HABERLER
FİNAL HAFTASINDA HENTBOLUN YILDIZLARI DENİZLİ'DE
11.5.2018
Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftasında beşinci gün henbol müsabakaları ile devam ediyor.

Müsabakaların teknik toplantısı 10 Mayıs 2018 tarihinde Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda İl Müdürü Ahmet İBANOĞLU, Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Savaş KESKİN ile finalist takımların idareci ve antrenörlerinin iştiraki ile gerçekleştirildi.

Denizli Vali Recep Yazıcıoğlu ve Sarayköy Spor Salonlarında yapılacak olan müsabakalarda, 19 ilden 12 erkek takımı ve 12 kız takımından yaklaşık 380 sporcu beş gün boyunca ANALİG Hentbol Türkiye Birinciliği için ter dökecekler.

Anlık skorların yanı sıra maçlardan fotoğraf ve videolara anadoluyildizlarligi.sgm.gov.tr adresinden ulaşılabilecek.


OKYAY UTKU ATABAŞ

Video

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Tekirdağ419
2Konya33
3Gaziantep2-22
1. Grup - B Grubu
1Bursa466
2İzmir325
3Zonguldak2-91
1. Grup - C Grubu
1Samsun44
2Muğla340
3Giresun2-44
1. Grup - D Grubu
1Kayseri226
2Van1-26
1. Grup - A Grubu
1İzmir488
2Sinop3-9
3Van2-79
1. Grup - B Grubu
1Düzce446
2Kocaeli3-5
3Giresun2-41
1. Grup - C Grubu
1Antalya47
2İstanbul Avrupa31
3Bartın2-8
1. Grup - D Grubu
1Ankara227
2Tunceli1-27

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Gaziantep48-62Tekirdağ
1. Grup - B Grubu
Bursa86-39Zonguldak
1. Grup - C Grubu
Samsun79-77Muğla
1. Grup - D Grubu
Kayseri63-37Van
1. Grup - A Grubu
Konya56-48Gaziantep
1. Grup - B Grubu
İzmir27-46Bursa
1. Grup - C Grubu
Giresun63-65Samsun
1. Grup - A Grubu
Tekirdağ42-37Konya
1. Grup - B Grubu
Zonguldak43-87İzmir
1. Grup - C Grubu
Muğla89-47Giresun
2. Grup - YF6 Grubu
Zonguldak0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Gaziantep41-56Giresun
2. Grup - YF4 Grubu
İzmir85-31Van
2. Grup - YF3 Grubu
Konya45-58Muğla
2. Grup - YF2 Grubu
Bursa64-63Kayseri
2. Grup - YF1 Grubu
Tekirdağ48-52Samsun
3. Grup - F6 Grubu
Gaziantep0-0-
3. Grup - F5 Grubu
Zonguldak38-58Giresun
3. Grup - F4 Grubu
Van30-51Konya
3. Grup - F3 Grubu
İzmir52-45Muğla
3. Grup - F2 Grubu
Kayseri53-39Tekirdağ
3. Grup - F1 Grubu
Bursa63-52Samsun
1. Grup - A Grubu
İzmir86-32Van
1. Grup - B Grubu
Düzce67-49Giresun
1. Grup - C Grubu
Bartın55-61Antalya
1. Grup - D Grubu
Ankara74-47Tunceli
1. Grup - A Grubu
Sinop57-91İzmir
1. Grup - B Grubu
Kocaeli40-68Düzce
1. Grup - C Grubu
İstanbul Avrupa59-57Bartın
1. Grup - A Grubu
Van36-61Sinop
1. Grup - B Grubu
Giresun43-66Kocaeli
1. Grup - C Grubu
Antalya55-54İstanbul Avrupa
2. Grup - YF6 Grubu
Giresun0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Van34-49Bartın
2. Grup - YF4 Grubu
Kocaeli60-29Tunceli
2. Grup - YF3 Grubu
Sinop53-60İstanbul Avrupa
2. Grup - YF2 Grubu
Düzce36-56Ankara
2. Grup - YF1 Grubu
İzmir72-41Antalya
3. Grup - F6 Grubu
Van0-0-
3. Grup - F5 Grubu
Giresun44-49Bartın
3. Grup - F4 Grubu
Tunceli34-61Sinop
3. Grup - F3 Grubu
Kocaeli67-66İstanbul Avrupa
3. Grup - F2 Grubu
Düzce48-42Antalya
3. Grup - F1 Grubu
İzmir55-50Ankara
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017