HABERLER
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI AÇILIŞ SEREMONİSİ SAMSUN'DA YAPILDI
29.5.2019
Anadolu Yıldızlar Ligi 29-30 Mayıs 2019 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek Olan Judo Türkiye Birinciliği Seremonisi Mete ADANIR Spor Salonunda Yapıldı.

Milli Mücadelenin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında ANALİG Judo Türkiye Birinciliği müsabakaları Samsun Mete ADANIR Spor Salonunda yapılacak olan müsabakalarla belirlenecek. Yarışmaların açılış seremonisi 10:00'da gerçekleştirilmiş olup 18 ilden 20 takim ve 14 ferdi katılım ile toplamda kız-erkek olmak üzere 207 sporcu katılmıştır. Yarışmaların açılış seremonisine Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ulusal Spor Organizasyonları Şube Müdürü Savaş KESKİN Türkiye Judo Federasyonu Temsilcisi Hüseyin Üstündağ, Türkiye Judo Federasyonu Ümitler milli takım antrenörü ve Samsun TOHM antrenörü Erkut ŞAHİN ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Temsilcileri Veli Serkan KÖMÜR , Gökhan GENÇKOL ve Eyüp Can KAHRAMAN katılmış olup yarışmalara katılan tüm sporcu ve antrenörlere başarılar dileriz.

EYYÜP CAN KAHRAMAN

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1Ankara47
2Uşak3-4
3Düzce2-3
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa481
2Samsun3-32
3Amasya2-49
1. Grup - C Grubu
1İzmir487
2İstanbul Anadolu327
3Diyarbakır2-114
1. Grup - D Grubu
1Gaziantep415
2Manisa335
3Adıyaman2-50
1. Grup - A Grubu
1Balıkesir438
2Kütahya3-6
3Sinop2-32
1. Grup - B Grubu
1İstanbul Avrupa468
2Düzce317
3Samsun2-85
1. Grup - C Grubu
1Kocaeli443
2İzmir3-3
3Ordu2-40
1. Grup - D Grubu
1Mersin472
2Zonguldak3-6
3Tunceli2-66

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
Düzce71-73Ankara
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa97-51Samsun
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu48-77İzmir
1. Grup - D Grubu
Gaziantep66-62Manisa
1. Grup - A Grubu
Uşak57-56Düzce
1. Grup - B Grubu
Amasya56-91İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Diyarbakır44-100İstanbul Anadolu
1. Grup - D Grubu
Adıyaman50-61Gaziantep
1. Grup - A Grubu
Ankara68-63Uşak
1. Grup - B Grubu
Samsun71-57Amasya
1. Grup - C Grubu
İzmir86-28Diyarbakır
1. Grup - D Grubu
Manisa78-39Adıyaman
1. Grup - A Grubu
Sinop37-60Kütahya
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa72-57Düzce
1. Grup - C Grubu
İzmir44-67Kocaeli
1. Grup - D Grubu
Zonguldak46-69Mersin
1. Grup - A Grubu
Balıkesir55-46Sinop
1. Grup - B Grubu
Samsun30-83İstanbul Avrupa
1. Grup - C Grubu
Ordu35-55İzmir
1. Grup - D Grubu
Tunceli38-55Zonguldak
1. Grup - A Grubu
Kütahya31-60Balıkesir
1. Grup - B Grubu
Düzce81-49Samsun
1. Grup - C Grubu
Kocaeli20-0Ordu
1. Grup - D Grubu
Mersin90-41Tunceli
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017