HABERLER
BOCCE AÇILIŞ SERAMONİSİ SAMSUN-ALAÇAM İLÇESİNDE GERÇEKLEŞTİ
28.5.2019
Anadolu Yıldızlar Ligi 28-29 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Bocce Türkiye Birinciliği Seremonisi Alaçam tesislerinde yapıldı.

Milli Mücadelenin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Bocce Türkiye Birinciliği Samsun Alaçam ilçesinde yapılacak olan müsabakalarla belirlenecek. Yarışmaların açılış seremonisi 14:00'da gerçekleştirilmiş olup 18 il 92 sporcu katılmıştır. Yarışmaların açılış seremonisine Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, Alaçam Gençlik Spor ilçe müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN, TBBDF Bocce As Başkanı Faik KAPSIZ, TBBDF Teknik Koordinatör Eren ÖZTÜRK, Alaçam MEB Şube Müdürü Fatih Mehmet ÖZTÜRKÇE, Alaçam Toplum Sağlığı Başkanı Ertan BAŞ, Alaçam İlçe Emniyet Amiri Erol Can KESKİN, Alaçam İlçe Tarım Müdürü Mehmet Güreş, Gençlik ve Spor Bakanlığı Temsilcileri Veli Serkan KÖMÜR , Gökhan GENÇKOL ve Eyüp Can KAHRAMAN, Samsun Spor Şube Müdürü Erkan Özcan, TBBDF Samsun İl Temsilcisi Ramazan Çoban katılmış olup yarışmalara katılan tüm sporcu ve antrenörlere başarılar dileriz.

GÖKHAN GENÇKOL

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Ankara47
2Uşak3-4
3Düzce2-3
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa481
2Samsun3-32
3Amasya2-49
1. Grup - C Grubu
1İzmir487
2İstanbul Anadolu327
3Diyarbakır2-114
1. Grup - D Grubu
1Gaziantep415
2Manisa335
3Adıyaman2-50
1. Grup - A Grubu
1Balıkesir438
2Kütahya3-6
3Sinop2-32
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa468
2Düzce317
3Samsun2-85
1. Grup - C Grubu
1Kocaeli443
2İzmir3-3
3Ordu2-40
1. Grup - D Grubu
1Mersin472
2Zonguldak3-6
3Tunceli2-66

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Düzce71-73Ankara
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa97-51Samsun
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu48-77İzmir
1. Grup - D Grubu
Gaziantep66-62Manisa
1. Grup - A Grubu
Uşak57-56Düzce
1. Grup - B Grubu
Amasya56-91İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Diyarbakır44-100İstanbul Anadolu
1. Grup - D Grubu
Adıyaman50-61Gaziantep
1. Grup - A Grubu
Ankara68-63Uşak
1. Grup - B Grubu
Samsun71-57Amasya
1. Grup - C Grubu
İzmir86-28Diyarbakır
1. Grup - D Grubu
Manisa78-39Adıyaman
1. Grup - A Grubu
Sinop37-60Kütahya
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa72-57Düzce
1. Grup - C Grubu
İzmir44-67Kocaeli
1. Grup - D Grubu
Zonguldak46-69Mersin
1. Grup - A Grubu
Balıkesir55-46Sinop
1. Grup - B Grubu
Samsun30-83İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Ordu35-55İzmir
1. Grup - D Grubu
Tunceli38-55Zonguldak
1. Grup - A Grubu
Kütahya31-60Balıkesir
1. Grup - B Grubu
Düzce81-49Samsun
1. Grup - C Grubu
Kocaeli20-0Ordu
1. Grup - D Grubu
Mersin90-41Tunceli
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017