DUYURULAR
Kayak Türkiye Birinciliği Erzurum'da Yapılacaktır
27-12-2017

8-9 Ocak 2018 Tarihinde yapılacak olan Kayak Türkiye Birinciliği'nin müsabaka merkezi Erzurum olarak değiştirilmiştir.

Okyay Utku Atabaş


VOLEYBOL
2. Grup - A Grubu
1Konya87
2Osmaniye74
3Sivas3-3
4Mersin0-8
2. Grup - B Grubu
1Antalya98
2Adana62
3Nevşehir3-1
4Kırşehir0-9
2. Grup - C Grubu
1Kayseri98
2Kahramanmaraş64
3Çankırı3-3
4Hatay0-9
3. Grup - A Grubu
1Samsun98
2Rize3-3
3Giresun3-2
4Düzce3-3
3. Grup - B Grubu
1Tokat87
2Kastamonu74
3Zonguldak3-3
4Bayburt0-8
3. Grup - C Grubu
1Karabük86
2Ordu75
3Çorum3-3
4Gümüşhane0-8
2. Grup - A Grubu
1Kayseri99
2Mersin63
3Kırşehir3-3
4Aksaray0-9
2. Grup - B Grubu
1Antalya99
2Hatay62
3Nevşehir3-3
4Osmaniye0-8
2. Grup - C Grubu
1Ankara99
2Adana51
3Konya4-1
4Isparta0-9
3. Grup - A Grubu
1Samsun98
2Karabük63
3Tokat3-3
4Trabzon0-8
3. Grup - B Grubu
1Ordu98
2Kastamonu51
3Çorum4-1
4Bartın0-8
3. Grup - C Grubu
1Amasya87
2Rize75
3Artvin3-3
4Erzincan0-9

VOLEYBOL
1. Grup - A Grubu
Bursa0-0Eskişehir
Edirne0-0Denizli
Bursa0-0Edirne
Eskişehir0-0Denizli
Bursa0-0Denizli
Eskişehir0-0Edirne
1. Grup - B Grubu
Manisa0-0Tekirdağ
Sakarya0-0Kütahya
Manisa0-0Sakarya
Tekirdağ0-0Kütahya
Manisa0-0Kütahya
Tekirdağ0-0Sakarya
1. Grup - C Grubu
Muğla0-0Çanakkale
İzmir0-0Kocaeli
Muğla0-0İzmir
Çanakkale0-0Kocaeli
Muğla0-0Kocaeli
Çanakkale0-0İzmir
2. Grup - A Grubu
Sivas1-3Osmaniye
Konya3-0Mersin
Sivas0-3Konya
Osmaniye3-0Mersin
Sivas3-1Mersin
Osmaniye2-3Konya
2. Grup - B Grubu
Kırşehir0-3Antalya
Nevşehir1-3Adana
Kırşehir0-3Nevşehir
Antalya3-0Adana
Kırşehir0-3Adana
Antalya3-1Nevşehir
2. Grup - C Grubu
Kayseri3-1Kahramanmaraş
Hatay0-3Çankırı
Kayseri3-0Hatay
Kahramanmaraş3-0Çankırı
Kayseri3-0Çankırı
Kahramanmaraş3-0Hatay
3. Grup - A Grubu
Düzce1-3Samsun
Giresun3-0Rize
Düzce3-1Giresun
Samsun3-0Rize
Düzce0-3Rize
Samsun3-0Giresun
3. Grup - B Grubu
Kastamonu2-3Tokat
Zonguldak3-1Bayburt
Kastamonu3-1Zonguldak
Tokat3-0Bayburt
Kastamonu3-0Bayburt
Tokat3-0Zonguldak
3. Grup - C Grubu
Gümüşhane1-3Karabük
Çorum0-3Ordu
Gümüşhane0-3Çorum
Karabük3-2Ordu
Gümüşhane0-3Ordu
Karabük3-0Çorum
4. Grup - A Grubu
Bitlis0-0Tunceli
Gaziantep0-0Adıyaman
Bitlis0-0Gaziantep
Tunceli0-0Adıyaman
Bitlis0-0Adıyaman
Tunceli0-0Gaziantep
4. Grup - B Grubu
Şanlıurfa0-0Van
Kars0-0Diyarbakır
Şanlıurfa0-0Kars
Van0-0Diyarbakır
Şanlıurfa0-0Diyarbakır
Van0-0Kars
4. Grup - C Grubu
Bingöl0-0Mardin
Kilis0-0Elazığ
Bingöl0-0Kilis
Mardin0-0Elazığ
Bingöl0-0Elazığ
Mardin0-0Kilis
1. Grup - A Grubu
Manisa0-0İstanbul Avrupa
Çanakkale0-0Bilecik
Manisa0-0Çanakkale
İstanbul Avrupa0-0Bilecik
Manisa0-0Bilecik
İstanbul Avrupa0-0Çanakkale
1. Grup - B Grubu
Sakarya0-0Eskişehir
Balıkesir0-0Denizli
Sakarya0-0Balıkesir
Eskişehir0-0Denizli
Sakarya0-0Denizli
Eskişehir0-0Balıkesir
1. Grup - C Grubu
Aydın0-0Kocaeli
Tekirdağ0-0İzmir
Aydın0-0Tekirdağ
Kocaeli0-0İzmir
Aydın0-0İzmir
Kocaeli0-0Tekirdağ
2. Grup - A Grubu
Mersin0-3Kayseri
Kırşehir3-0Aksaray
Mersin3-0Kırşehir
Kayseri3-0Aksaray
Mersin3-0Aksaray
Kayseri3-0Kırşehir
2. Grup - B Grubu
Antalya3-0Nevşehir
Hatay3-0Osmaniye
Antalya3-0Hatay
Nevşehir3-1Osmaniye
Antalya3-0Osmaniye
Nevşehir1-3Hatay
2. Grup - C Grubu
Konya2-3Adana
Isparta0-3Ankara
Konya3-0Isparta
Adana0-3Ankara
Konya0-3Ankara
Adana3-0Isparta
3. Grup - A Grubu
Tokat0-3Samsun
Karabük3-1Trabzon
Tokat0-3Karabük
Samsun3-0Trabzon
Tokat3-0Trabzon
Samsun3-1Karabük
3. Grup - B Grubu
Ordu3-1Çorum
Bartın0-3Kastamonu
Ordu3-0Bartın
Çorum2-3Kastamonu
Ordu3-0Kastamonu
Çorum3-1Bartın
3. Grup - C Grubu
Rize2-3Amasya
Artvin3-0Erzincan
Rize3-0Artvin
Amasya3-0Erzincan
Rize3-0Erzincan
Amasya3-0Artvin
4. Grup - A Grubu
Gaziantep0-0Kilis
Kars0-0Bingöl
Gaziantep0-0Kars
Kilis0-0Bingöl
Gaziantep0-0Bingöl
Kilis0-0Kars
4. Grup - B Grubu
Siirt0-0Bitlis
Batman0-0Malatya
Siirt0-0Batman
Bitlis0-0Malatya
Siirt0-0Malatya
Bitlis0-0Batman
4. Grup - C Grubu
Şanlıurfa0-0Van
Adıyaman0-0Tunceli
Şanlıurfa0-0Adıyaman
Van0-0Tunceli
Şanlıurfa0-0Tunceli
Van0-0Adıyaman
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017