HABERLER
YILDIZLAR SU TOPUNDA İKİNCİ SEZON FİNALİNİ YAPTI
13.5.2018
Denizli'de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftasında 13 Mayıs 2018 Pazar günü masa tenisi, atletizm, su topu, badminton ve voleybol branşlarında kupalar sahiplerini buldu.

2017 - 2018 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftası kapsamında gerçekleşen Su Topu Türkiye Birinciliği müsabakaları, 17 il, 12 erkek, 11 kız takımından 340 sporcunun katılımıyla, Fair Play çerçevesinde gerçekleşen çekişmeli ve seyir zevki dolu mücadelelerle tamamlanarak ilk dörde giren takımlara kupa, sporcularına madalya ve başarı belgeleri verildi.

Atatürk Yüzme Havuzunda yapılan törende dereye giren takımlara ve sporculara ödülleri Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İBANOĞLU ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Savaş KESKİN tarafından takdim edildi.

Ayrıca İstanbul Anadolu karması sporcusu Ozan BAKIR ve Ankara il karması sporcusu Asya ZORBA Fair Play ödülüne layık görülürken, İstanbul Avrupa karması sporcusu Ömer ŞAYLI ve İzmir il karması sporcusu Doğa Naz TARIN en iyi sporcu ödülünü aldı.

İşte kupa ve madalya almaya hak kazanan takımlar;

Yıldız Erkekler:
1. İstanbul Anadolu
2. İstanbul Avrupa
3. Muğla
4. Ankara
Yıldız Kızlar:
1. İzmir
2. Ankara
3. Kocaeli
4. Gaziantep


OKYAY UTKU ATABAŞ

Video

Fotoğraflar
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017