HABERLER
TAEKWONDO'NUN YILDIZLARI KÜTAHYA'DA PARLADI
11.3.2019
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2018-2019 sezonu faaliyet programı kapsamında düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Taekwondo Grup Müsabakaları 08-10 Mart 2019 tarihlerinde Kütahya Dumlupınar Spor Salonunda yapıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Feyzullah GAYRET'in da katılımlarıyla gerçekleştirilen açılış törenine İl Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail GÜVEN, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Münevver KARABULUT Türkiye Taekwondo Federasyonu MHK Başkanı Aydın AKPINAR ve Türkiye Taekwondo Federasyonu Temsilcisi Süleyman BAŞAR katıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Feyzullah GAYRET konuşmalarında müsabakalara katılan illere başarılar dilerken müsabakalara ev sahipliği yapmaktan mutlu olduklarını iletti. 3 gün boyunca süren müsabakalarda kıran kırana mücadeleler yaşandı. Müsabakalar neticesinde Kızlarda ve Erkeklerde İlk 6'ya giren takımlar Yarı Final Müsabakalarına gitmeye hak kazandılar.


KUTLU VARMAZ

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Ankara47
2Uşak3-4
3Düzce2-3
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa481
2Samsun3-32
3Amasya2-49
1. Grup - C Grubu
1İzmir487
2İstanbul Anadolu327
3Diyarbakır2-114
1. Grup - D Grubu
1Gaziantep415
2Manisa335
3Adıyaman2-50
1. Grup - A Grubu
1Balıkesir438
2Kütahya3-6
3Sinop2-32
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa468
2Düzce317
3Samsun2-85
1. Grup - C Grubu
1Kocaeli443
2İzmir3-3
3Ordu2-40
1. Grup - D Grubu
1Mersin472
2Zonguldak3-6
3Tunceli2-66

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Düzce71-73Ankara
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa97-51Samsun
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu48-77İzmir
1. Grup - D Grubu
Gaziantep66-62Manisa
1. Grup - A Grubu
Uşak57-56Düzce
1. Grup - B Grubu
Amasya56-91İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Diyarbakır44-100İstanbul Anadolu
1. Grup - D Grubu
Adıyaman50-61Gaziantep
1. Grup - A Grubu
Ankara68-63Uşak
1. Grup - B Grubu
Samsun71-57Amasya
1. Grup - C Grubu
İzmir86-28Diyarbakır
1. Grup - D Grubu
Manisa78-39Adıyaman
1. Grup - A Grubu
Sinop37-60Kütahya
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa72-57Düzce
1. Grup - C Grubu
İzmir44-67Kocaeli
1. Grup - D Grubu
Zonguldak46-69Mersin
1. Grup - A Grubu
Balıkesir55-46Sinop
1. Grup - B Grubu
Samsun30-83İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Ordu35-55İzmir
1. Grup - D Grubu
Tunceli38-55Zonguldak
1. Grup - A Grubu
Kütahya31-60Balıkesir
1. Grup - B Grubu
Düzce81-49Samsun
1. Grup - C Grubu
Kocaeli20-0Ordu
1. Grup - D Grubu
Mersin90-41Tunceli
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017