HABERLER
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BADMİNTON GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ
7.1.2019 1
Ardahan Analig Badminton Grup Müsabakaları

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2018-2019 yılı faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Grup Müsabakaları 04-06 Ocak 2019 tarihleri arasında 11 ilden Kız-Erkek olmak üzere 105 sporcunun katılımı ile Ardahan Kazım Karabekir Spor Salonunda yapıldı.

Müsabakaların açılış töreni 04 Ocak 2019 tarihinde saat 10:00'da 11 ilin Kız-Erkek takımlarının katılımıyla yapıldı. Açılış seremonisine Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Bilent AKAR, Spor Şube Müdürü Yurdaer YURDAKUL, antrenörler, idareciler, sporcular ve çok sayıda seyirci katılım gösterdi. 3 gün süren müsabakalarda gruplarında ilk ikiye giren il karmaları çeyrek final müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır. Grup Müsabakalarında tüm sporculara katılım belgesi verilmiş olup dereceye giren takımların sporcularına ise başarı belgesi, ve madalya takdimi ile grup müsabakaları sona erdi. Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Bilent AKAR müsabakaya katılan takımlara gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederek, çeyrek final müsabakalarında ter dökecek takımlara başarı temennisinde bulundu.


İBRAHİM EROL

Fotoğraflar



SU TOPU
Marmara Grubu - A Grubu
1İstanbul Avrupa659
2Bursa448
3Antalya2-39
4Karaman0-68
Marmara Grubu - B Grubu
1Ankara641
2Konya45
3Kocaeli2-10
4Edirne0-36
Marmara Grubu - C Grubu
1İstanbul Anadolu419
2İzmir28
3Samsun0-27
Ege Grubu - A Grubu
1Muğla641
2Kayseri418
3Hatay2-18
4Malatya0-41
Ege Grubu - B Grubu
1Gaziantep412
2Mersin2-6
3Adıyaman0-6
Ege Grubu - C Grubu
1Adana426
2Manisa28
3Diyarbakır0-34
Marmara Grubu - A Grubu
1İstanbul Anadolu418
2Ankara25
3Kocaeli0-23
Marmara Grubu - B Grubu
1İzmir433
2Antalya213
3Karaman0-46
Marmara Grubu - C Grubu
1Karabük413
2Samsun212
3Konya0-25
Ege Grubu - A Grubu
1Gaziantep644
2Nevşehir4-6
3Osmaniye2-16
4Diyarbakır0-22
Ege Grubu - B Grubu
1Hatay636
2Adana433
3Kayseri215
4Adıyaman0-53

SU TOPU
1. Grup - A Grubu
Bursa30-0Antalya
İstanbul Avrupa24-0Karaman
Bursa23-0Karaman
Antalya0-30İstanbul Avrupa
Bursa4-9İstanbul Avrupa
Karaman0-21Antalya
1. Grup - B Grubu
Konya6-4Kocaeli
Ankara23-2Edirne
Konya13-2Edirne
Kocaeli1-13Ankara
Konya2-10Ankara
Edirne2-6Kocaeli
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu11-5İzmir
Samsun1-14İstanbul Anadolu
İzmir15-1Samsun
2. Grup - A Grubu
Muğla12-0Kayseri
Hatay9-4Malatya
Muğla17-2Hatay
Kayseri22-0Malatya
Muğla14-0Malatya
Kayseri12-4Hatay
2. Grup - B Grubu
Mersin3-10Gaziantep
Mersin6-5Adıyaman
Gaziantep7-2Adıyaman
2. Grup - C Grubu
Adana14-4Manisa
Adana20-4Diyarbakır
Manisa19-1Diyarbakır
1. Grup - A Grubu
Kocaeli1-11Ankara
Kocaeli1-14İstanbul Anadolu
Ankara2-7İstanbul Anadolu
1. Grup - B Grubu
Karaman0-21İzmir
Karaman0-25Antalya
İzmir14-2Antalya
1. Grup - C Grubu
Karabük10-0Konya
Karabük4-1Samsun
Konya0-15Samsun
2. Grup - A Grubu
Gaziantep18-2Nevşehir
Osmaniye6-0Diyarbakır
Gaziantep16-1Osmaniye
Nevşehir5-2Diyarbakır
Gaziantep13-0Diyarbakır
Nevşehir7-0Osmaniye
2. Grup - B Grubu
Kayseri0-15Adana
Hatay20-2Adıyaman
Kayseri1-16Hatay
Adana21-0Adıyaman
Kayseri15-0Adıyaman
Adana5-8Hatay
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017