HABERLER
MANİSA'DA DÜZENLENEN ANALİG YARI FİNAL MÜSABAKALARI SONA ERDİ.
9.4.2018 1
Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton yarı finalleri Manisa'da gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü 2018 yılı faaliyet programında yer alan 06-08 Nisan tarihinde Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Yarı Final müsabakaları Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan çok amaçlı spor salonunda 24 takımın katılımıyla yapılan birbirinden çekişmeli müsabakalarla sona erdi. Müsabakalarda dereceye giren takım ve sporculara madalya, başarı belgesi ve katılım belgesi verildi.


MURAT KARTAL

Fotoğraflar



BADMİNTON
Marmara Grubu - A Grubu
1Bursa615
2Sakarya43
3Edirne2-3
4Çanakkale0-15
Marmara Grubu - B Grubu
1İstanbul Anadolu611
2Tekirdağ2-3
3Kırklareli2-3
4Balıkesir2-5
Marmara Grubu - C Grubu
1İstanbul Avrupa410
2Yalova2-4
3Kocaeli0-6
Ege Grubu - A Grubu
1İzmir611
2Manisa49
3Muğla2-7
4Bilecik0-13
Ege Grubu - B Grubu
1Kütahya44
2Afyonkarahisar20
3Uşak0-4
Ege Grubu - C Grubu
1Aydın48
2Denizli2-2
3Eskişehir0-6
Akdeniz Grubu - A Grubu
1Adana69
2Mersin41
3Isparta21
4Osmaniye0-11
Akdeniz Grubu - B Grubu
1Hatay45
2Karaman41
3Antalya4-2
4Kahramanmaraş0-5
İçanadolu Grubu - A Grubu
1Konya43
2Niğde43
3Aksaray4-1
4Kırşehir0-5
İçanadolu Grubu - B Grubu
1Ankara615
2Sivas45
3Yozgat2-5
4Nevşehir0-15
İçanadolu Grubu - C Grubu
1Kayseri44
2Çankırı22
3Kırıkkale0-6
Karadeniz 1 Grubu - A Grubu
1Samsun615
2Zonguldak43
3Bartın2-7
4Karabük0-11
Karadeniz 1 Grubu - B Grubu
1Çorum44
2Kastamonu20
3Bolu0-4
Karadeniz 1 Grubu - C Grubu
1Amasya44
2Sinop20
3Düzce0-4
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
1Bayburt611
2Ardahan49
3Ordu2-5
4Gümüşhane0-15
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
1Giresun611
2Erzurum49
3Artvin2-7
4Rize0-13
Karadeniz 2 Grubu - C Grubu
1Erzincan42
2Tokat20
3Trabzon0-2
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Kilis611
2Batman47
3Mardin2-5
4Hakkari0-13
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Gaziantep410
2Diyarbakır2-2
3Şırnak0-8
Güneydoğu Anadolu Grubu - C Grubu
1Adıyaman46
2Şanlıurfa22
3Siirt0-8
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Muş24
2Ağrı2-2
3Van2-4
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Malatya410
2Bitlis2-1
3Iğdır0-9
Doğu Anadolu Grubu - C Grubu
1Bingöl44
2Kars20
3Tunceli0-4
Marmara Grubu - A Grubu
1Tekirdağ611
2İstanbul Avrupa49
3Balıkesir2-5
4Kırklareli0-15
Marmara Grubu - B Grubu
1İstanbul Anadolu611
2Bursa49
3Yalova2-7
4Kocaeli0-13
Marmara Grubu - C Grubu
1Edirne46
2Sakarya20
3Çanakkale0-6
Ege Grubu - A Grubu
1İzmir69
2Kütahya43
3Bilecik2-5
4Denizli0-7
Ege Grubu - B Grubu
1Manisa46
2Aydın24
3Afyonkarahisar0-10
Ege Grubu - C Grubu
1Muğla46
2Eskişehir24
3Uşak0-10
Akdeniz Grubu - A Grubu
1Antalya611
2Hatay41
3Karaman2-1
4Mersin0-11
Akdeniz Grubu - B Grubu
1Kahramanmaraş67
2Adana49
3Isparta2-7
4Osmaniye0-9
İçanadolu Grubu - A Grubu
1Ankara615
2Sivas45
3Konya2-5
4Nevşehir0-15
İçanadolu Grubu - B Grubu
1Çankırı69
2Niğde49
3Kırıkkale2-3
4Yozgat0-15
İçanadolu Grubu - C Grubu
1Kayseri410
2Aksaray20
3Kırşehir0-10
Karadeniz 1 Grubu - A Grubu
1Zonguldak613
2Düzce43
3Amasya2-1
4Bartın0-15
Karadeniz 1 Grubu - B Grubu
1Samsun48
2Kastamonu22
3Karabük0-10
Karadeniz 1 Grubu - C Grubu
1Bolu410
2Sinop20
3Çorum0-10
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
1Erzincan615
2Trabzon45
3Gümüşhane2-9
4Erzurum0-11
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
1Giresun410
2Artvin20
3Ardahan0-10
Karadeniz 2 Grubu - C Grubu
1Bayburt410
2Ordu2-4
3Tokat0-6
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Kilis613
2Şanlıurfa47
3Adıyaman2-5
4Siirt0-15
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Diyarbakır410
2Şırnak2-2
3Batman0-8
Güneydoğu Anadolu Grubu - C Grubu
1Gaziantep48
2Mardin2-2
3Hakkari0-6
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
1Malatya69
2Tunceli45
3Ağrı2-1
4Muş0-13
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
1Bingöl45
2Van43
3Kars41
4Iğdır0-9

BADMİNTON
1. Grup - A Grubu
Bursa5-0Edirne
Sakarya5-0Çanakkale
Bursa5-0Sakarya
Edirne5-0Çanakkale
Bursa5-0Çanakkale
Edirne1-4Sakarya
1. Grup - B Grubu
Kırklareli2-3Tekirdağ
İstanbul Anadolu4-1Balıkesir
Kırklareli0-5İstanbul Anadolu
Tekirdağ2-3Balıkesir
Kırklareli3-2Balıkesir
Tekirdağ1-4İstanbul Anadolu
1. Grup - C Grubu
İstanbul Avrupa5-0Yalova
İstanbul Avrupa5-0Kocaeli
Yalova3-2Kocaeli
2. Grup - A Grubu
Manisa5-0Muğla
Bilecik0-5İzmir
Manisa5-0Bilecik
Muğla0-5İzmir
Manisa2-3İzmir
Muğla4-1Bilecik
2. Grup - B Grubu
Kütahya3-2Afyonkarahisar
Kütahya4-1Uşak
Afyonkarahisar3-2Uşak
2. Grup - C Grubu
Denizli3-2Eskişehir
Denizli1-4Aydın
Eskişehir0-5Aydın
3. Grup - A Grubu
Adana5-0Osmaniye
Isparta2-3Mersin
Adana3-2Isparta
Osmaniye1-4Mersin
Adana4-1Mersin
Osmaniye1-4Isparta
3. Grup - B Grubu
Hatay4-1Kahramanmaraş
Antalya1-4Karaman
Hatay2-3Antalya
Kahramanmaraş2-3Karaman
Hatay4-1Karaman
Kahramanmaraş2-3Antalya
4. Grup - A Grubu
Konya3-2Kırşehir
Niğde2-3Aksaray
Konya2-3Niğde
Kırşehir2-3Aksaray
Konya4-1Aksaray
Kırşehir1-4Niğde
4. Grup - B Grubu
Ankara5-0Sivas
Yozgat5-0Nevşehir
Ankara5-0Yozgat
Sivas5-0Nevşehir
Ankara5-0Nevşehir
Sivas5-0Yozgat
4. Grup - C Grubu
Çankırı4-1Kırıkkale
Çankırı2-3Kayseri
Kırıkkale1-4Kayseri
5. Grup - A Grubu
Samsun5-0Bartın
Zonguldak5-0Karabük
Samsun5-0Zonguldak
Bartın3-2Karabük
Samsun5-0Karabük
Bartın1-4Zonguldak
5. Grup - B Grubu
Kastamonu4-1Bolu
Kastamonu1-4Çorum
Bolu2-3Çorum
5. Grup - C Grubu
Düzce1-4Sinop
Düzce2-3Amasya
Sinop1-4Amasya
6. Grup - A Grubu
Ordu0-5Ardahan
Gümüşhane0-5Bayburt
Ordu5-0Gümüşhane
Ardahan2-3Bayburt
Ordu0-5Bayburt
Ardahan5-0Gümüşhane
6. Grup - B Grubu
Rize0-5Giresun
Artvin0-5Erzurum
Rize1-4Artvin
Giresun3-2Erzurum
Rize0-5Erzurum
Giresun5-0Artvin
6. Grup - C Grubu
Erzincan3-2Trabzon
Erzincan3-2Tokat
Trabzon2-3Tokat
7. Grup - A Grubu
Mardin1-4Batman
Hakkari0-5Kilis
Mardin4-1Hakkari
Batman2-3Kilis
Mardin0-5Kilis
Batman5-0Hakkari
7. Grup - B Grubu
Şırnak1-4Diyarbakır
Şırnak0-5Gaziantep
Diyarbakır0-5Gaziantep
7. Grup - C Grubu
Siirt0-5Adıyaman
Siirt1-4Şanlıurfa
Adıyaman3-2Şanlıurfa
8. Grup - A Grubu
Van0-5Muş
Van3-2Ağrı
Muş2-3Ağrı
8. Grup - B Grubu
Malatya5-0Iğdır
Malatya5-0Bitlis
Iğdır1-4Bitlis
8. Grup - C Grubu
Kars2-3Bingöl
Kars2-3Tunceli
Bingöl4-1Tunceli
1. Grup - A Grubu
Tekirdağ5-0Kırklareli
Balıkesir0-5İstanbul Avrupa
Tekirdağ5-0Balıkesir
Kırklareli0-5İstanbul Avrupa
Tekirdağ3-2İstanbul Avrupa
Kırklareli0-5Balıkesir
1. Grup - B Grubu
Bursa5-0Kocaeli
Yalova0-5İstanbul Anadolu
Bursa5-0Yalova
Kocaeli0-5İstanbul Anadolu
Bursa2-3İstanbul Anadolu
Kocaeli1-4Yalova
1. Grup - C Grubu
Çanakkale2-3Sakarya
Çanakkale0-5Edirne
Sakarya2-3Edirne
2. Grup - A Grubu
İzmir5-0Bilecik
Denizli1-4Kütahya
İzmir4-1Denizli
Bilecik2-3Kütahya
İzmir3-2Kütahya
Bilecik3-2Denizli
2. Grup - B Grubu
Aydın2-3Manisa
Aydın5-0Afyonkarahisar
Manisa5-0Afyonkarahisar
2. Grup - C Grubu
Muğla5-0Uşak
Muğla3-2Eskişehir
Uşak0-5Eskişehir
3. Grup - A Grubu
Hatay3-2Karaman
Mersin1-4Antalya
Hatay5-0Mersin
Karaman1-4Antalya
Hatay0-5Antalya
Karaman4-1Mersin
3. Grup - B Grubu
Osmaniye2-3Isparta
Adana2-3Kahramanmaraş
Osmaniye0-5Adana
Isparta1-4Kahramanmaraş
Osmaniye1-4Kahramanmaraş
Isparta0-5Adana
4. Grup - A Grubu
Ankara5-0Konya
Nevşehir0-5Sivas
Ankara5-0Nevşehir
Konya0-5Sivas
Ankara5-0Sivas
Konya5-0Nevşehir
4. Grup - B Grubu
Çankırı4-1Kırıkkale
Niğde5-0Yozgat
Çankırı3-2Niğde
Kırıkkale5-0Yozgat
Çankırı5-0Yozgat
Kırıkkale0-5Niğde
4. Grup - C Grubu
Kırşehir0-5Kayseri
Kırşehir0-5Aksaray
Kayseri5-0Aksaray
5. Grup - A Grubu
Zonguldak5-0Bartın
Düzce3-2Amasya
Zonguldak4-1Düzce
Bartın0-5Amasya
Zonguldak5-0Amasya
Bartın0-5Düzce
5. Grup - B Grubu
Samsun4-1Kastamonu
Samsun5-0Karabük
Kastamonu5-0Karabük
5. Grup - C Grubu
Bolu5-0Sinop
Bolu5-0Çorum
Sinop5-0Çorum
6. Grup - A Grubu
Erzincan5-0Trabzon
Gümüşhane3-2Erzurum
Erzincan5-0Gümüşhane
Trabzon5-0Erzurum
Erzincan5-0Erzurum
Trabzon5-0Gümüşhane
6. Grup - B Grubu
Artvin0-5Giresun
Artvin5-0Ardahan
Giresun5-0Ardahan
6. Grup - C Grubu
Tokat0-5Bayburt
Tokat2-3Ordu
Bayburt5-0Ordu
7. Grup - A Grubu
Kilis4-1Şanlıurfa
Adıyaman5-0Siirt
Kilis5-0Adıyaman
Şanlıurfa5-0Siirt
Kilis5-0Siirt
Şanlıurfa5-0Adıyaman
7. Grup - B Grubu
Batman1-4Şırnak
Batman0-5Diyarbakır
Şırnak0-5Diyarbakır
7. Grup - C Grubu
Gaziantep5-0Hakkari
Gaziantep4-1Mardin
Hakkari2-3Mardin
8. Grup - A Grubu
Malatya5-0Muş
Tunceli3-2Ağrı
Malatya3-2Tunceli
Muş1-4Ağrı
Malatya4-1Ağrı
Muş0-5Tunceli
8. Grup - B Grubu
Kars3-2Iğdır
Bingöl1-4Van
Kars0-5Bingöl
Iğdır0-5Van
Kars5-0Van
Iğdır1-4Bingöl
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017