HABERLER
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BADMİNTON YARI FİNAL MÜSABAKALARI KAYSERİ'DE TAMAMLANDI
9.4.2018 1
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından Kayseri'de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Yarı Final müsabakaları Sona Erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından sporun tabana yayılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu bir üst gruba katılamayan yetenekli sporcuların spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması, tüm paydaşlarının sporun gelişimi için işbirliği içerisinde bulunmalarının sağlanması hedefleri doğrultusunda oluşturulan Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) 2017 - 2018 Sezonu Badminton Yarı Final Müsabakaları Kayseri?nin ev sahipliğinde yapıldı. Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Spor Salonunda yapılan açılış seremonisi ile başlayan ANALİG Badminton Yarı Final Müsabakalarında 19 ilin katılımıyla 24 takımdan 120 sporcu mücadele etti. Kızlarda Erzincan, Kilis, Malatya, Zonguldak, Batman, Samsun, erkeklerde ise Samsun, Diyarbakır, Malatya, Mardin, Van ve Kastamonu illeri final müsabakalarına katılacak olup; dereceye giren sporculara Spor Genel Müdürlüğü Ulusal Organizasyonlar Şube Müdürü Savaş KESKİN, Spor Genel Müdürlüğü Ulusal Organizasyonlar Şube Şefi Mehmet Gültekin ve Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Yakup Deliktaş tarafından madalya, başarı belgesi ve katılım belgeleri takdim edildi.


FİLİZ KOLTUK

Fotoğraflar



MASA TENİSİ
1. Grup - A Grubu
1Tekirdağ65
2Isparta54
3Adana4-3
4Hatay3-6
1. Grup - B Grubu
1Konya66
2Eskişehir51
3İzmir4-2
4Kayseri3-5
1. Grup - C Grubu
1Bursa67
2Ankara52
3İstanbul Anadolu4-2
4Muğla3-7
2. Grup - A Grubu
1Gaziantep68
2Erzincan52
3Malatya4-1
4Rize0-9
2. Grup - B Grubu
1Bayburt68
2Batman53
3Van4-4
4Iğdır3-7
2. Grup - C Grubu
1Zonguldak53
2Çorum52
3Düzce50
4Mardin3-5
1. Grup - A Grubu
1Kahramanmaraş66
2Kayseri44
3Kırklareli2-4
4Mersin0-9
1. Grup - B Grubu
1Ankara65
2Bursa44
3İstanbul Avrupa2-2
4Aksaray0-7
1. Grup - C Grubu
1Kütahya68
2Aydın43
3Kocaeli2-3
4Adana0-8
2. Grup - A Grubu
1Gaziantep66
2Rize52
3Ordu41
4Bingöl3-9
2. Grup - B Grubu
1Zonguldak66
2Artvin53
3Malatya4-1
4Van3-8
2. Grup - C Grubu
1Çorum65
2Samsun53
3Batman41
4Mardin3-9

MASA TENİSİ
1. Grup - A Grubu
Adana0-3Isparta
Hatay0-3Tekirdağ
Adana3-2Hatay
Isparta2-3Tekirdağ
Adana2-3Tekirdağ
Isparta3-1Hatay
1. Grup - B Grubu
İzmir1-3Konya
Kayseri1-3Eskişehir
İzmir3-2Kayseri
Konya3-1Eskişehir
İzmir2-3Eskişehir
Konya3-1Kayseri
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu1-3Bursa
Ankara3-1Muğla
İstanbul Anadolu1-3Ankara
Bursa3-0Muğla
İstanbul Anadolu3-1Muğla
Bursa3-1Ankara
2. Grup - A Grubu
Rize0-3Gaziantep
Erzincan3-1Malatya
Rize0-3Erzincan
Gaziantep3-1Malatya
Rize0-3Malatya
Gaziantep3-0Erzincan
2. Grup - B Grubu
Bayburt3-1Batman
Iğdır2-3Van
Bayburt3-0Iğdır
Batman3-1Van
Bayburt3-0Van
Batman3-0Iğdır
2. Grup - C Grubu
Zonguldak3-1Mardin
Çorum2-3Düzce
Zonguldak2-3Çorum
Mardin2-3Düzce
Zonguldak3-1Düzce
Mardin1-3Çorum
1. Grup - A Grubu
Kayseri2-3Kahramanmaraş
Mersin0-3Kırklareli
Kayseri3-0Mersin
Kahramanmaraş3-1Kırklareli
Kayseri3-1Kırklareli
Kahramanmaraş3-0Mersin
1. Grup - B Grubu
Bursa3-0Aksaray
Ankara3-2İstanbul Avrupa
Bursa1-3Ankara
Aksaray1-3İstanbul Avrupa
Bursa3-0İstanbul Avrupa
Aksaray1-3Ankara
1. Grup - C Grubu
Aydın1-3Kütahya
Adana1-3Kocaeli
Aydın3-0Adana
Kütahya3-0Kocaeli
Aydın3-1Kocaeli
Kütahya3-0Adana
2. Grup - A Grubu
Gaziantep3-1Rize
Bingöl0-3Ordu
Gaziantep3-0Bingöl
Rize3-2Ordu
Gaziantep3-2Ordu
Rize3-0Bingöl
2. Grup - B Grubu
Malatya1-3Zonguldak
Van0-3Artvin
Malatya3-1Van
Zonguldak3-2Artvin
Malatya2-3Artvin
Zonguldak3-0Van
2. Grup - C Grubu
Batman2-3Çorum
Samsun3-0Mardin
Batman2-3Samsun
Çorum3-0Mardin
Batman3-0Mardin
Çorum3-2Samsun
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017