HABERLER
FİLENİN YILDIZLARI BELLİ OLDU
13.5.2018
Denizli'de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftasında 13 Mayıs 2018 Pazar günü masa tenisi, atletizm, su topu, badminton ve voleybol branşlarında kupalar sahiplerini buldu.

2017 - 2018 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftası kapsamında gerçekleşen Voleybol Türkiye Birinciliği müsabakaları, 20 il, 10 erkek, 10 kız takımından 280 sporcunun katılımıyla, Fair Play çerçevesinde gerçekleşen çekişmeli ve seyir zevki dolu mücadelelerle tamamlanarak ilk dörde giren takımlara kupa, sporcularına madalya ve başarı belgeleri verildi.

Mustafa Kaynak ve Hasan Güngör Spor Salonlarında yapılan törende dereye giren takımlara ve sporculara ödülleri Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İBANOĞLU ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Savaş KESKİN tarafından takdim edildi.

Ayrıca Çankırı İl karması sporcusu Berke ERCAN ve Kars il karması sporcusu Aylin KARADAĞ Fair Play ödülüne layık görülürken, Bursa İl karması sporcusu berk DİLMENLER ve Kocaeli il karması sporcusu Derin BALCI en iyi sporcu ödülünü aldı.

İşte kupa ve madalya almaya hak kazanan takımlar;


KIZLARERKEKLER
1. İstanbul Anadolu
2. İzmir
3. Denizli
4. Ordu
5. Kocaeli
6. Karabük
7. Giresun
8. Kars
9. Adana
10. Düzce
1. Bursa
2. Denizli
3. Kayseri
4. Bingöl
5. Çankırı
6. Antalya
7. Bartın
8. İstanbul Avrupa
9. Kastamonu
10. Ordu


OKYAY UTKU ATABAŞ

Fotoğraflar
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017