HABERLER
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BASKETBOL YARI FİNAL MÜSABAKALARI KÜTAHYA'DA YAPILDI
9.4.2018 1
2017-2018 Sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Grup Müsabakaları 06-08 Nisan 2018 tarihlerinde Kütahya'da gerçekleştirildi.

Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Yarı Final Müsabakaları Kütahya Dumlupınar Spor Salonunda Kütahya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Sadık ÖLÇEN' in konuşması ve açılış seremonisiyle start aldı. Dumlupınar Spor Salonu ve Yeni Spor Salonunda 3 gün boyunca devam eden müsabakalarda rekabet en üst düzeydeydi. Yarı Finaller süresince 17 farklı ilden toplam 330 sporcu ve antrenör Kütahya'da ağırlandı.

Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara başarı belgesi ve madalyaları takdim edildi. Dereceye giremeyen sporculara da katılım belgelerini taktim edilerek, bir sonraki müsabakalar için başarılar dilendi.

Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlar 23-27 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bilecik'te düzenlenecek olan Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandılar.


KUTLU VARMAZ

Video

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Tekirdağ419
2Konya33
3Gaziantep2-22
1. Grup - B Grubu
1Bursa466
2İzmir325
3Zonguldak2-91
1. Grup - C Grubu
1Samsun44
2Muğla340
3Giresun2-44
1. Grup - D Grubu
1Kayseri226
2Van1-26
1. Grup - A Grubu
1İzmir488
2Sinop3-9
3Van2-79
1. Grup - B Grubu
1Düzce446
2Kocaeli3-5
3Giresun2-41
1. Grup - C Grubu
1Antalya47
2İstanbul Avrupa31
3Bartın2-8
1. Grup - D Grubu
1Ankara227
2Tunceli1-27

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Gaziantep48-62Tekirdağ
1. Grup - B Grubu
Bursa86-39Zonguldak
1. Grup - C Grubu
Samsun79-77Muğla
1. Grup - D Grubu
Kayseri63-37Van
1. Grup - A Grubu
Konya56-48Gaziantep
1. Grup - B Grubu
İzmir27-46Bursa
1. Grup - C Grubu
Giresun63-65Samsun
1. Grup - A Grubu
Tekirdağ42-37Konya
1. Grup - B Grubu
Zonguldak43-87İzmir
1. Grup - C Grubu
Muğla89-47Giresun
2. Grup - YF6 Grubu
Zonguldak0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Gaziantep41-56Giresun
2. Grup - YF4 Grubu
İzmir85-31Van
2. Grup - YF3 Grubu
Konya45-58Muğla
2. Grup - YF2 Grubu
Bursa64-63Kayseri
2. Grup - YF1 Grubu
Tekirdağ48-52Samsun
3. Grup - F6 Grubu
Gaziantep0-0-
3. Grup - F5 Grubu
Zonguldak38-58Giresun
3. Grup - F4 Grubu
Van30-51Konya
3. Grup - F3 Grubu
İzmir52-45Muğla
3. Grup - F2 Grubu
Kayseri53-39Tekirdağ
3. Grup - F1 Grubu
Bursa63-52Samsun
1. Grup - A Grubu
İzmir86-32Van
1. Grup - B Grubu
Düzce67-49Giresun
1. Grup - C Grubu
Bartın55-61Antalya
1. Grup - D Grubu
Ankara74-47Tunceli
1. Grup - A Grubu
Sinop57-91İzmir
1. Grup - B Grubu
Kocaeli40-68Düzce
1. Grup - C Grubu
İstanbul Avrupa59-57Bartın
1. Grup - A Grubu
Van36-61Sinop
1. Grup - B Grubu
Giresun43-66Kocaeli
1. Grup - C Grubu
Antalya55-54İstanbul Avrupa
2. Grup - YF6 Grubu
Giresun0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Van34-49Bartın
2. Grup - YF4 Grubu
Kocaeli60-29Tunceli
2. Grup - YF3 Grubu
Sinop53-60İstanbul Avrupa
2. Grup - YF2 Grubu
Düzce36-56Ankara
2. Grup - YF1 Grubu
İzmir72-41Antalya
3. Grup - F6 Grubu
Van0-0-
3. Grup - F5 Grubu
Giresun44-49Bartın
3. Grup - F4 Grubu
Tunceli34-61Sinop
3. Grup - F3 Grubu
Kocaeli67-66İstanbul Avrupa
3. Grup - F2 Grubu
Düzce48-42Antalya
3. Grup - F1 Grubu
İzmir55-50Ankara
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017