HABERLER
ANALİG FİNAL HAFTASI HENTBOLLA SONA ERDİ
15.5.2018
Denizli'de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftası 15 Mayıs 2018 Salı günü hentbol müsabakalarının tamamlanarak ödüllerin verilmesiyle tamamlandı.

2017 - 2018 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftası kapsamında gerçekleşen Hentbol Türkiye Birinciliği müsabakaları, 19 il, 12 erkek, 12 kız takımından 380 sporcunun katılımıyla, Fair Play çerçevesinde gerçekleşen çekişmeli ve seyir zevki dolu mücadelelerle tamamlanarak ilk dörde giren takımlara kupa, sporcularına madalya ve başarı belgeleri verildi.

Vali Recep Yazıcıoğlu ve Sarayköy Spor Salonlarında yapılan mücadelelerin madalya töreninde dereceye giren takımlara ve sporculara ödülleri Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İBANOĞLU ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Savaş KESKİN tarafından takdim edildi.

Ayrıca İstanbul Anadolu İl karması sporcusu İsa SERTTAŞ ve Bursa il karması sporcusu Melike KASAPOĞLU Fair Play ödülüne layık görülürken, İstanbul Anadolu İl karması sporcusu Emir YENER ve Bursa il karması sporcusu Büşranur ŞAŞ en iyi sporcu ödülünü aldı.

İşte kupa ve madalya almaya hak kazanan takımlar;

Yıldız Erkekler:
1. Rize
2. İstanbul Anadolu
3. Mersin
4. Trabzon

Yıldız Kızlar:
1. Bursa
2. Adana
3. Artvin
4. Antalya


OKYAY UTKU ATABAŞ

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Tekirdağ419
2Konya33
3Gaziantep2-22
1. Grup - B Grubu
1Bursa466
2İzmir325
3Zonguldak2-91
1. Grup - C Grubu
1Samsun44
2Muğla340
3Giresun2-44
1. Grup - D Grubu
1Kayseri226
2Van1-26
1. Grup - A Grubu
1İzmir488
2Sinop3-9
3Van2-79
1. Grup - B Grubu
1Düzce446
2Kocaeli3-5
3Giresun2-41
1. Grup - C Grubu
1Antalya47
2İstanbul Avrupa31
3Bartın2-8
1. Grup - D Grubu
1Ankara227
2Tunceli1-27

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Gaziantep48-62Tekirdağ
1. Grup - B Grubu
Bursa86-39Zonguldak
1. Grup - C Grubu
Samsun79-77Muğla
1. Grup - D Grubu
Kayseri63-37Van
1. Grup - A Grubu
Konya56-48Gaziantep
1. Grup - B Grubu
İzmir27-46Bursa
1. Grup - C Grubu
Giresun63-65Samsun
1. Grup - A Grubu
Tekirdağ42-37Konya
1. Grup - B Grubu
Zonguldak43-87İzmir
1. Grup - C Grubu
Muğla89-47Giresun
2. Grup - YF6 Grubu
Zonguldak0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Gaziantep41-56Giresun
2. Grup - YF4 Grubu
İzmir85-31Van
2. Grup - YF3 Grubu
Konya45-58Muğla
2. Grup - YF2 Grubu
Bursa64-63Kayseri
2. Grup - YF1 Grubu
Tekirdağ48-52Samsun
3. Grup - F6 Grubu
Gaziantep0-0-
3. Grup - F5 Grubu
Zonguldak38-58Giresun
3. Grup - F4 Grubu
Van30-51Konya
3. Grup - F3 Grubu
İzmir52-45Muğla
3. Grup - F2 Grubu
Kayseri53-39Tekirdağ
3. Grup - F1 Grubu
Bursa63-52Samsun
1. Grup - A Grubu
İzmir86-32Van
1. Grup - B Grubu
Düzce67-49Giresun
1. Grup - C Grubu
Bartın55-61Antalya
1. Grup - D Grubu
Ankara74-47Tunceli
1. Grup - A Grubu
Sinop57-91İzmir
1. Grup - B Grubu
Kocaeli40-68Düzce
1. Grup - C Grubu
İstanbul Avrupa59-57Bartın
1. Grup - A Grubu
Van36-61Sinop
1. Grup - B Grubu
Giresun43-66Kocaeli
1. Grup - C Grubu
Antalya55-54İstanbul Avrupa
2. Grup - YF6 Grubu
Giresun0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Van34-49Bartın
2. Grup - YF4 Grubu
Kocaeli60-29Tunceli
2. Grup - YF3 Grubu
Sinop53-60İstanbul Avrupa
2. Grup - YF2 Grubu
Düzce36-56Ankara
2. Grup - YF1 Grubu
İzmir72-41Antalya
3. Grup - F6 Grubu
Van0-0-
3. Grup - F5 Grubu
Giresun44-49Bartın
3. Grup - F4 Grubu
Tunceli34-61Sinop
3. Grup - F3 Grubu
Kocaeli67-66İstanbul Avrupa
3. Grup - F2 Grubu
Düzce48-42Antalya
3. Grup - F1 Grubu
İzmir55-50Ankara
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017