HABERLER
08-10 MART 2019 TAEKWONDO GRUP MÜSABAKALARI ÇANAKKALE'DE YAPILDI
11.3.2019
08-10 Mart 2019 Taekwondo grup müsabakaları Çanakkale'de yapıldı

Müsabakaların teknik toplantısı 07.03.2019 tarihinde Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı salonunda Spor Şube Müdürü Sedat BEKTAŞ, Okul Sporları Şube Müdürü İsmail Hakkı ŞENEL, Taekwondo Federasyonu Temsilcisi Volkan SERSAN, Taekwondo Federasyonu MHK üyesi Fatih ÇATIKKAŞ, Taekwondo İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK ile takım idarecileri ve antrenörlerinin katılımıyla yapıldı. Müsabakaların açılış serenomisi 08 Mart 2019 tarihinde saat 14:30' da Çanakkale Anafartalar Spor Salonunda antrenörler, idareciler ve Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya il karmalarından 88 Bayan 82 Erkek sporcunun katılımıyla yapıldı. 3 gün süren müsabakalarda dereceye giren il sporcuları yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazandılar. Dereceye giren takım ve sporculara madalya ve başarı belgelerini dereceye giremeyen takım ve sporculara ise katılım belgelerini Çanakkale Millet Vekili Jülide İSKENDEROĞLU, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Aziz Sinan ALP, Spor Şube Müdürü Sedat BEKTAŞ, Okul Sporları Şube Müdürü İsmail Hakkı ŞENEL, Taekwondo Federasyonu Temsilcisi Volkan SERSAN, Taekwondo Federasyonu MHK üyesi Fatih ÇATIKKAŞ, Taekwondo İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK, Antrenörler ve İdareciler tarafından takdim ettiler.


MEHMET IRMAK

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Ankara47
2Uşak3-4
3Düzce2-3
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa481
2Samsun3-32
3Amasya2-49
1. Grup - C Grubu
1İzmir487
2İstanbul Anadolu327
3Diyarbakır2-114
1. Grup - D Grubu
1Gaziantep415
2Manisa335
3Adıyaman2-50
1. Grup - A Grubu
1Balıkesir438
2Kütahya3-6
3Sinop2-32
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa468
2Düzce317
3Samsun2-85
1. Grup - C Grubu
1Kocaeli443
2İzmir3-3
3Ordu2-40
1. Grup - D Grubu
1Mersin472
2Zonguldak3-6
3Tunceli2-66

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Düzce71-73Ankara
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa97-51Samsun
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu48-77İzmir
1. Grup - D Grubu
Gaziantep66-62Manisa
1. Grup - A Grubu
Uşak57-56Düzce
1. Grup - B Grubu
Amasya56-91İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Diyarbakır44-100İstanbul Anadolu
1. Grup - D Grubu
Adıyaman50-61Gaziantep
1. Grup - A Grubu
Ankara68-63Uşak
1. Grup - B Grubu
Samsun71-57Amasya
1. Grup - C Grubu
İzmir86-28Diyarbakır
1. Grup - D Grubu
Manisa78-39Adıyaman
1. Grup - A Grubu
Sinop37-60Kütahya
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa72-57Düzce
1. Grup - C Grubu
İzmir44-67Kocaeli
1. Grup - D Grubu
Zonguldak46-69Mersin
1. Grup - A Grubu
Balıkesir55-46Sinop
1. Grup - B Grubu
Samsun30-83İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Ordu35-55İzmir
1. Grup - D Grubu
Tunceli38-55Zonguldak
1. Grup - A Grubu
Kütahya31-60Balıkesir
1. Grup - B Grubu
Düzce81-49Samsun
1. Grup - C Grubu
Kocaeli20-0Ordu
1. Grup - D Grubu
Mersin90-41Tunceli
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017