HABERLER
POYRAZIN PRENSLERİ
25.12.2017
BURSA'DA POYRAZIN PRENSLERİ

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ HENTBOL KIZLAR-ERKEKLER MARMARA GRUP BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın önemli projelerinden ve 15 olimpik branşta, 82 il takımı karmalarından binlerce kız ve erkek yıldız sporcunun katılım sağladığı branşlardan biri olan "ANADOLU YILDIZLARI HENTBOL MARMARA GRUP BİRİNCİLİĞİ" bugün sona erdi.

KIZLARDA 10 Takım 140 Sporcu, Erkeklerde 10 Takım 140 Sporcu Marmara bölgesinde yer alan 20 il takımı karmasında 280 sporcu yer aldı ve gruplarında ilk iki dereceyi alan takımlar çeyrek finale yükseldi.

Kızlar kategorisinin Mudanya Spor Salonunda, Erkeklerler kategorisinin de Osmangazi Bld. Dikkaldırım Spor Salonunda mücadele ettiği birincilik sonunda gruplarında ilk iki dereceyi alan il karmaları , 14-16 Mart 2018 tarihlerinde Balıkesir'de yapılacak Çeyrek Finalde yarı finale çıkmak için mücadele edecekler. Gruplarında dereceye giren ilk uç takıma madalya ve başarı belgeleri takdim edildi.


EMİNE TABAN

Fotoğraflar



MASA TENİSİ
Akdeniz Grubu - A Grubu
1Isparta44
2Hatay30
3Adana3-1
4Mersin2-3
Akdeniz Grubu - B Grubu
1Kahramanmaraş43
2Osmaniye30
3Karaman3-1
4Burdur2-2
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
1Bayburt46
2Trabzon3-1
3Gümüşhane2-5
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
1Erzincan44
2Giresun31
3Artvin2-5
Karadeniz 2 Grubu - C Grubu
1Rize45
2Ordu3-2
3Erzurum2-3
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Mardin45
2Diyarbakır44
3Kilis2-3
4Adıyaman2-6
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Gaziantep46
2Batman30
3Hakkari30
4Şanlıurfa2-6
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Van23
2Bitlis23
3Tunceli2-6
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Malatya45
2Iğdır1-2
3Muş1-3
Doğu Anadolu Grubu - C Grubu
1Bingöl45
2Ağrı1-3
3Elazığ1-2
Akdeniz Grubu - A Grubu
1Kahramanmaraş69
2Adana51
3Mersin4-1
4Osmaniye3-9
Akdeniz Grubu - B Grubu
1Karaman44
2Hatay44
3Isparta2-3
4Burdur2-5
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
1Artvin69
2Erzincan53
3Giresun4-4
4Gümüşhane3-8
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
1Rize67
2Trabzon3-2
3Ordu32
4Erzurum3-7
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Batman46
2Adıyaman30
3Hakkari1-3
4Kilis1-3
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Gaziantep46
2Mardin30
3Diyarbakır3-1
4Şanlıurfa2-5
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Malatya44
2Van32
3Elazığ3-1
4Muş2-5
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Bitlis46
2Bingöl1-3
3Tunceli1-3

MASA TENİSİ
Marmara Grubu - A Grubu
İstanbul Avrupa0-0Sakarya
Bursa0-0Kocaeli
İstanbul Avrupa0-0Bursa
Sakarya0-0Kocaeli
İstanbul Avrupa0-0Kocaeli
Sakarya0-0Bursa
Marmara Grubu - B Grubu
İstanbul Anadolu0-0Kırklareli
Balıkesir0-0Tekirdağ
İstanbul Anadolu0-0Balıkesir
Kırklareli0-0Tekirdağ
İstanbul Anadolu0-0Tekirdağ
Kırklareli0-0Balıkesir
Marmara Grubu - C Grubu
Yalova0-0Edirne
Yalova0-0Çanakkale
Edirne0-0Çanakkale
Ege Grubu - A Grubu
Bilecik0-0Eskişehir
Uşak0-0Muğla
Bilecik0-0Uşak
Eskişehir0-0Muğla
Bilecik0-0Muğla
Eskişehir0-0Uşak
Ege Grubu - B Grubu
Denizli0-0Afyonkarahisar
Denizli0-0İzmir
Afyonkarahisar0-0İzmir
Ege Grubu - C Grubu
Aydın0-0Kütahya
Aydın0-0Manisa
Kütahya0-0Manisa
Akdeniz Grubu - A Grubu
Isparta3-1Adana
Hatay3-1Mersin
Isparta3-1Hatay
Adana3-2Mersin
Isparta0-0Mersin
Adana0-0Hatay
Akdeniz Grubu - B Grubu
Burdur2-3Karaman
Kahramanmaraş3-1Osmaniye
Burdur2-3Kahramanmaraş
Karaman1-3Osmaniye
Burdur0-0Osmaniye
Karaman0-0Kahramanmaraş
İçanadolu Grubu - A Grubu
Ankara0-0Kırıkkale
Konya0-0Kırşehir
Ankara0-0Konya
Kırıkkale0-0Kırşehir
Ankara0-0Kırşehir
Kırıkkale0-0Konya
İçanadolu Grubu - B Grubu
Aksaray0-0Niğde
Aksaray0-0Kayseri
Niğde0-0Kayseri
İçanadolu Grubu - C Grubu
Sivas0-0Nevşehir
Sivas0-0Çankırı
Nevşehir0-0Çankırı
Karadeniz 1 Grubu - A Grubu
Amasya3-1Karabük
Sinop2-3Bolu
Amasya3-0Sinop
Karabük0-0Bolu
Amasya0-0Bolu
Karabük0-0Sinop
Karadeniz 1 Grubu - B Grubu
Zonguldak0-0Samsun
Zonguldak0-0Çorum
Samsun0-0Çorum
Karadeniz 1 Grubu - C Grubu
Kastamonu0-0Bartın
Kastamonu0-0Düzce
Bartın0-0Düzce
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
Bayburt3-0Trabzon
Bayburt3-0Gümüşhane
Trabzon3-1Gümüşhane
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
Erzincan3-1Artvin
Erzincan3-1Giresun
Artvin0-3Giresun
Karadeniz 2 Grubu - C Grubu
Rize3-1Erzurum
Rize3-0Ordu
Erzurum2-3Ordu
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
Mardin3-1Kilis
Adıyaman0-3Diyarbakır
Mardin3-0Adıyaman
Kilis2-3Diyarbakır
Mardin0-0Diyarbakır
Kilis0-0Adıyaman
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
Hakkari3-0Şanlıurfa
Batman0-3Gaziantep
Hakkari0-3Batman
Şanlıurfa0-3Gaziantep
Hakkari0-0Gaziantep
Şanlıurfa0-0Batman
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
Tunceli0-3Van
Tunceli0-3Bitlis
Van0-0Bitlis
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
Malatya3-1Iğdır
Malatya3-0Muş
Iğdır0-0Muş
Doğu Anadolu Grubu - C Grubu
Bingöl3-0Ağrı
Bingöl3-1Elazığ
Ağrı0-0Elazığ
Marmara Grubu - A Grubu
Kocaeli0-0Edirne
Çanakkale0-0Yalova
Kocaeli0-0Çanakkale
Edirne0-0Yalova
Kocaeli0-0Yalova
Edirne0-0Çanakkale
Marmara Grubu - B Grubu
Bursa0-0İstanbul Anadolu
Balıkesir0-0Kırklareli
Bursa0-0Balıkesir
İstanbul Anadolu0-0Kırklareli
Bursa0-0Kırklareli
İstanbul Anadolu0-0Balıkesir
Marmara Grubu - C Grubu
İstanbul Avrupa0-0Sakarya
İstanbul Avrupa0-0Tekirdağ
Sakarya0-0Tekirdağ
Ege Grubu - A Grubu
Aydın0-0Kütahya
Uşak0-0Bilecik
Aydın0-0Uşak
Kütahya0-0Bilecik
Aydın0-0Bilecik
Kütahya0-0Uşak
Ege Grubu - B Grubu
İzmir0-0Denizli
İzmir0-0Muğla
Denizli0-0Muğla
Ege Grubu - C Grubu
Eskişehir0-0Afyonkarahisar
Eskişehir0-0Manisa
Afyonkarahisar0-0Manisa
Akdeniz Grubu - A Grubu
Kahramanmaraş3-0Osmaniye
Mersin2-3Adana
Kahramanmaraş3-0Mersin
Osmaniye0-3Adana
Kahramanmaraş3-0Adana
Osmaniye0-3Mersin
Akdeniz Grubu - B Grubu
Isparta1-3Karaman
Hatay3-0Burdur
Isparta2-3Hatay
Karaman3-1Burdur
Isparta0-0Burdur
Karaman0-0Hatay
İçanadolu Grubu - A Grubu
Aksaray0-0Kayseri
Aksaray0-0Sivas
Kayseri0-0Sivas
İçanadolu Grubu - B Grubu
Konya0-0Ankara
Konya0-0Kırşehir
Ankara0-0Kırşehir
İçanadolu Grubu - C Grubu
Nevşehir0-0Kırıkkale
Nevşehir0-0Niğde
Kırıkkale0-0Niğde
Karadeniz 1 Grubu - A Grubu
Çorum0-0Kastamonu
Düzce0-0Samsun
Çorum0-0Düzce
Kastamonu0-0Samsun
Çorum0-0Samsun
Kastamonu0-0Düzce
Karadeniz 1 Grubu - B Grubu
Zonguldak0-0Amasya
Zonguldak0-0Karabük
Amasya0-0Karabük
Karadeniz 1 Grubu - C Grubu
Sinop0-0Bartın
Sinop0-0Bolu
Bartın0-0Bolu
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
Giresun0-3Erzincan
Gümüşhane0-3Artvin
Giresun3-1Gümüşhane
Erzincan0-3Artvin
Giresun0-3Artvin
Erzincan3-0Gümüşhane
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
Rize3-0Erzurum
Trabzon0-0Ordu
Rize3-0Trabzon
Erzurum0-3Ordu
Rize3-2Ordu
Erzurum2-3Trabzon
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
Batman3-0Adıyaman
Hakkari0-0Kilis
Batman3-0Hakkari
Adıyaman3-0Kilis
Batman0-0Kilis
Adıyaman0-0Hakkari
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
Gaziantep3-0Mardin
Diyarbakır3-1Şanlıurfa
Gaziantep3-0Diyarbakır
Mardin3-0Şanlıurfa
Gaziantep0-0Şanlıurfa
Mardin0-0Diyarbakır
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
Malatya3-2Van
Elazığ3-1Muş
Malatya3-0Elazığ
Van3-0Muş
Malatya0-0Muş
Van0-0Elazığ
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
Bitlis3-0Bingöl
Bitlis3-0Tunceli
Bingöl0-0Tunceli
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017