HABERLER
GÜMÜŞHANE HENTBOL GRUP MÜSABAKALARI BAŞLADI
22.12.2017
HENTBOL MÜSABAKALARI START ALDI

Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 2017 - 2018 sezonu faaliyet programı doğrultusunda 22-23-24 Aralık 2017 tarihlerinde ilimiz Aydın Doğan Spor Salonunda Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Grup Müsabakaları başladı.

Grup Müsabakalarına Artvin, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Tokat ve Trabzon illerinden kız ve erkek olmak üzere toplam 350 sporcu katılmaktadır. Müsabakalar 22 Aralık 2017 tarihinde açılış seremonisi ile başlayarak 24 Aralık 2017 tarihinde son bulacaktır. Açılış programında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Selahattin TAŞ yaptığı konuşmada; Diğer branşlarda olduğu gibi hentbol sporunda da daha fazla müsabaka yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucunda bir üst tura katılamayan yetenekli sporcuların seçimi yapılarak ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması, sporun gelişimi için işbirliği içerisinde bulunmalarının sağlanması açısından bu müsabakalarının önemine değinerek müsabakalara katılan illerimizin antrenör ve sporcularına başarı dileklerinde bulundu.


BAHADIR AYHAN İLHAN

Fotoğraflar



BADMİNTON
1. Grup - A Grubu
1Bursa44
2Kastamonu2-2
3Manisa0-2
1. Grup - B Grubu
1Samsun46
2Adana22
3Mardin0-8
1. Grup - C Grubu
1Van44
2Ankara22
3Çankırı0-6
1. Grup - A Grubu
1Kilis42
2Burdur20
3İzmir0-2
1. Grup - B Grubu
1Bursa46
2Zonguldak2-2
3Batman0-4
1. Grup - C Grubu
1Ankara46
2Erzincan20
3Çankırı0-6
1. Grup - D Grubu
1Tekirdağ48
2Samsun2-4
3Malatya0-4

BADMİNTON
1. Grup - A Grubu
Bursa3-2Manisa
1. Grup - B Grubu
Adana2-3Samsun
1. Grup - C Grubu
Çankırı1-4Van
1. Grup - D Grubu
Malatya5-0Konya
1. Grup - A Grubu
Kastamonu1-4Bursa
1. Grup - B Grubu
Mardin1-4Adana
1. Grup - C Grubu
Ankara4-1Çankırı
1. Grup - A Grubu
Manisa2-3Kastamonu
1. Grup - B Grubu
Samsun5-0Mardin
1. Grup - C Grubu
Van3-2Ankara
2. Grup - YF6 Grubu
Mardin0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Manisa1-3Çankırı
2. Grup - YF4 Grubu
Adana3-0Konya
2. Grup - YF3 Grubu
Kastamonu2-3Ankara
2. Grup - YF2 Grubu
Samsun1-4Malatya
2. Grup - YF1 Grubu
Bursa3-1Van
1. Grup - A Grubu
İzmir2-3Burdur
1. Grup - B Grubu
Bursa4-1Batman
1. Grup - C Grubu
Ankara3-2Erzincan
1. Grup - D Grubu
Malatya1-4Tekirdağ
1. Grup - A Grubu
Kilis3-2İzmir
1. Grup - B Grubu
Zonguldak1-4Bursa
1. Grup - C Grubu
Çankırı0-5Ankara
1. Grup - D Grubu
Samsun3-2Malatya
1. Grup - A Grubu
Burdur2-3Kilis
1. Grup - B Grubu
Batman2-3Zonguldak
1. Grup - C Grubu
Erzincan3-2Çankırı
1. Grup - D Grubu
Tekirdağ5-0Samsun
2. Grup - YF6 Grubu
Batman1-3Malatya
2. Grup - YF5 Grubu
İzmir2-3Çankırı
2. Grup - YF4 Grubu
Zonguldak0-0Samsun
2. Grup - YF3 Grubu
Burdur2-3Erzincan
2. Grup - YF2 Grubu
Bursa3-0Tekirdağ
2. Grup - YF1 Grubu
Kilis0-3Ankara
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017