HABERLER
MASA TENİSİNDE YILDIZLAR KÜRSÜDE
13.5.2018
Denizli'de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftasında 13 Mayıs 2018 Pazar günü masa tenisi, atletizm, su topu, badminton ve voleybol branşlarında kupalar sahiplerini buldu.

2017 - 2018 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftası kapsamında gerçekleşen Masa Tenisi Türkiye Birinciliği müsabakaları, 18 il, 11 erkek, 12 kız takımından 160 sporcunun katılımıyla, Fair Play çerçevesinde gerçekleşen çekişmeli ve seyir zevki dolu mücadelelerle tamamlanarak ilk dörde giren takımlara kupa, sporcularına madalya ve başarı belgeleri verildi.

Kredi Yurtlar Kurumu Spor Salonunda yapılan törende dereye giren takımlara ve sporculara ödülleri Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İBANOĞLU ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Savaş KESKİN tarafından takdim edildi.

Ayrıca Zonguldak İl karması sporcusu Furkan EŞİTGİN ve Kahramanmaraş il karması sporcusu Gözde Dilara TEMİZ Fair Play ödülüne layık görülürken, Bayburt il karması sporcusu Sefa KELEŞ ve Çorum il karması sporcusu Aysu Ayça ŞENYUVA en iyi sporcu ödülünü aldı.

İşte kupa ve madalya almaya hak kazanan takımlar;

Yıldız Erkekler :
1. Çorum
2. Zonguldak
3. Gaziantep
4. Bayburt

Yıldız Kızlar:
1. Kahramanmaraş
2. Bursa
3. Çorum
4. Aydın


OKYAY UTKU ATABAŞ

Fotoğraflar
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017