HABERLER
JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU
13.4.2018
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Türkiye Birincileri 06-08 Nisan 2018 Tarihleri Arasında Çanakkale'de Yapılan Müsabakalarda belirlendi.

2017-2018 Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Türkiye Birincileri Çanakkale'de 6-8 Nisan 2018 tarihlerinde yapılan müsabakalar sonucunda belli oldu. Erkeklerde Şanlıurfa Türkiye Birincisi olurken, kızlarda aynı ünvanı İzmir kazandı.





       
ERKEKLER KIZLAR
1.Şanlıurfa41 1.İzmir41
2.Bursa 33 2.Manisa31
3.Manisa31 3.Samsun30
       
ERKEKLER 30 Kg KIZLAR 28 Kg
1.YAĞIZ SELAHATTİN ÇELİKBursa 1.ZELİHA BOLBurdur
2.AHMET BAYTEKİNŞanlıurfa 2.ZİLAN ERTEMManisa
3.AYHAN TALANOsmaniye 3.BUSE SALLISamsun
3.EYYÜP CANGİRSiirt 4.BİLNUR DELBESiirt
       
ERKEKLER 34 Kg KIZLAR 32 Kg
1.MUHAMMET ELBASOsmaniye 1.ADALET KARATAŞİzmir
2.SAMET KAYDUKocaeli 2.KÜBRA ÇİFTÇİSiirt
3.BARAN EFE NARAnkara 3.HALİME YALÇINBatman
3.HAMDİ ACARKonya 4.İLAYDA AYDINKocaeli
       
ERKEKLER 38 Kg KIZLAR 36 Kg
1.BERSAN YÜKSEL CERRAHBursa 1.PINAR BOGAManisa
2.KEMAL AYAZSanlıurfa 2.BEYZA CANPOLATAnkara
3.ARDA ÖZTÜRKBatman 3.NURTEN DOGRUSOYKocaeli
3.HAKKI KOLTrabzon 4.HAYAT BİLGE DURSUNOrdu
       
ERKEKLER 42 Kg KIZLAR 40 Kg
1.İBRAHİM BEHLÜL KOCAPINARManisa 1.SEYMA YILDIRIMKonya
2.HÜSEYİN GÖKSUKonya 2.SUDENAZ AKGÜNManisa
3.HARUN TEMELBursa 3.NİSANUR KÜÇÜKKAYASamsun
3.ABDULKADİR MELİK BİNGÖLSamsun 4.MERVE NUR ALKISİzmir
       
ERKEKLER 46 Kg KIZLAR 44 Kg
1.EMİR ÖZSamsun 1.ECEM SONAY BİRİNCİSamsun
2.YUNUS EMRE TAVİLOGLURize 2.GİZEM NUR ARASBursa
3.MUHAMMED İRVASOBatman 3.HANIM ÇOLASiirt
3.SELAHATTİN ÇELİKOsmaniye 4.DİLAN ÇAMKahramanmaraş
       
ERKEKLER 50 Kg KIZLAR 48 Kg
1.SUAT CAN YAPICIİstanbul Avrupa 1.MERYEM İCLAL ARSLANKonya
2.EYÜPCAN VERALManisa 2.TÜRKAN NUR AYDINİzmir
3.ABDULKADİR TEKERŞanlıurfa 3.BUSE AĞIRBAŞAksaray
3.YUNUS EMRE AKGÖLSamsun 4.ESMA SAVUNSiirt
       
ERKEKLER 55 Kg KIZLAR 52 Kg
1.MERT CAN ÇOLAKDEMİRBolu 1.SUDE KÖSERize
2.ABDULKADİR KOCAAnkara 2.PINAR BOZKURTManisa
3.UĞUR TOPÇURize 3.SEZİN UYGURAksaray
3.MÜSLÜM CEYLANŞanlıurfa 4.AYSU MARANGOZOrdu
       
ERKEKLER 60 Kg KIZLAR 57 Kg
1.MERT GÜLGÖNÜLManisa 1.SILA GÜRSOYİzmir
2.CUMALİ TAKDEMİRSiirt 2.ECEM BAYSUGSamsun
3.FIRAT ÇELEBİSamsun 3.SILA YILMAZKocaeli
3.MUHAMMED RESİT ÇİFTÇİŞanlıurfa 4.SILA AYANAnkara
       
ERKEKLER 66 Kg KIZLAR 63 Kg
1.BERKAY AKDEMİRTrabzon 1.MUAZZEZ BOZKUSİzmir
2.CUMALİ CEYLANŞanlıurfa 2.SARENUR KAPLANKocaeli
3.ENES TALHA KAHRAMANİstanbul Avrupa 3.BÜSRA ASARRize
3.BEDİRHAN YILMAZManisa 4.ZEHRA NUR AYÇİÇEKBilecik
       
ERKEKLER 73 Kg KIZLAR 70 Kg
1.KADİR ALKANŞanlıurfa 1.RÜMEYSA KOTORize
2.OSMAN ÖZDEMİRBursa 2.SÖZDAR EKİNCİSiirt
3.CİHANBERK TÜMERSamsun 3.ESİN MUSLUBursa
3.ARİF KILIÇBAYİstanbul Avrupa 4.SELİN KANBAKMersin
       
ERKEKLER +73Kg KIZLAR +70 Kg
1.FIRAT DEMİRKIRANMardin 1.NAHİDE SAYLAGMardin
2.BORA İPCİOGLUZonguldak 2.MÜMİNE ÖZLEM ÖNEGİ Konya
3.ERTÜRK MENGENRize 3.ALİYE OGULLUKSamsun
3.EMİR YILDIZSakarya 4.MİRAÇ BAYERSakarya
        


OKYAY UTKU ATABAŞ




BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Tekirdağ419
2Konya33
3Gaziantep2-22
1. Grup - B Grubu
1Bursa466
2İzmir325
3Zonguldak2-91
1. Grup - C Grubu
1Samsun44
2Muğla340
3Giresun2-44
1. Grup - D Grubu
1Kayseri226
2Van1-26
1. Grup - A Grubu
1İzmir488
2Sinop3-9
3Van2-79
1. Grup - B Grubu
1Düzce446
2Kocaeli3-5
3Giresun2-41
1. Grup - C Grubu
1Antalya47
2İstanbul Avrupa31
3Bartın2-8
1. Grup - D Grubu
1Ankara227
2Tunceli1-27

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Gaziantep48-62Tekirdağ
1. Grup - B Grubu
Bursa86-39Zonguldak
1. Grup - C Grubu
Samsun79-77Muğla
1. Grup - D Grubu
Kayseri63-37Van
1. Grup - A Grubu
Konya56-48Gaziantep
1. Grup - B Grubu
İzmir27-46Bursa
1. Grup - C Grubu
Giresun63-65Samsun
1. Grup - A Grubu
Tekirdağ42-37Konya
1. Grup - B Grubu
Zonguldak43-87İzmir
1. Grup - C Grubu
Muğla89-47Giresun
2. Grup - YF6 Grubu
Zonguldak0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Gaziantep41-56Giresun
2. Grup - YF4 Grubu
İzmir85-31Van
2. Grup - YF3 Grubu
Konya45-58Muğla
2. Grup - YF2 Grubu
Bursa64-63Kayseri
2. Grup - YF1 Grubu
Tekirdağ48-52Samsun
3. Grup - F6 Grubu
Gaziantep0-0-
3. Grup - F5 Grubu
Zonguldak38-58Giresun
3. Grup - F4 Grubu
Van30-51Konya
3. Grup - F3 Grubu
İzmir52-45Muğla
3. Grup - F2 Grubu
Kayseri53-39Tekirdağ
3. Grup - F1 Grubu
Bursa63-52Samsun
1. Grup - A Grubu
İzmir86-32Van
1. Grup - B Grubu
Düzce67-49Giresun
1. Grup - C Grubu
Bartın55-61Antalya
1. Grup - D Grubu
Ankara74-47Tunceli
1. Grup - A Grubu
Sinop57-91İzmir
1. Grup - B Grubu
Kocaeli40-68Düzce
1. Grup - C Grubu
İstanbul Avrupa59-57Bartın
1. Grup - A Grubu
Van36-61Sinop
1. Grup - B Grubu
Giresun43-66Kocaeli
1. Grup - C Grubu
Antalya55-54İstanbul Avrupa
2. Grup - YF6 Grubu
Giresun0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Van34-49Bartın
2. Grup - YF4 Grubu
Kocaeli60-29Tunceli
2. Grup - YF3 Grubu
Sinop53-60İstanbul Avrupa
2. Grup - YF2 Grubu
Düzce36-56Ankara
2. Grup - YF1 Grubu
İzmir72-41Antalya
3. Grup - F6 Grubu
Van0-0-
3. Grup - F5 Grubu
Giresun44-49Bartın
3. Grup - F4 Grubu
Tunceli34-61Sinop
3. Grup - F3 Grubu
Kocaeli67-66İstanbul Avrupa
3. Grup - F2 Grubu
Düzce48-42Antalya
3. Grup - F1 Grubu
İzmir55-50Ankara
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017