HABERLER
BASKETBOL'UN YILDIZLARI ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI SURLAR ŞEHRİ DİYARBAKIR'DA TAMAMLANDI
11.2.2019
ANALİG BASKETBOL ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI BÜYÜK BİR COŞKUYLA DİYARBAKIR'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Başkanlığımız tarafından düzenlenen 2018-2019 Yılı Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Çeyrek Final Müsabakaları 08-10 Şubat 2019 tarihleri arasında Diyarbakır Seyrantepe ve Köşkler Spor Salonlarında tamamlandı. İlimizde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Çeyrek Final Müsabakalarına 15 ilden 144 Kız ve 144 Erkek sporcu olmak üzere 288 sporcu 30'un üzerinde idareci ve antrenör katılım sağladı. 3 gün boyunca müsabakalar coşku, sevgi ve centilmence geçen maçlara sahne oldu. Anadolu Yıldızlarının adına yakışır şekilde tüm sporcular yeteneklerini göstermeye takımlarını üst tura çıkarmaya çalıştılar. Müsabakalar bitiminde Diyarbakır?ın tarihi ve doğal güzelliklerini gezme fırsatı bulan Anadolu Yıldızları ilimizin güzelliklerini görüp basketbola doydular. Müsabakalarda dereceye giren takımlara madalya ve başarı belgelerini, dereceye giremeyen takımlara ise katılım belgelerini Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet DEMİR, Spor Şube Müdürü Akın ERİM ve il tertip komitesi tarafından taktim edilerek grup müsabakaları sona erdi.


RIDVAN ACAR

Fotoğraflar



VOLEYBOL
2. Grup - A Grubu
1Konya87
2Osmaniye74
3Sivas3-3
4Mersin0-8
2. Grup - B Grubu
1Antalya98
2Adana62
3Nevşehir3-1
4Kırşehir0-9
2. Grup - C Grubu
1Kayseri98
2Kahramanmaraş64
3Çankırı3-3
4Hatay0-9
3. Grup - A Grubu
1Samsun98
2Rize3-3
3Giresun3-2
4Düzce3-3
3. Grup - B Grubu
1Tokat87
2Kastamonu74
3Zonguldak3-3
4Bayburt0-8
3. Grup - C Grubu
1Karabük86
2Ordu75
3Çorum3-3
4Gümüşhane0-8
2. Grup - A Grubu
1Kayseri99
2Mersin63
3Kırşehir3-3
4Aksaray0-9
2. Grup - B Grubu
1Antalya99
2Hatay62
3Nevşehir3-3
4Osmaniye0-8
2. Grup - C Grubu
1Ankara99
2Adana51
3Konya4-1
4Isparta0-9
3. Grup - A Grubu
1Samsun98
2Karabük63
3Tokat3-3
4Trabzon0-8
3. Grup - B Grubu
1Ordu98
2Kastamonu51
3Çorum4-1
4Bartın0-8
3. Grup - C Grubu
1Amasya87
2Rize75
3Artvin3-3
4Erzincan0-9

VOLEYBOL
1. Grup - A Grubu
Bursa0-0Eskişehir
Edirne0-0Denizli
Bursa0-0Edirne
Eskişehir0-0Denizli
Bursa0-0Denizli
Eskişehir0-0Edirne
1. Grup - B Grubu
Manisa0-0Tekirdağ
Sakarya0-0Kütahya
Manisa0-0Sakarya
Tekirdağ0-0Kütahya
Manisa0-0Kütahya
Tekirdağ0-0Sakarya
1. Grup - C Grubu
Muğla0-0Çanakkale
İzmir0-0Kocaeli
Muğla0-0İzmir
Çanakkale0-0Kocaeli
Muğla0-0Kocaeli
Çanakkale0-0İzmir
2. Grup - A Grubu
Sivas1-3Osmaniye
Konya3-0Mersin
Sivas0-3Konya
Osmaniye3-0Mersin
Sivas3-1Mersin
Osmaniye2-3Konya
2. Grup - B Grubu
Kırşehir0-3Antalya
Nevşehir1-3Adana
Kırşehir0-3Nevşehir
Antalya3-0Adana
Kırşehir0-3Adana
Antalya3-1Nevşehir
2. Grup - C Grubu
Kayseri3-1Kahramanmaraş
Hatay0-3Çankırı
Kayseri3-0Hatay
Kahramanmaraş3-0Çankırı
Kayseri3-0Çankırı
Kahramanmaraş3-0Hatay
3. Grup - A Grubu
Düzce1-3Samsun
Giresun3-0Rize
Düzce3-1Giresun
Samsun3-0Rize
Düzce0-3Rize
Samsun3-0Giresun
3. Grup - B Grubu
Kastamonu2-3Tokat
Zonguldak3-1Bayburt
Kastamonu3-1Zonguldak
Tokat3-0Bayburt
Kastamonu3-0Bayburt
Tokat3-0Zonguldak
3. Grup - C Grubu
Gümüşhane1-3Karabük
Çorum0-3Ordu
Gümüşhane0-3Çorum
Karabük3-2Ordu
Gümüşhane0-3Ordu
Karabük3-0Çorum
4. Grup - A Grubu
Bitlis0-0Tunceli
Gaziantep0-0Adıyaman
Bitlis0-0Gaziantep
Tunceli0-0Adıyaman
Bitlis0-0Adıyaman
Tunceli0-0Gaziantep
4. Grup - B Grubu
Şanlıurfa0-0Van
Kars0-0Diyarbakır
Şanlıurfa0-0Kars
Van0-0Diyarbakır
Şanlıurfa0-0Diyarbakır
Van0-0Kars
4. Grup - C Grubu
Bingöl0-0Mardin
Kilis0-0Elazığ
Bingöl0-0Kilis
Mardin0-0Elazığ
Bingöl0-0Elazığ
Mardin0-0Kilis
1. Grup - A Grubu
Manisa0-0İstanbul Avrupa
Çanakkale0-0Bilecik
Manisa0-0Çanakkale
İstanbul Avrupa0-0Bilecik
Manisa0-0Bilecik
İstanbul Avrupa0-0Çanakkale
1. Grup - B Grubu
Sakarya0-0Eskişehir
Balıkesir0-0Denizli
Sakarya0-0Balıkesir
Eskişehir0-0Denizli
Sakarya0-0Denizli
Eskişehir0-0Balıkesir
1. Grup - C Grubu
Aydın0-0Kocaeli
Tekirdağ0-0İzmir
Aydın0-0Tekirdağ
Kocaeli0-0İzmir
Aydın0-0İzmir
Kocaeli0-0Tekirdağ
2. Grup - A Grubu
Mersin0-3Kayseri
Kırşehir3-0Aksaray
Mersin3-0Kırşehir
Kayseri3-0Aksaray
Mersin3-0Aksaray
Kayseri3-0Kırşehir
2. Grup - B Grubu
Antalya3-0Nevşehir
Hatay3-0Osmaniye
Antalya3-0Hatay
Nevşehir3-1Osmaniye
Antalya3-0Osmaniye
Nevşehir1-3Hatay
2. Grup - C Grubu
Konya2-3Adana
Isparta0-3Ankara
Konya3-0Isparta
Adana0-3Ankara
Konya0-3Ankara
Adana3-0Isparta
3. Grup - A Grubu
Tokat0-3Samsun
Karabük3-1Trabzon
Tokat0-3Karabük
Samsun3-0Trabzon
Tokat3-0Trabzon
Samsun3-1Karabük
3. Grup - B Grubu
Ordu3-1Çorum
Bartın0-3Kastamonu
Ordu3-0Bartın
Çorum2-3Kastamonu
Ordu3-0Kastamonu
Çorum3-1Bartın
3. Grup - C Grubu
Rize2-3Amasya
Artvin3-0Erzincan
Rize3-0Artvin
Amasya3-0Erzincan
Rize3-0Erzincan
Amasya3-0Artvin
4. Grup - A Grubu
Gaziantep0-0Kilis
Kars0-0Bingöl
Gaziantep0-0Kars
Kilis0-0Bingöl
Gaziantep0-0Bingöl
Kilis0-0Kars
4. Grup - B Grubu
Siirt0-0Bitlis
Batman0-0Malatya
Siirt0-0Batman
Bitlis0-0Malatya
Siirt0-0Malatya
Bitlis0-0Batman
4. Grup - C Grubu
Şanlıurfa0-0Van
Adıyaman0-0Tunceli
Şanlıurfa0-0Adıyaman
Van0-0Tunceli
Şanlıurfa0-0Tunceli
Van0-0Adıyaman
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017