HABERLER
ANALİG BOCCE YARI FİNALLERİ KONYA'DA SONA ERDİ
6.5.2019 1
Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünce organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi projesi kapsamında 2018-2019 sezonu Analig Bocce Yarı Final müsabakaları 04-05 Mayıs 2019 tarihlerinde Konya'da düzenlendi.

Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünce organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi projesi kapsamında 2018-2019 sezonu Analig Bocce (kız-erkek) Yarı Final Müsabakaları 04-05 Mayıs 2019 tarihlerinde Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bocce Sahasında 15 İl ve 96 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Görkemli bir açılış seremonisi ve Spor Şube Müdürü Sayın Ali KANBER' in konuşmalarıyla başlayan Yarı Final müsabakalarında erkelerde Antalya, Mersin, Kahramanmaraş, Burdur, Adana, Isparta, Sivas, Niğde, Kayseri, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir İlleri, kızlarda ise Antalya, Mersin, Kahramanmaraş, Burdur, Isparta, Sivas, Niğde, Çankırı, Kırıkkale, Karaman, Ankara, Aksaray İlleri mücadele etti. Müsabaka sonuçlarına göre Final Müsabakalarına gitmeye hak kazanan takımlara madalya ve başarı belgeleri tüm takımlara ise katılım belgeleri Spor Şube Müdürü Ali KANBER'in katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde takdim edildi.

AYKUT ÇETİN

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Ankara47
2Uşak3-4
3Düzce2-3
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa481
2Samsun3-32
3Amasya2-49
1. Grup - C Grubu
1İzmir487
2İstanbul Anadolu327
3Diyarbakır2-114
1. Grup - D Grubu
1Gaziantep415
2Manisa335
3Adıyaman2-50
1. Grup - A Grubu
1Balıkesir438
2Kütahya3-6
3Sinop2-32
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa468
2Düzce317
3Samsun2-85
1. Grup - C Grubu
1Kocaeli443
2İzmir3-3
3Ordu2-40
1. Grup - D Grubu
1Mersin472
2Zonguldak3-6
3Tunceli2-66

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Düzce71-73Ankara
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa97-51Samsun
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu48-77İzmir
1. Grup - D Grubu
Gaziantep66-62Manisa
1. Grup - A Grubu
Uşak57-56Düzce
1. Grup - B Grubu
Amasya56-91İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Diyarbakır44-100İstanbul Anadolu
1. Grup - D Grubu
Adıyaman50-61Gaziantep
1. Grup - A Grubu
Ankara68-63Uşak
1. Grup - B Grubu
Samsun71-57Amasya
1. Grup - C Grubu
İzmir86-28Diyarbakır
1. Grup - D Grubu
Manisa78-39Adıyaman
1. Grup - A Grubu
Sinop37-60Kütahya
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa72-57Düzce
1. Grup - C Grubu
İzmir44-67Kocaeli
1. Grup - D Grubu
Zonguldak46-69Mersin
1. Grup - A Grubu
Balıkesir55-46Sinop
1. Grup - B Grubu
Samsun30-83İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Ordu35-55İzmir
1. Grup - D Grubu
Tunceli38-55Zonguldak
1. Grup - A Grubu
Kütahya31-60Balıkesir
1. Grup - B Grubu
Düzce81-49Samsun
1. Grup - C Grubu
Kocaeli20-0Ordu
1. Grup - D Grubu
Mersin90-41Tunceli
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017