HABERLER
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ 100. YILINDA SAMSUN'DA
25.5.2019
Anadolu Yıldızlar Ligi 24-30 Mayıs 2019 tarihleri arasında 5 branşta Türkiye Finallerini Samsun'da gerçekleştiriyor.

Milli Mücadelenin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Bocce, Güreş, Judo, Masa Tenisi ve Yüzme branşlarının Türkiye Şampiyonları Samsun'da belirlenecek. Yarışmaların bugün açılış seramonisi gerçekleştirilmiş olup Bocce'den 18 il 92 sporcu, Güreşten 17 il 201 sporcu, Judadan 19 il 210 sporcu, Masa Tenisinden 15 il 69 sporcu ve Yüzmeden 16 il 312 sporcu katılacaktır. Yarışmaların açılış seramonisine Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Yüksek Performans Şube Müdürü Savaş Keskin ve Samsun Spor Şube Müdürü Erkan Özcan katılmış olup, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu yarışmalara katılan tüm sporcu ve antrenörlere başarılar diledi.

Tuğçe Koçak

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Ankara47
2Uşak3-4
3Düzce2-3
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa481
2Samsun3-32
3Amasya2-49
1. Grup - C Grubu
1İzmir487
2İstanbul Anadolu327
3Diyarbakır2-114
1. Grup - D Grubu
1Gaziantep415
2Manisa335
3Adıyaman2-50
1. Grup - A Grubu
1Balıkesir438
2Kütahya3-6
3Sinop2-32
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa468
2Düzce317
3Samsun2-85
1. Grup - C Grubu
1Kocaeli443
2İzmir3-3
3Ordu2-40
1. Grup - D Grubu
1Mersin472
2Zonguldak3-6
3Tunceli2-66

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Düzce71-73Ankara
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa97-51Samsun
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu48-77İzmir
1. Grup - D Grubu
Gaziantep66-62Manisa
1. Grup - A Grubu
Uşak57-56Düzce
1. Grup - B Grubu
Amasya56-91İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Diyarbakır44-100İstanbul Anadolu
1. Grup - D Grubu
Adıyaman50-61Gaziantep
1. Grup - A Grubu
Ankara68-63Uşak
1. Grup - B Grubu
Samsun71-57Amasya
1. Grup - C Grubu
İzmir86-28Diyarbakır
1. Grup - D Grubu
Manisa78-39Adıyaman
1. Grup - A Grubu
Sinop37-60Kütahya
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa72-57Düzce
1. Grup - C Grubu
İzmir44-67Kocaeli
1. Grup - D Grubu
Zonguldak46-69Mersin
1. Grup - A Grubu
Balıkesir55-46Sinop
1. Grup - B Grubu
Samsun30-83İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Ordu35-55İzmir
1. Grup - D Grubu
Tunceli38-55Zonguldak
1. Grup - A Grubu
Kütahya31-60Balıkesir
1. Grup - B Grubu
Düzce81-49Samsun
1. Grup - C Grubu
Kocaeli20-0Ordu
1. Grup - D Grubu
Mersin90-41Tunceli
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017