HABERLER
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ HENTBOL GRUP MÜSABAKALARI İZMİR'DE YAPILDI
25.12.2017
Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 2017-2018 Sezonu Faaliyet Programında Yer Alan Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Grup Müsabakaları ilimiz Buca Serdar Yereli Spor Salonu'nda yapılmıştır.

Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 2017-2018 sezonu faaliyet programında yer alan ANADOLU YILDIZLAR LİGİ Hentbol Grup Müsabakaları 22-24 Aralık 2017 tarihleri arasında İlimiz Buca Serdar Yereli Spor Salonu'nda gerçekleştirilmiştir. Müsabakaların teknik toplantısı 21 Aralık 2017 tarihinde Kaya Prestij Otel'de saat 17.00 de kura çekimi ile yapılmış olup müsabakaların seromoni ise 22 Aralık 2017 tarihinde saat 11.00'de Buca Serdar Yereli Spor Salonu'nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra Spor Şube Müdürü Oktay BAK, Buca İlçe Müdürü Bilal YILDIRIM, Tesis Amiri Mustafa ARSLANTAŞ, Federasyon İl Temsilcisi Taner ÇETİNDERE, antrenörler, sporcular ve hakemlerin katılımıyla yapılmıştır.

Ege Grubu olarak; Erkekler kategorisinde İzmir, Afyonkarahisar, Bilecik, Denizli, Eskişehir, Kütahya, Manisa ve Muğla olmak üzere 8 ilin katıldığı müsabakalara, kadınlar kategorisinde İzmir, Afyonkarahisar, Denizli, Eskişehir, Kütahya, Manisa ve Muğla olmak üzere 7 il katılmıştır.



BERRİN TURAN

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Tekirdağ419
2Konya33
3Gaziantep2-22
1. Grup - B Grubu
1Bursa466
2İzmir325
3Zonguldak2-91
1. Grup - C Grubu
1Samsun44
2Muğla340
3Giresun2-44
1. Grup - D Grubu
1Kayseri226
2Van1-26
1. Grup - A Grubu
1İzmir488
2Sinop3-9
3Van2-79
1. Grup - B Grubu
1Düzce446
2Kocaeli3-5
3Giresun2-41
1. Grup - C Grubu
1Antalya47
2İstanbul Avrupa31
3Bartın2-8
1. Grup - D Grubu
1Ankara227
2Tunceli1-27

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Gaziantep48-62Tekirdağ
1. Grup - B Grubu
Bursa86-39Zonguldak
1. Grup - C Grubu
Samsun79-77Muğla
1. Grup - D Grubu
Kayseri63-37Van
1. Grup - A Grubu
Konya56-48Gaziantep
1. Grup - B Grubu
İzmir27-46Bursa
1. Grup - C Grubu
Giresun63-65Samsun
1. Grup - A Grubu
Tekirdağ42-37Konya
1. Grup - B Grubu
Zonguldak43-87İzmir
1. Grup - C Grubu
Muğla89-47Giresun
2. Grup - YF6 Grubu
Zonguldak0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Gaziantep41-56Giresun
2. Grup - YF4 Grubu
İzmir85-31Van
2. Grup - YF3 Grubu
Konya45-58Muğla
2. Grup - YF2 Grubu
Bursa64-63Kayseri
2. Grup - YF1 Grubu
Tekirdağ48-52Samsun
3. Grup - F6 Grubu
Gaziantep0-0-
3. Grup - F5 Grubu
Zonguldak38-58Giresun
3. Grup - F4 Grubu
Van30-51Konya
3. Grup - F3 Grubu
İzmir52-45Muğla
3. Grup - F2 Grubu
Kayseri53-39Tekirdağ
3. Grup - F1 Grubu
Bursa63-52Samsun
1. Grup - A Grubu
İzmir86-32Van
1. Grup - B Grubu
Düzce67-49Giresun
1. Grup - C Grubu
Bartın55-61Antalya
1. Grup - D Grubu
Ankara74-47Tunceli
1. Grup - A Grubu
Sinop57-91İzmir
1. Grup - B Grubu
Kocaeli40-68Düzce
1. Grup - C Grubu
İstanbul Avrupa59-57Bartın
1. Grup - A Grubu
Van36-61Sinop
1. Grup - B Grubu
Giresun43-66Kocaeli
1. Grup - C Grubu
Antalya55-54İstanbul Avrupa
2. Grup - YF6 Grubu
Giresun0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Van34-49Bartın
2. Grup - YF4 Grubu
Kocaeli60-29Tunceli
2. Grup - YF3 Grubu
Sinop53-60İstanbul Avrupa
2. Grup - YF2 Grubu
Düzce36-56Ankara
2. Grup - YF1 Grubu
İzmir72-41Antalya
3. Grup - F6 Grubu
Van0-0-
3. Grup - F5 Grubu
Giresun44-49Bartın
3. Grup - F4 Grubu
Tunceli34-61Sinop
3. Grup - F3 Grubu
Kocaeli67-66İstanbul Avrupa
3. Grup - F2 Grubu
Düzce48-42Antalya
3. Grup - F1 Grubu
İzmir55-50Ankara
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017