ24-10Mardin
C GRUBU
Malatya12-16Şanlıurfa
Gaziantep19-15Bitlis
Malatya16-15Bitlis
Gaziantep12-11Şanlıurfa
Malatya9-7Gaziantep
Bitlis3-17Şanlıurfa
HENTBOL 21.02.2017
17-19 Şubat 2017 tarihleri arasında Adıyaman'da yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Müsabakaları sona erdi.
TAEKWONDO 21.02.2017

Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Taekwondo Yarı Final Müsabakaları 17-19 Şubat 2017 tarihleri arsında Malatya'da yapıldı.

TAEKWONDO 21.02.2017
Anadolu Yıldızlar Ligi projesi kapsamında 2016-2017 sezonu Taekwondo Yarı Final Müsabakaları 17-19 Şubat 2017 tarihleri arasında Ordu’ da yapıldı.
ŞUBAT 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728
ATLE
BADM
BASK
- BASKETBOL -
Çeyrek Final
- BASKETBOL -
Çeyrek Final
- BASKETBOL -
Çeyrek Final
CİMN
- CİMNASTİK -
Grup Müsabakası
- CİMNASTİK -
Grup Müsabakası
HENT
- HENTBOL -
Çeyrek Final
- HENTBOL -
Çeyrek Final
- HENTBOL -
Çeyrek Final
JUDO
- JUDO -
Yarı Final
- JUDO -
Yarı Final
KARA
MASA
- MASA TENİSİ -
Çeyrek Final
- MASA TENİSİ -
Çeyrek Final
TAEK
- TAEKWONDO -
Yarı Final
- TAEKWONDO -
Yarı Final
- TAEKWONDO -
Yarı Final
VOLE
- VOLEYBOL -
Çeyrek Final
- VOLEYBOL -
Çeyrek Final
- VOLEYBOL -
Çeyrek Final
YÜZM
- YÜZME -
Grup Müsabakası
- YÜZME -
Grup Müsabakası
KAYA
- KAYAK -
Türkiye Birinciliği
- KAYAK -
Türkiye Birinciliği
BUZ
BUZP
SU T
Gruplara katılacak illeri görebilmek için Etkinliklere tıklamanız gerekmektedir.
Etkinlik takvimini indirmek için tıklayınız.