HABERLER
JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU
13.4.2018
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Türkiye Birincileri 06-08 Nisan 2018 Tarihleri Arasında Çanakkale'de Yapılan Müsabakalarda belirlendi.

2017-2018 Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Türkiye Birincileri Çanakkale'de 6-8 Nisan 2018 tarihlerinde yapılan müsabakalar sonucunda belli oldu. Erkeklerde Şanlıurfa Türkiye Birincisi olurken, kızlarda aynı ünvanı İzmir kazandı.





       
ERKEKLER KIZLAR
1.Şanlıurfa41 1.İzmir41
2.Bursa 33 2.Manisa31
3.Manisa31 3.Samsun30
       
ERKEKLER 30 Kg KIZLAR 28 Kg
1.YAĞIZ SELAHATTİN ÇELİKBursa 1.ZELİHA BOLBurdur
2.AHMET BAYTEKİNŞanlıurfa 2.ZİLAN ERTEMManisa
3.AYHAN TALANOsmaniye 3.BUSE SALLISamsun
3.EYYÜP CANGİRSiirt 4.BİLNUR DELBESiirt
       
ERKEKLER 34 Kg KIZLAR 32 Kg
1.MUHAMMET ELBASOsmaniye 1.ADALET KARATAŞİzmir
2.SAMET KAYDUKocaeli 2.KÜBRA ÇİFTÇİSiirt
3.BARAN EFE NARAnkara 3.HALİME YALÇINBatman
3.HAMDİ ACARKonya 4.İLAYDA AYDINKocaeli
       
ERKEKLER 38 Kg KIZLAR 36 Kg
1.BERSAN YÜKSEL CERRAHBursa 1.PINAR BOGAManisa
2.KEMAL AYAZSanlıurfa 2.BEYZA CANPOLATAnkara
3.ARDA ÖZTÜRKBatman 3.NURTEN DOGRUSOYKocaeli
3.HAKKI KOLTrabzon 4.HAYAT BİLGE DURSUNOrdu
       
ERKEKLER 42 Kg KIZLAR 40 Kg
1.İBRAHİM BEHLÜL KOCAPINARManisa 1.SEYMA YILDIRIMKonya
2.HÜSEYİN GÖKSUKonya 2.SUDENAZ AKGÜNManisa
3.HARUN TEMELBursa 3.NİSANUR KÜÇÜKKAYASamsun
3.ABDULKADİR MELİK BİNGÖLSamsun 4.MERVE NUR ALKISİzmir
       
ERKEKLER 46 Kg KIZLAR 44 Kg
1.EMİR ÖZSamsun 1.ECEM SONAY BİRİNCİSamsun
2.YUNUS EMRE TAVİLOGLURize 2.GİZEM NUR ARASBursa
3.MUHAMMED İRVASOBatman 3.HANIM ÇOLASiirt
3.SELAHATTİN ÇELİKOsmaniye 4.DİLAN ÇAMKahramanmaraş
       
ERKEKLER 50 Kg KIZLAR 48 Kg
1.SUAT CAN YAPICIİstanbul Avrupa 1.MERYEM İCLAL ARSLANKonya
2.EYÜPCAN VERALManisa 2.TÜRKAN NUR AYDINİzmir
3.ABDULKADİR TEKERŞanlıurfa 3.BUSE AĞIRBAŞAksaray
3.YUNUS EMRE AKGÖLSamsun 4.ESMA SAVUNSiirt
       
ERKEKLER 55 Kg KIZLAR 52 Kg
1.MERT CAN ÇOLAKDEMİRBolu 1.SUDE KÖSERize
2.ABDULKADİR KOCAAnkara 2.PINAR BOZKURTManisa
3.UĞUR TOPÇURize 3.SEZİN UYGURAksaray
3.MÜSLÜM CEYLANŞanlıurfa 4.AYSU MARANGOZOrdu
       
ERKEKLER 60 Kg KIZLAR 57 Kg
1.MERT GÜLGÖNÜLManisa 1.SILA GÜRSOYİzmir
2.CUMALİ TAKDEMİRSiirt 2.ECEM BAYSUGSamsun
3.FIRAT ÇELEBİSamsun 3.SILA YILMAZKocaeli
3.MUHAMMED RESİT ÇİFTÇİŞanlıurfa 4.SILA AYANAnkara
       
ERKEKLER 66 Kg KIZLAR 63 Kg
1.BERKAY AKDEMİRTrabzon 1.MUAZZEZ BOZKUSİzmir
2.CUMALİ CEYLANŞanlıurfa 2.SARENUR KAPLANKocaeli
3.ENES TALHA KAHRAMANİstanbul Avrupa 3.BÜSRA ASARRize
3.BEDİRHAN YILMAZManisa 4.ZEHRA NUR AYÇİÇEKBilecik
       
ERKEKLER 73 Kg KIZLAR 70 Kg
1.KADİR ALKANŞanlıurfa 1.RÜMEYSA KOTORize
2.OSMAN ÖZDEMİRBursa 2.SÖZDAR EKİNCİSiirt
3.CİHANBERK TÜMERSamsun 3.ESİN MUSLUBursa
3.ARİF KILIÇBAYİstanbul Avrupa 4.SELİN KANBAKMersin
       
ERKEKLER +73Kg KIZLAR +70 Kg
1.FIRAT DEMİRKIRANMardin 1.NAHİDE SAYLAGMardin
2.BORA İPCİOGLUZonguldak 2.MÜMİNE ÖZLEM ÖNEGİ Konya
3.ERTÜRK MENGENRize 3.ALİYE OGULLUKSamsun
3.EMİR YILDIZSakarya 4.MİRAÇ BAYERSakarya
        


OKYAY UTKU ATABAŞ




MASA TENİSİ
1. Grup - A Grubu
1Tekirdağ65
2Isparta54
3Adana4-3
4Hatay3-6
1. Grup - B Grubu
1Konya66
2Eskişehir51
3İzmir4-2
4Kayseri3-5
1. Grup - C Grubu
1Bursa67
2Ankara52
3İstanbul Anadolu4-2
4Muğla3-7
2. Grup - A Grubu
1Gaziantep68
2Erzincan52
3Malatya4-1
4Rize0-9
2. Grup - B Grubu
1Bayburt68
2Batman53
3Van4-4
4Iğdır3-7
2. Grup - C Grubu
1Zonguldak53
2Çorum52
3Düzce50
4Mardin3-5
1. Grup - A Grubu
1Kahramanmaraş66
2Kayseri44
3Kırklareli2-4
4Mersin0-9
1. Grup - B Grubu
1Ankara65
2Bursa44
3İstanbul Avrupa2-2
4Aksaray0-7
1. Grup - C Grubu
1Kütahya68
2Aydın43
3Kocaeli2-3
4Adana0-8
2. Grup - A Grubu
1Gaziantep66
2Rize52
3Ordu41
4Bingöl3-9
2. Grup - B Grubu
1Zonguldak66
2Artvin53
3Malatya4-1
4Van3-8
2. Grup - C Grubu
1Çorum65
2Samsun53
3Batman41
4Mardin3-9

MASA TENİSİ
1. Grup - A Grubu
Adana0-3Isparta
Hatay0-3Tekirdağ
Adana3-2Hatay
Isparta2-3Tekirdağ
Adana2-3Tekirdağ
Isparta3-1Hatay
1. Grup - B Grubu
İzmir1-3Konya
Kayseri1-3Eskişehir
İzmir3-2Kayseri
Konya3-1Eskişehir
İzmir2-3Eskişehir
Konya3-1Kayseri
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu1-3Bursa
Ankara3-1Muğla
İstanbul Anadolu1-3Ankara
Bursa3-0Muğla
İstanbul Anadolu3-1Muğla
Bursa3-1Ankara
2. Grup - A Grubu
Rize0-3Gaziantep
Erzincan3-1Malatya
Rize0-3Erzincan
Gaziantep3-1Malatya
Rize0-3Malatya
Gaziantep3-0Erzincan
2. Grup - B Grubu
Bayburt3-1Batman
Iğdır2-3Van
Bayburt3-0Iğdır
Batman3-1Van
Bayburt3-0Van
Batman3-0Iğdır
2. Grup - C Grubu
Zonguldak3-1Mardin
Çorum2-3Düzce
Zonguldak2-3Çorum
Mardin2-3Düzce
Zonguldak3-1Düzce
Mardin1-3Çorum
1. Grup - A Grubu
Kayseri2-3Kahramanmaraş
Mersin0-3Kırklareli
Kayseri3-0Mersin
Kahramanmaraş3-1Kırklareli
Kayseri3-1Kırklareli
Kahramanmaraş3-0Mersin
1. Grup - B Grubu
Bursa3-0Aksaray
Ankara3-2İstanbul Avrupa
Bursa1-3Ankara
Aksaray1-3İstanbul Avrupa
Bursa3-0İstanbul Avrupa
Aksaray1-3Ankara
1. Grup - C Grubu
Aydın1-3Kütahya
Adana1-3Kocaeli
Aydın3-0Adana
Kütahya3-0Kocaeli
Aydın3-1Kocaeli
Kütahya3-0Adana
2. Grup - A Grubu
Gaziantep3-1Rize
Bingöl0-3Ordu
Gaziantep3-0Bingöl
Rize3-2Ordu
Gaziantep3-2Ordu
Rize3-0Bingöl
2. Grup - B Grubu
Malatya1-3Zonguldak
Van0-3Artvin
Malatya3-1Van
Zonguldak3-2Artvin
Malatya2-3Artvin
Zonguldak3-0Van
2. Grup - C Grubu
Batman2-3Çorum
Samsun3-0Mardin
Batman2-3Samsun
Çorum3-0Mardin
Batman3-0Mardin
Çorum3-2Samsun
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017