HABERLER
ANALİG FİNAL HAFTASI HENTBOLLA SONA ERDİ
15.5.2018
Denizli'de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftası 15 Mayıs 2018 Salı günü hentbol müsabakalarının tamamlanarak ödüllerin verilmesiyle tamamlandı.

2017 - 2018 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftası kapsamında gerçekleşen Hentbol Türkiye Birinciliği müsabakaları, 19 il, 12 erkek, 12 kız takımından 380 sporcunun katılımıyla, Fair Play çerçevesinde gerçekleşen çekişmeli ve seyir zevki dolu mücadelelerle tamamlanarak ilk dörde giren takımlara kupa, sporcularına madalya ve başarı belgeleri verildi.

Vali Recep Yazıcıoğlu ve Sarayköy Spor Salonlarında yapılan mücadelelerin madalya töreninde dereceye giren takımlara ve sporculara ödülleri Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İBANOĞLU ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Savaş KESKİN tarafından takdim edildi.

Ayrıca İstanbul Anadolu İl karması sporcusu İsa SERTTAŞ ve Bursa il karması sporcusu Melike KASAPOĞLU Fair Play ödülüne layık görülürken, İstanbul Anadolu İl karması sporcusu Emir YENER ve Bursa il karması sporcusu Büşranur ŞAŞ en iyi sporcu ödülünü aldı.

İşte kupa ve madalya almaya hak kazanan takımlar;

Yıldız Erkekler:
1. Rize
2. İstanbul Anadolu
3. Mersin
4. Trabzon

Yıldız Kızlar:
1. Bursa
2. Adana
3. Artvin
4. Antalya


OKYAY UTKU ATABAŞ

Fotoğraflar



BADMİNTON
1. Grup - A Grubu
1Bursa44
2Kastamonu2-2
3Manisa0-2
1. Grup - B Grubu
1Samsun46
2Adana22
3Mardin0-8
1. Grup - C Grubu
1Van44
2Ankara22
3Çankırı0-6
1. Grup - A Grubu
1Kilis42
2Burdur20
3İzmir0-2
1. Grup - B Grubu
1Bursa46
2Zonguldak2-2
3Batman0-4
1. Grup - C Grubu
1Ankara46
2Erzincan20
3Çankırı0-6
1. Grup - D Grubu
1Tekirdağ48
2Samsun2-4
3Malatya0-4

BADMİNTON
1. Grup - A Grubu
Bursa3-2Manisa
1. Grup - B Grubu
Adana2-3Samsun
1. Grup - C Grubu
Çankırı1-4Van
1. Grup - D Grubu
Malatya5-0Konya
1. Grup - A Grubu
Kastamonu1-4Bursa
1. Grup - B Grubu
Mardin1-4Adana
1. Grup - C Grubu
Ankara4-1Çankırı
1. Grup - A Grubu
Manisa2-3Kastamonu
1. Grup - B Grubu
Samsun5-0Mardin
1. Grup - C Grubu
Van3-2Ankara
2. Grup - YF6 Grubu
Mardin0-0-
2. Grup - YF5 Grubu
Manisa1-3Çankırı
2. Grup - YF4 Grubu
Adana3-0Konya
2. Grup - YF3 Grubu
Kastamonu2-3Ankara
2. Grup - YF2 Grubu
Samsun1-4Malatya
2. Grup - YF1 Grubu
Bursa3-1Van
1. Grup - A Grubu
İzmir2-3Burdur
1. Grup - B Grubu
Bursa4-1Batman
1. Grup - C Grubu
Ankara3-2Erzincan
1. Grup - D Grubu
Malatya1-4Tekirdağ
1. Grup - A Grubu
Kilis3-2İzmir
1. Grup - B Grubu
Zonguldak1-4Bursa
1. Grup - C Grubu
Çankırı0-5Ankara
1. Grup - D Grubu
Samsun3-2Malatya
1. Grup - A Grubu
Burdur2-3Kilis
1. Grup - B Grubu
Batman2-3Zonguldak
1. Grup - C Grubu
Erzincan3-2Çankırı
1. Grup - D Grubu
Tekirdağ5-0Samsun
2. Grup - YF6 Grubu
Batman1-3Malatya
2. Grup - YF5 Grubu
İzmir2-3Çankırı
2. Grup - YF4 Grubu
Zonguldak0-0Samsun
2. Grup - YF3 Grubu
Burdur2-3Erzincan
2. Grup - YF2 Grubu
Bursa3-0Tekirdağ
2. Grup - YF1 Grubu
Kilis0-3Ankara
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017