HABERLER
KARS'DA ANALİG HEYECANI
18.12.2017
ANALİG Doğu Anadolu Bölgesi Grup Müsabakaları 15-17 Aralık 2017 tarihleri arasında Kars'ta yapıldı.

Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Doğu Anadolu Bölgesi Grup müsabakaları Malatya, Iğdır, Bitlis, Tunceli, Bingöl, Ağrı, Van, Kars, Elazığ olmak üzere 9 ilden 7 kız, 9 erkek toplam 16 takımın katılımıyla Kars'ta düzenlenmiştir. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın sporun tabana yayılması ve Olimpiyatlara katılacak sporcuların altyapısını oluşturmak amacıyla düzenlenen projelerinden biri olan ANALİG müsabakaları 15-17 Aralık 2017 tarihinde Kafkas Üniversitesi Spor Salonunda düzenlenen tören ile başlamış ve kıyasıya yaşanan müsabakalara sahne olmuştur. 3 Erkek ve 2 Kız grubunun bulunduğu müsabakalarda erkek gruplarında ilk ikiye giren kız gruplarında ise ilk üçe giren takımlar 09-11 Mart tarihleri arasında yapılacak olan çeyrek final müsabakalarına katılmaya hak kazanmış olup; derece yapan takımlar madalya ve belgelerini yetkilerin elinden almıştır.


UĞUR ALKAYA

Video

Fotoğraflar



MASA TENİSİ
Akdeniz Grubu - A Grubu
1Isparta44
2Hatay30
3Adana3-1
4Mersin2-3
Akdeniz Grubu - B Grubu
1Kahramanmaraş43
2Osmaniye30
3Karaman3-1
4Burdur2-2
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
1Bayburt46
2Trabzon3-1
3Gümüşhane2-5
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
1Erzincan44
2Giresun31
3Artvin2-5
Karadeniz 2 Grubu - C Grubu
1Rize45
2Ordu3-2
3Erzurum2-3
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Mardin45
2Diyarbakır44
3Kilis2-3
4Adıyaman2-6
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Gaziantep46
2Batman30
3Hakkari30
4Şanlıurfa2-6
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Van23
2Bitlis23
3Tunceli2-6
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Malatya45
2Iğdır1-2
3Muş1-3
Doğu Anadolu Grubu - C Grubu
1Bingöl45
2Ağrı1-3
3Elazığ1-2
Akdeniz Grubu - A Grubu
1Kahramanmaraş69
2Adana51
3Mersin4-1
4Osmaniye3-9
Akdeniz Grubu - B Grubu
1Karaman44
2Hatay44
3Isparta4-1
4Burdur3-7
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
1Artvin69
2Erzincan53
3Giresun4-4
4Gümüşhane3-8
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
1Rize67
2Trabzon3-2
3Ordu32
4Erzurum3-7
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Batman46
2Adıyaman30
3Hakkari1-3
4Kilis1-3
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Gaziantep46
2Mardin30
3Diyarbakır3-1
4Şanlıurfa2-5
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Malatya44
2Van32
3Elazığ3-1
4Muş2-5
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Bitlis46
2Bingöl1-3
3Tunceli1-3

MASA TENİSİ
Marmara Grubu - A Grubu
İstanbul Avrupa0-0Sakarya
Bursa0-0Kocaeli
İstanbul Avrupa0-0Bursa
Sakarya0-0Kocaeli
İstanbul Avrupa0-0Kocaeli
Sakarya0-0Bursa
Marmara Grubu - B Grubu
İstanbul Anadolu0-0Kırklareli
Balıkesir0-0Tekirdağ
İstanbul Anadolu0-0Balıkesir
Kırklareli0-0Tekirdağ
İstanbul Anadolu0-0Tekirdağ
Kırklareli0-0Balıkesir
Marmara Grubu - C Grubu
Yalova0-0Edirne
Yalova0-0Çanakkale
Edirne0-0Çanakkale
Ege Grubu - A Grubu
Bilecik0-0Eskişehir
Uşak0-0Muğla
Bilecik0-0Uşak
Eskişehir0-0Muğla
Bilecik0-0Muğla
Eskişehir0-0Uşak
Ege Grubu - B Grubu
Denizli0-0Afyonkarahisar
Denizli0-0İzmir
Afyonkarahisar0-0İzmir
Ege Grubu - C Grubu
Aydın0-0Kütahya
Aydın0-0Manisa
Kütahya0-0Manisa
Akdeniz Grubu - A Grubu
Isparta3-1Adana
Hatay3-1Mersin
Isparta3-1Hatay
Adana3-2Mersin
Isparta0-0Mersin
Adana0-0Hatay
Akdeniz Grubu - B Grubu
Burdur2-3Karaman
Kahramanmaraş3-1Osmaniye
Burdur2-3Kahramanmaraş
Karaman1-3Osmaniye
Burdur0-0Osmaniye
Karaman0-0Kahramanmaraş
İçanadolu Grubu - A Grubu
Ankara0-0Kırıkkale
Konya0-0Kırşehir
Ankara0-0Konya
Kırıkkale0-0Kırşehir
Ankara0-0Kırşehir
Kırıkkale0-0Konya
İçanadolu Grubu - B Grubu
Aksaray0-0Niğde
Aksaray0-0Kayseri
Niğde0-0Kayseri
İçanadolu Grubu - C Grubu
Sivas0-0Nevşehir
Sivas0-0Çankırı
Nevşehir0-0Çankırı
Karadeniz 1 Grubu - A Grubu
Amasya3-1Karabük
Sinop2-3Bolu
Amasya3-0Sinop
Karabük0-0Bolu
Amasya0-0Bolu
Karabük0-0Sinop
Karadeniz 1 Grubu - B Grubu
Zonguldak0-0Samsun
Zonguldak0-0Çorum
Samsun0-0Çorum
Karadeniz 1 Grubu - C Grubu
Kastamonu0-0Bartın
Kastamonu0-0Düzce
Bartın0-0Düzce
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
Bayburt3-0Trabzon
Bayburt3-0Gümüşhane
Trabzon3-1Gümüşhane
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
Erzincan3-1Artvin
Erzincan3-1Giresun
Artvin0-3Giresun
Karadeniz 2 Grubu - C Grubu
Rize3-1Erzurum
Rize3-0Ordu
Erzurum2-3Ordu
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
Mardin3-1Kilis
Adıyaman0-3Diyarbakır
Mardin3-0Adıyaman
Kilis2-3Diyarbakır
Mardin0-0Diyarbakır
Kilis0-0Adıyaman
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
Hakkari3-0Şanlıurfa
Batman0-3Gaziantep
Hakkari0-3Batman
Şanlıurfa0-3Gaziantep
Hakkari0-0Gaziantep
Şanlıurfa0-0Batman
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
Tunceli0-3Van
Tunceli0-3Bitlis
Van0-0Bitlis
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
Malatya3-1Iğdır
Malatya3-0Muş
Iğdır0-0Muş
Doğu Anadolu Grubu - C Grubu
Bingöl3-0Ağrı
Bingöl3-1Elazığ
Ağrı0-0Elazığ
Marmara Grubu - A Grubu
Kocaeli0-0Edirne
Çanakkale0-0Yalova
Kocaeli0-0Çanakkale
Edirne0-0Yalova
Kocaeli0-0Yalova
Edirne0-0Çanakkale
Marmara Grubu - B Grubu
Bursa0-0İstanbul Anadolu
Balıkesir0-0Kırklareli
Bursa0-0Balıkesir
İstanbul Anadolu0-0Kırklareli
Bursa0-0Kırklareli
İstanbul Anadolu0-0Balıkesir
Marmara Grubu - C Grubu
İstanbul Avrupa0-0Sakarya
İstanbul Avrupa0-0Tekirdağ
Sakarya0-0Tekirdağ
Ege Grubu - A Grubu
Aydın0-0Kütahya
Uşak0-0Bilecik
Aydın0-0Uşak
Kütahya0-0Bilecik
Aydın0-0Bilecik
Kütahya0-0Uşak
Ege Grubu - B Grubu
İzmir0-0Denizli
İzmir0-0Muğla
Denizli0-0Muğla
Ege Grubu - C Grubu
Eskişehir0-0Afyonkarahisar
Eskişehir0-0Manisa
Afyonkarahisar0-0Manisa
Akdeniz Grubu - A Grubu
Kahramanmaraş3-0Osmaniye
Mersin2-3Adana
Kahramanmaraş3-0Mersin
Osmaniye0-3Adana
Kahramanmaraş3-0Adana
Osmaniye0-3Mersin
Akdeniz Grubu - B Grubu
Isparta1-3Karaman
Hatay3-0Burdur
Isparta2-3Hatay
Karaman3-1Burdur
Isparta3-1Burdur
Karaman0-0Hatay
İçanadolu Grubu - A Grubu
Aksaray0-0Kayseri
Aksaray0-0Sivas
Kayseri0-0Sivas
İçanadolu Grubu - B Grubu
Konya0-0Ankara
Konya0-0Kırşehir
Ankara0-0Kırşehir
İçanadolu Grubu - C Grubu
Nevşehir0-0Kırıkkale
Nevşehir0-0Niğde
Kırıkkale0-0Niğde
Karadeniz 1 Grubu - A Grubu
Çorum0-0Kastamonu
Düzce0-0Samsun
Çorum0-0Düzce
Kastamonu0-0Samsun
Çorum0-0Samsun
Kastamonu0-0Düzce
Karadeniz 1 Grubu - B Grubu
Zonguldak0-0Amasya
Zonguldak0-0Karabük
Amasya0-0Karabük
Karadeniz 1 Grubu - C Grubu
Sinop0-0Bartın
Sinop0-0Bolu
Bartın0-0Bolu
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
Giresun0-3Erzincan
Gümüşhane0-3Artvin
Giresun3-1Gümüşhane
Erzincan0-3Artvin
Giresun0-3Artvin
Erzincan3-0Gümüşhane
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
Rize3-0Erzurum
Trabzon0-0Ordu
Rize3-0Trabzon
Erzurum0-3Ordu
Rize3-2Ordu
Erzurum2-3Trabzon
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
Batman3-0Adıyaman
Hakkari0-0Kilis
Batman3-0Hakkari
Adıyaman3-0Kilis
Batman0-0Kilis
Adıyaman0-0Hakkari
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
Gaziantep3-0Mardin
Diyarbakır3-1Şanlıurfa
Gaziantep3-0Diyarbakır
Mardin3-0Şanlıurfa
Gaziantep0-0Şanlıurfa
Mardin0-0Diyarbakır
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
Malatya3-2Van
Elazığ3-1Muş
Malatya3-0Elazığ
Van3-0Muş
Malatya0-0Muş
Van0-0Elazığ
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
Bitlis3-0Bingöl
Bitlis3-0Tunceli
Bingöl0-0Tunceli
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017