HABERLER
KULAÇLAR KARABÜK'TE ATILDI
16.5.2018
Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Türkiye Birinciliği Müsabakaları 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Karabük'ün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Türkiye Birinciliği 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Karabük Kapalı Yüzme Havuzunda yapıldı. Yarışmanın açılışına Karabük Vali Yardımcısı Sn. Barboros BARAN, Karabük Milletvekili Sn. Burhanettin UYSAL, Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sn.Abdulkadir ÇETİN ve Şube Müdürü Sn. Lokman Mollaoğulları teşrif ettiler.

Hayli çekişmeli geçen yarışlarda tribünlerin dolması spora ilginin bu kadar yüksek olması Anadolu Yıldızlar Ligi adına gurur verici bir olaydı.

Türkiye Birinciliğinde dereceye giren takımlara kupa, madalya ve başarı bellgelerini Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sn.Abdulkadir ÇETİN vermiş olup, yarışmaya katılan tüm sporculara başarılar diledi.

       
14 YAŞ ERKEKLER 50M SIRTÜSTÜ   14 YAŞ KIZLAR 50M SIRTÜSTÜ
1.Berkant GÖZGÖREN Kocaeli  1.Eylül Laçin ERCAN Ankara
2.Kerem PEHLİVAN Sakarya  2.Ceren DEMİR Bursa
3. Baran Özgür ISKENDER Trabzon  3.Ebrar ÇALIŞKAN Bursa
4. Deniz ÖZKAYMAK Ankara  4.Sena Aslı UÇAR Ankara
       
14 YAŞ ERKEKLER 100M SERBEST   14 YAŞ KIZLAR 100M SERBEST
1.Duha İnan ÖZEN Kayseri  1. Doğa Çiçek SUROĞLU Kastamonu
2.Yusuf KOSKOR İstanbul Avrupa  2. Necla Naz HATİPOĞLU Kütahya
3. Ömer Emre SERBES Sakarya  3. Yade Yasemin IZBUDAK Muğla
4.Deniz ÖZKAYMAK Mersin  4. Ceren DEMİR Bursa
       
14 YAŞ ERKEKLER 200M KURBAĞA   14 YAŞ KIZLAR 200M KURBAĞA
1.Cem Osman YAZICILAR Bursa  1.Sudenaz ÇELİK Kocaeli
2.Ensar Mustafa EKER Bursa  2.Elif BERKE Denizli
3. SERDAL İLHAN Ankara  3.Sıla ATEŞ Bursa
4.Demir BALEMİR Ankara  4.Dicle DURMAZ Kayseri
       
14 YAŞ ERKEKLER 50M KURBAĞA  14 YAŞ KIZLAR 50M KURBAĞA
1.Ümit AKGÜN Muğla 1.Ilayda AKSOY Aydın
2.Mehmet CANDenizli 2.Sıla ATEŞ Bursa
3.Numan Berke YILMAZ Sakarya 3.Lara TÜRK Kütahya
3.Alaaddin ÇALIŞKAN İstanbul Avrupa 4.Ilgın BAŞAR Sakarya
       
14 YAŞ ERKEKLER 100M KELEBEK 

14 YAŞ KIZLAR 100M KELEBEK

1.Sinan ŞEN Bursa 1.Ceren AKÇAY Bursa
2.Berkant GÖZGÖREN Kocaeli 2.Habibe Nurdan ÇITLAK Giresun
3.Lütfi Mert ILHAN Ankara 3.Aleyna GEDİK Kayseri
3.Regaip BAŞ Bursa 4.Doğa GÖKÇEN İzmir
       
14 YAŞ ERKEKLER 200M SERBEST  14 YAŞ KIZLAR 200M SERBEST
1.Duha İnan ÖZEN Kayseri 1.Doğa Çiçek SUROĞLU Kastamonu
2.Yusuf KOSKOR İstanbul Avrupa 2.Sude METİN Bursa
3.Ömer Emre SERBES Sakarya 3.Yade Yasemin IZBUDAK Muğla
3.Berke YILMAZ Kayseri 4. Kayseri Malatya
       
14 YAŞ ERKEKLER 4 x 100M KARIŞIK  14 YAŞ KIZLAR 4 x 100M KARIŞIK
1.

Berke CANBAZ

Ensar Mustafa EKER

Sinan ŞEN

Cem Osman YAZICILAR

Bursa 1.

Ebrar ÇALIŞKAN

Sıla ATEŞ

Ceren AKÇAY

Ceren DEMİR

Bursa
2.

Doğu Artun ÖZORHAN

Emre KILIÇOĞLU

Lütfi Mert ILHAN

Deniz ÖZKAYMAK

Ankara 2.

Eylül Laçin ERCAN

Azra GÜREL

Sena Aslı UÇAR

Aysu KOMAR

Ankara
3.

Kerem PEHLİVAN

Numan Berke YILMAZ

Yusuf Furkan ERDEM

Ömer Emre SERBES

Sakarya 3.

Özge DELİCE

Dicle DURMAZ

Aleyna GEDİK

Beyza ALKAN

Kayseri
3.

Berke YILMAZ

Yusuf YALÇIN

Sayım Eren ÖZÜLKÜ

Duha İnan ÖZEN

Kayseri 4.

Eylül Azra AKIN

Ilayda Isra GÜLBİL

Doğa GÖKÇEN

Işıl ÇİP

İzmir
       
14 YAŞ ERKEKLER 50M KELEBEK  14 YAŞ KIZLAR 50M KELEBEK
1.Berkant GÖZGÖREN Kocaeli 1.Ilayda AKSOY Aydın
2.Egemen YILMAZ Bursa 2.Necla Naz HATİPOĞLU Kütahya
3.Lütfi Mert ILHAN Ankara 3.Aleyna GEDİK Kayseri
3.Regaip BAŞ Bursa 4.Habibe Nurdan ÇITLAK Giresun
       
14 YAŞ ERKEKLER 100M SIRT  14 YAŞ KIZLAR 100M SIRT
1.Sinan ŞEN Bursa 1.Ebrar ÇALIŞKAN Bursa
2.Baran Özgür ISKENDER Trabzon 2.Eylül Laçin ERCAN Ankara
3.Hasan Buğra GEVER Ankara 3.Gökçe SAVCI Ankara
3.Berke YILMAZ Kayseri 4.Ilgın BAŞAR Sakarya
       
14 YAŞ ERKEKLER 200M KARIŞIK  14 YAŞ KIZLAR 200M KARIŞIK
1.Recep ÖĞÜT Bursa 1.Sudenaz ÇELİK Kocaeli
2.Emre KILIÇOĞLU Ankara 2.Sude METİN Bursa
3.Egehan ERDÜLGER İzmir 3.Elif Naz USLU Muğla
3.Regaip BAŞ Bursa 4.Ebra Berivan TEMEL Kırıkkale
       
14 YAŞ ERKEKLER 4x100M SERBEST   14 YAŞ KIZLAR 4x100M SERBEST
1.

Cem Osman YAZICILAR

Mert ÜÇKARDAŞ

Egemen YILMAZ

Sinan ŞEN

Bursa  1.

Ebrar ÇALIŞKAN

Sıla ATEŞ

Sude METİN

Ceren DEMİR

Bursa
2.

Deniz ÖZKAYMAK

Mustafa Baha ÇELİK

Demir BALEMİR

Hasan Buğra GEVER

Ankara  2.

Ayşen Bensu GÜL

Aysu KOMAR

Gökçe SAVCI

Sena Aslı UÇAR

Ankara
3.

Berke YILMAZ

Duha İnan ÖZEN

Sayım Eren ÖZÜLKÜ

Velihan SARIKAYA

Kayseri  3.

Beyza ALKAN

Aleyna GEDİK

Dicle DURMAZ

Özge DELİCE

Kayseri
3.

Numan Berke YILMAZ

Yusuf Furkan ERDEM

Kerem PEHLİVAN

Ömer Emre SERBES

Sakarya  4.

Işıl ÇİP

Eylül Azra AKIN

Beril ŞAHİN

Ilayda Isra GÜLBİL

İzmir

       
14 YAŞ ERKEKLER 50M SERBEST   14 YAŞ KIZLAR 50M SERBEST
1.Mert ÜÇKARDAŞ Bursa 1.Yade Yasemin IZBUDAK Muğla
2.Yusuf KOSKOR İstanbul Avrupa 2.Ilham DEĞİRMENCİ Hatay
3.Duha İnan ÖZEN Kayseri 3.Aysu KOMAR Ankara
3.Egemen YILMAZ Bursa 4.Necla Naz HATİPOĞLU Kütahya
       
14 YAŞ ERKEKLER 100M KURBAĞA  14 YAŞ KIZLAR 100M KURBAĞA
1.Ümit AKGÜN Muğla 1.Sıla ATEŞ Bursa
2.Mehmet CAN Denizli 2.Ebra Berivan TEMEL Kırıkkale
3.Emre KILIÇOĞLU Ankara 3.Lara TÜRK Kütahya
3.Demir BALEMİR Ankara 4.Elif BERKE Denizli
       
14 YAŞ ERKEKLER 200M SIRT  14 YAŞ KIZLAR 200M SIRT
1.Sinan ŞEN Bursa 1.Ebrar ÇALIŞKAN Bursa
2.Demir KESİCİ Muğla 2.Ceren AKÇAY Bursa
3.Berke YILMAZ Kayseri 3.Gökçe SAVCI Ankara
3.Doğu Artun ÖZORHAN Ankara 4.Berra KARAKOÇ Bartın
       
13 YAŞ ERKEKLER 50M SIRTÜSTÜ   13 YAŞ KIZLAR 50M SIRTÜSTÜ
1.Jan Demir VURDUM Sakarya  1.Ece KOŞAR Muğla
2.Kerim Burak AKTAŞ Ankara  2.Tuana KASAP Sakarya
3.Merih KANBİR Denizli  3.Ceyda ÖZCAN

İstanbul Anadolu

4.Mehmet Şeref KILIÇ İstanbul Avrupa  4.Deniz ALAGÖZ Bolu
       
13 YAŞ ERKEKLER 100M SERBEST   13 YAŞ KIZLAR 100M SERBEST
1.Berke GÜNAL Trabzon  1. Hatice OKATAN Ankara
2.Ahmet Kayra GEVREK Sakarya  2. Ilgın ÇİL İzmir
3.Demirhan TOKMAKTEPE İstanbul Anadolu  3. Duru Nisa GÜNDÜZ Edirne
4.Halit BORACABBAR Tekirdağ  4. Ecem BULUT Bursa
       
13 YAŞ ERKEKLER 200M KURBAĞA   13 YAŞ KIZLAR 200M KURBAĞA
1.Ilhan ALKAN İstanbul Anadolu  1.Ece YILDIRIM Kayseri
2.Osman SAĞLAM Denizli  2.Aylin ALTAY İstanbul Avrupa
3.Ertuğrul Emre KÖKSAL Ankara  3.Ecenaz ÇANKAYA Sakarya
4.Eyüp YAYLI Ankara  4.Nehir KUMRU Kayseri
       
13 YAŞ ERKEKLER 50M KURBAĞA  13 YAŞ KIZLAR 50M KURBAĞA
1.Berke GÜNAL Trabzon 1.Ilkim Ceren AYDOĞDU Ankara
2.Eyüp YAYLI Kırıkkale 2.Sude ULUDAĞ Bursa
3.Emre GÜNER İzmir 3.Ecenaz ÇANKAYA Sakarya
3.Osman SAĞLAM Denizli 4.Aylin ALTAY İstanbul Avrupa
       
13 YAŞ ERKEKLER 100M KELEBEK 

13 YAŞ KIZLAR 100M KELEBEK

1.Halit Bora CABBAR Tekirdağ 1.Selen YAKIN Bursa
2.Arda BAĞÇECİ İstanbul Anadolu 2.Deniz ALAGÖZ Bolu
3.Muhammet ÇELİK İstanbul Avrupa 3.Beril KELLECİ Gİresun
3.Hasan Fehmi TAŞ Ordu 4.Sudenaz BALCI Sakarya
       
13 YAŞ ERKEKLER 200M SERBEST  13 YAŞ KIZLAR 200M SERBEST
1.Batuhan KARAKUŞ İstanbul Anadolu 1.Ilgın ÇİL İzmir
2.Emir NEPHAN Mersin 2.Ecem BULUT Bursa
3.Ozan ŞAHİN İzmir 3.Beyzanur ERGİN Bursa
3.Furkan DALKIRAN Denizli 4. Zümra SINIR Malatya
       
13 YAŞ ERKEKLER 4 x 100M KARIŞIK  13 YAŞ KIZLAR 4 x 100M KARIŞIK
1.

Jan Demir VURDUM

Deniz Eren GÜNDÜZ

Yiğiter IRKEN

Ahmet Kayra GEVREK

Sakarya 1.

Vera GÜÇLÜ

Ece YILDIRIM

Mehlika Kuzeh YALÇIN

Sophia İrem İSKENDEROĞLU

Kayseri
2.

Mehmet Şeref KILIÇ

Ertuğrul Emre KÖKSAL

Muhammet ÇELİK

Deniz Berk IŞLEYEN

İstanbul Avrupa 2.

Beyzanur ERGİN

Sude ULUDAĞ

Selen YAKIN

Ecem BULUT

Bursa
3.

Hüseyin Taha SUCUOĞLU

Mehmet ÇAKIR

Semih DEMİRBAŞ

Yusuf DEDE

Kayseri 3.

Tuana KASAP

Ecenaz ÇANKAYA

Sudenaz BALCI

Zümra SINIR

Sakarya
3.

Kerim Burak AKTAŞ

Sarper SARPKAYA

Alperen ÖRENE

Tuna ÇAKIR

Ankara 4.

Ayşe Bahar TEMİZ

Ilkim Ceren AYDOĞDU

Hatice OKATAN

Sudeniz BACA

Ankara
       
13 YAŞ ERKEKLER 50M KELEBEK  13 YAŞ KIZLAR 50M KELEBEK
1.Halit Bora CABBAR Tekirdağ 1.Hatice OKATAN Ankara
2.Ahmet Kayra GEVREK Sakarya 2.Selen YAKIN Bursa
3.Demirhan TOKMAKTEPE İstanbul Anadolu 3.Beril KELLECİ Giresun
3.Yiğiter IRKEN Sakarya 4.Hayal ILBAY Bursa
       
13 YAŞ ERKEKLER 100M SIRT  13 YAŞ KIZLAR 100M SIRT
1.Jan Demir VURDUM Sakarya 1.Tuana KASAP Sakarya
2.Mehmet Şeref KILIÇ İstanbul Avrupa 2.Ceyda ÖZCAN İstanbul Anadolu
3.Merih KANBİR Denizli 3.Deniz ALAGÖZ Bolu
3.Egehan SATIROĞLU Sakarya 4.Sudeniz BACA Ankara
       
13 YAŞ ERKEKLER 200M KARIŞIK  13 YAŞ KIZLAR 200M KARIŞIK
1.Ertuğrul Emre KÖKSAL İstanbul Avrupa 1.Ece YILDIRIM Kayseri
2.Emre KILIÇOĞLU İStanbul Anadolu 2.Sude ULUDAĞ Bursa
3.Mustafa UZ Mersin 3.Ilgın ÇİL İzmir
3.Hasan Fehmi TAŞ Ordu 4.Zümra SINIR Sakarya
       
13 YAŞ ERKEKLER 4x100M SERBEST   13 YAŞ KIZLAR 4x100M SERBEST
1.

Emirhan ÇELİK

Mustafa MAZLUM

Berke GÜNAL

Orçun ÖZSALİH

Trabzon  1.

Ezgi ÇELİK

Sophia İrem İSKENDEROĞLU

Mehlika Kuzeh YALÇIN

Vera GÜÇLÜ

Kayseri
2.

Egehan SATIROĞLU

Yiğiter IRKEN

Jan Demir VURDUM

Ahmet Kayra GEVREK

Sakarya  2.

Ecem BULUT

Hayal ILBAY

Sude ULUDAĞ

Beyzanur ERGİN

Bursa
3.

Hüseyin Taha SUCUOĞLU

Seyit Burhaneddin ÇOBANOĞLU

Yusuf DEDE

Semih DEMİRBAŞ

Kayseri  3.

Hatice OKATAN

Ipek Doğa COŞKUN

Ayşe Bahar TEMİZ

Defne TÜRKSOY

Ankara
3.

Muhammet ÇELİK

Mehmet Şeref KILIÇ

Berk IŞLEYEN

Ertuğrul Emre KÖKSAL

İsanbul Avrupa  4.

Sudenaz BALCI

Ecenaz ÇANKAYA

Zümra SINIR

Tuana KASAP

İzmir

       
13 YAŞ ERKEKLER 50M SERBEST   13 YAŞ KIZLAR 50M SERBEST
1.Taha Meriç BAYRAKTAR Kütahya 1.Hatice OKATAN Ankara
2. Ahmet Kayra GEVREK Sakarya 2.Duru Nisa GÜNDÜZ Edirne
3.Demirhan TOKMAKTEPE İstanbul Anadolu 3.Tuana KASAP Sakarya
3.Orçun ÖZSALİH Trabzon 4.Duru KALEAĞASI İstanbul Anadolu
       
13 YAŞ ERKEKLER 100M KURBAĞA  13 YAŞ KIZLAR 100M KURBAĞA
1.Berke GÜNAL Trabzon 1.Sude ULUDAĞ Bursa
2.Ilhan ALKAN İstanbul Anadolu 2.Ecenaz ÇANKAYA Sakarya
3.Ertuğrul Emre KÖKSAL İstanbul Avrupa 3.Ece YILDIRIM Kayseri
3.Mustafa MAZLUM TRabzon 4.Sinan ŞEN Kayseri
       
13 YAŞ ERKEKLER 200M SIRT  13 YAŞ KIZLAR 200M SIRT
1.Jan Demir VURDUM Sakarya 1.Ecem BULUT Bursa
2.Merih KANBİR Denizli 2.Ceyda ÖZCAN İstanbul Anadolu
3.Egehan SATIROĞLU Sakarya 3.Ayşe Bahar TEMİZ Ankara
3.Kerim Burak AKTAŞ Ankara 4.Sudeniz BACA Ankara
       


BİRSEN KIZILIRMAK

Video

Fotoğraflar



VOLEYBOL
2. Grup - A Grubu
1Konya87
2Osmaniye74
3Sivas3-3
4Mersin0-8
2. Grup - B Grubu
1Antalya98
2Adana62
3Nevşehir3-1
4Kırşehir0-9
2. Grup - C Grubu
1Kayseri98
2Kahramanmaraş64
3Çankırı3-3
4Hatay0-9
3. Grup - A Grubu
1Samsun98
2Rize3-3
3Giresun3-2
4Düzce3-3
3. Grup - B Grubu
1Tokat87
2Kastamonu74
3Zonguldak3-3
4Bayburt0-8
3. Grup - C Grubu
1Karabük86
2Ordu75
3Çorum3-3
4Gümüşhane0-8
2. Grup - A Grubu
1Kayseri99
2Mersin63
3Kırşehir3-3
4Aksaray0-9
2. Grup - B Grubu
1Antalya99
2Hatay62
3Nevşehir3-3
4Osmaniye0-8
2. Grup - C Grubu
1Ankara99
2Adana51
3Konya4-1
4Isparta0-9
3. Grup - A Grubu
1Samsun98
2Karabük63
3Tokat3-3
4Trabzon0-8
3. Grup - B Grubu
1Ordu98
2Kastamonu51
3Çorum4-1
4Bartın0-8
3. Grup - C Grubu
1Amasya87
2Rize75
3Artvin3-3
4Erzincan0-9

VOLEYBOL
1. Grup - A Grubu
Bursa0-0Eskişehir
Edirne0-0Denizli
Bursa0-0Edirne
Eskişehir0-0Denizli
Bursa0-0Denizli
Eskişehir0-0Edirne
1. Grup - B Grubu
Manisa0-0Tekirdağ
Sakarya0-0Kütahya
Manisa0-0Sakarya
Tekirdağ0-0Kütahya
Manisa0-0Kütahya
Tekirdağ0-0Sakarya
1. Grup - C Grubu
Muğla0-0Çanakkale
İzmir0-0Kocaeli
Muğla0-0İzmir
Çanakkale0-0Kocaeli
Muğla0-0Kocaeli
Çanakkale0-0İzmir
2. Grup - A Grubu
Sivas1-3Osmaniye
Konya3-0Mersin
Sivas0-3Konya
Osmaniye3-0Mersin
Sivas3-1Mersin
Osmaniye2-3Konya
2. Grup - B Grubu
Kırşehir0-3Antalya
Nevşehir1-3Adana
Kırşehir0-3Nevşehir
Antalya3-0Adana
Kırşehir0-3Adana
Antalya3-1Nevşehir
2. Grup - C Grubu
Kayseri3-1Kahramanmaraş
Hatay0-3Çankırı
Kayseri3-0Hatay
Kahramanmaraş3-0Çankırı
Kayseri3-0Çankırı
Kahramanmaraş3-0Hatay
3. Grup - A Grubu
Düzce1-3Samsun
Giresun3-0Rize
Düzce3-1Giresun
Samsun3-0Rize
Düzce0-3Rize
Samsun3-0Giresun
3. Grup - B Grubu
Kastamonu2-3Tokat
Zonguldak3-1Bayburt
Kastamonu3-1Zonguldak
Tokat3-0Bayburt
Kastamonu3-0Bayburt
Tokat3-0Zonguldak
3. Grup - C Grubu
Gümüşhane1-3Karabük
Çorum0-3Ordu
Gümüşhane0-3Çorum
Karabük3-2Ordu
Gümüşhane0-3Ordu
Karabük3-0Çorum
4. Grup - A Grubu
Bitlis0-0Tunceli
Gaziantep0-0Adıyaman
Bitlis0-0Gaziantep
Tunceli0-0Adıyaman
Bitlis0-0Adıyaman
Tunceli0-0Gaziantep
4. Grup - B Grubu
Şanlıurfa0-0Van
Kars0-0Diyarbakır
Şanlıurfa0-0Kars
Van0-0Diyarbakır
Şanlıurfa0-0Diyarbakır
Van0-0Kars
4. Grup - C Grubu
Bingöl0-0Mardin
Kilis0-0Elazığ
Bingöl0-0Kilis
Mardin0-0Elazığ
Bingöl0-0Elazığ
Mardin0-0Kilis
1. Grup - A Grubu
Manisa0-0İstanbul Avrupa
Çanakkale0-0Bilecik
Manisa0-0Çanakkale
İstanbul Avrupa0-0Bilecik
Manisa0-0Bilecik
İstanbul Avrupa0-0Çanakkale
1. Grup - B Grubu
Sakarya0-0Eskişehir
Balıkesir0-0Denizli
Sakarya0-0Balıkesir
Eskişehir0-0Denizli
Sakarya0-0Denizli
Eskişehir0-0Balıkesir
1. Grup - C Grubu
Aydın0-0Kocaeli
Tekirdağ0-0İzmir
Aydın0-0Tekirdağ
Kocaeli0-0İzmir
Aydın0-0İzmir
Kocaeli0-0Tekirdağ
2. Grup - A Grubu
Mersin0-3Kayseri
Kırşehir3-0Aksaray
Mersin3-0Kırşehir
Kayseri3-0Aksaray
Mersin3-0Aksaray
Kayseri3-0Kırşehir
2. Grup - B Grubu
Antalya3-0Nevşehir
Hatay3-0Osmaniye
Antalya3-0Hatay
Nevşehir3-1Osmaniye
Antalya3-0Osmaniye
Nevşehir1-3Hatay
2. Grup - C Grubu
Konya2-3Adana
Isparta0-3Ankara
Konya3-0Isparta
Adana0-3Ankara
Konya0-3Ankara
Adana3-0Isparta
3. Grup - A Grubu
Tokat0-3Samsun
Karabük3-1Trabzon
Tokat0-3Karabük
Samsun3-0Trabzon
Tokat3-0Trabzon
Samsun3-1Karabük
3. Grup - B Grubu
Ordu3-1Çorum
Bartın0-3Kastamonu
Ordu3-0Bartın
Çorum2-3Kastamonu
Ordu3-0Kastamonu
Çorum3-1Bartın
3. Grup - C Grubu
Rize2-3Amasya
Artvin3-0Erzincan
Rize3-0Artvin
Amasya3-0Erzincan
Rize3-0Erzincan
Amasya3-0Artvin
4. Grup - A Grubu
Gaziantep0-0Kilis
Kars0-0Bingöl
Gaziantep0-0Kars
Kilis0-0Bingöl
Gaziantep0-0Bingöl
Kilis0-0Kars
4. Grup - B Grubu
Siirt0-0Bitlis
Batman0-0Malatya
Siirt0-0Batman
Bitlis0-0Malatya
Siirt0-0Malatya
Bitlis0-0Batman
4. Grup - C Grubu
Şanlıurfa0-0Van
Adıyaman0-0Tunceli
Şanlıurfa0-0Adıyaman
Van0-0Tunceli
Şanlıurfa0-0Tunceli
Van0-0Adıyaman
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017