HABERLER
BURSA'DA BASKETBOL COŞTU
18.12.2017
BURSA ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BASKETBOL MÜSABAKALARIYLA COŞTU

ANADOLU YILDIZLARI ( ANALİG) MUDANYA VE GEMLİK BASKETBOLA DOYURDU

Önemli Projenin ilk ayağı sona erdi; Gençlik ve Spor Bakanlığımızın en önemli ve olimpiyatlara katılacak sporcuların altyapısını oluşturmak amacı taşıyan projelerinden olan "Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Yıldız Basketbol Marmara Grup Birinciliği" sona erdi. Marmara bölgesinde yer alan 11 il kız ve erkek takımlarının gruplarında ilk iki dereceye girmek için yoğun mücadelesine sahne olan turnuva dereceye giren takımların ödül töreni ile son buldu.

Erkeklerin Gemlik, Kızlar kategorisinin ise Mudanya spor salonunda mücadele ettiği birinciliğin ödül töreninde sporcular madalya ve belgelerini yetkililerinin elinden aldılar. Gruplarında ilk iki sırayı alan il takımları 9-11 Mart 2018 tarihlerinde Uşak' ta çeyrek finalde mücadele edecekler.


EMİNE TABAN

Fotoğraflar



BADMİNTON
1. Grup - A Grubu
1Bursa44
2Kastamonu2-2
3Manisa0-2
1. Grup - B Grubu
1Samsun46
2Adana22
3Mardin0-8
1. Grup - C Grubu
1Van44
2Ankara22
3Çankırı0-6
1. Grup - A Grubu
1Kilis42
2Burdur20
3İzmir0-2
1. Grup - B Grubu
1Bursa46
2Zonguldak2-2
3Batman0-4
1. Grup - C Grubu
1Ankara46
2Erzincan20
3Çankırı0-6
1. Grup - D Grubu
1Tekirdağ48
2Samsun2-4
3Malatya0-4

BADMİNTON
1. Grup - A Grubu
Bursa3-2Manisa
1. Grup - B Grubu
Adana2-3Samsun
1. Grup - C Grubu
Çankırı1-4Van
1. Grup - D Grubu
Malatya5-0Konya
1. Grup - A Grubu
Kastamonu1-4Bursa
1. Grup - B Grubu
Mardin1-4Adana
1. Grup - C Grubu
Ankara4-1Çankırı
1. Grup - A Grubu
Manisa2-3Kastamonu
1. Grup - B Grubu
Samsun5-0Mardin
1. Grup - C Grubu
Van3-2Ankara
2. Grup - YF6 Grubu
Mardin0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Manisa1-3Çankırı
2. Grup - YF4 Grubu
Adana3-0Konya
2. Grup - YF3 Grubu
Kastamonu2-3Ankara
2. Grup - YF2 Grubu
Samsun1-4Malatya
2. Grup - YF1 Grubu
Bursa3-1Van
1. Grup - A Grubu
İzmir2-3Burdur
1. Grup - B Grubu
Bursa4-1Batman
1. Grup - C Grubu
Ankara3-2Erzincan
1. Grup - D Grubu
Malatya1-4Tekirdağ
1. Grup - A Grubu
Kilis3-2İzmir
1. Grup - B Grubu
Zonguldak1-4Bursa
1. Grup - C Grubu
Çankırı0-5Ankara
1. Grup - D Grubu
Samsun3-2Malatya
1. Grup - A Grubu
Burdur2-3Kilis
1. Grup - B Grubu
Batman2-3Zonguldak
1. Grup - C Grubu
Erzincan3-2Çankırı
1. Grup - D Grubu
Tekirdağ5-0Samsun
2. Grup - YF6 Grubu
Batman1-3Malatya
2. Grup - YF5 Grubu
İzmir2-3Çankırı
2. Grup - YF4 Grubu
Zonguldak0-0Samsun
2. Grup - YF3 Grubu
Burdur2-3Erzincan
2. Grup - YF2 Grubu
Bursa3-0Tekirdağ
2. Grup - YF1 Grubu
Kilis0-3Ankara
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017