HABERLER
ANALİG JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ SAMSUN'DA TAMAMLANDI.
30.5.2019
Milli Mücadelenin 100. yılı Etkinlikleri Kapsamında Samsun'da Düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Türkiye Birinciliği Mete ADANIR Spor Salonunda Sona Erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2018-2019 faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Türkiye Birinciliği müsabakaları yapılan karşılaşmaların ardından ödül töreni ile sona erdi. Sporun tabana yaygınlaştırılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu bir üst gruba katılamayan yetenekli sporcuların spora kazandırılması, hedefleri doğrultusunda Samsun Mete ADANIR Spor Salonunda gerçekleşen çekişmeli müsabakaların yanısıra fair-play ruhunuda yakalayan judocu yıldızlara yapılan ödül töreni ile kupa, madalya ve başarı belegerini Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yüksek Performans Şube Müdürü Savaş KESKİN, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Erkan ÖZCAN, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Uzman Yrd. Veli Serkan KÖMÜR, Spor Şefi Cemal Aslan taktim ettiler. Müsabaka sonuçlarına https://anadoluyildizlarligi.sgm.gov.tr/puandurumu.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

EYYÜP CAN KAHRAMAN

Fotoğraflar



BADMİNTON
1. Grup - A Grubu
1Tekirdağ63
2İzmir47
3Afyonkarahisar25
4Kütahya0-5
1. Grup - B Grubu
1Bursa611
2İstanbul Anadolu45
3Manisa25
4Kırklareli0-15
1. Grup - C Grubu
1İstanbul Avrupa615
2Denizli43
3Çanakkale2-7
4Bilecik0-11
2. Grup - A Grubu
1Konya4-1
2Kahramanmaraş45
3Karaman49
4Mersin0-13
2. Grup - B Grubu
1Ankara615
2Adana43
3Sivas2-3
4Kırıkkale0-15
2. Grup - C Grubu
1Antalya67
2Kayseri43
3Çankırı23
4Isparta0-13
3. Grup - A Grubu
1Çorum410
2Samsun20
3Erzurum0-10
3. Grup - B Grubu
1Zonguldak613
2Kastamonu43
3Amasya2-5
4Tokat0-11
3. Grup - C Grubu
1Giresun613
2Bartın41
3Ordu2-1
4Rize0-13
4. Grup - A Grubu
1Batman46
2Malatya24
3Ağrı0-10
4. Grup - B Grubu
1Muş69
2Şırnak43
3Bingöl21
4Siirt0-13
4. Grup - C Grubu
1Gaziantep615
2Van43
3Kilis2-7
4Bitlis0-11
1. Grup - A Grubu
1İstanbul Anadolu611
2Aydın48
3Uşak2-7
4Bilecik0-9
1. Grup - B Grubu
1Tekirdağ613
2Bursa47
3Yalova21
4İzmir0-11
1. Grup - C Grubu
1İstanbul Avrupa829
2Manisa459
3Kütahya2-7
4Balıkesir10-11
2. Grup - A Grubu
1Burdur67
2Karaman43
3Antalya21
4Konya0-11
2. Grup - B Grubu
1Ankara613
2Kayseri410
3Hatay2-5
4Nevşehir0-13
2. Grup - C Grubu
1Niğde615
2Adana43
3Mersin2-3
4Kırşehir0-15
3. Grup - A Grubu
1Çorum410
2Düzce2-2
3Erzurum0-8
3. Grup - B Grubu
1Kastamonu46
2Ordu22
3Amasya0-8
3. Grup - C Grubu
1Samsun613
2Zonguldak47
3Trabzon2-7
4Tokat0-13
4. Grup - A Grubu
1Kilis44
2Bingöl20
3Tunceli0-4
4. Grup - B Grubu
1Şanlıurfa44
2Van24
3Gaziantep0-8
4. Grup - C Grubu
1Malatya69
2Diyarbakır45
3Ağrı2-1
4Şırnak0-13

BADMİNTON
1. Grup - A Grubu
İzmir4-1Kütahya
Tekirdağ3-2Afyonkarahisar
İzmir5-0Afyonkarahisar
Kütahya2-3Tekirdağ
İzmir2-3Tekirdağ
Afyonkarahisar3-2Kütahya
1. Grup - B Grubu
Manisa1-4İstanbul Anadolu
Bursa5-0Kırklareli
Manisa5-0Kırklareli
İstanbul Anadolu1-4Bursa
Manisa1-4Bursa
Kırklareli0-5İstanbul Anadolu
1. Grup - C Grubu
Bilecik2-3Çanakkale
İstanbul Avrupa5-0Denizli
Bilecik0-5Denizli
Çanakkale0-5İstanbul Avrupa
Bilecik0-5İstanbul Avrupa
Denizli4-1Çanakkale
2. Grup - A Grubu
Karaman5-0Konya
Mersin0-5Kahramanmaraş
Karaman5-0Mersin
Konya3-2Kahramanmaraş
Karaman2-3Kahramanmaraş
Konya4-1Mersin
2. Grup - B Grubu
Ankara5-0Adana
Kırıkkale0-5Sivas
Ankara5-0Kırıkkale
Adana4-1Sivas
Ankara5-0Sivas
Adana5-0Kırıkkale
2. Grup - C Grubu
Isparta1-4Kayseri
Çankırı2-3Antalya
Isparta0-5Çankırı
Kayseri2-3Antalya
Isparta0-5Antalya
Kayseri3-2Çankırı
3. Grup - A Grubu
Samsun0-5Çorum
Samsun5-0Erzurum
Çorum5-0Erzurum
3. Grup - B Grubu
Tokat2-3Amasya
Kastamonu0-5Zonguldak
Tokat0-5Kastamonu
Amasya1-4Zonguldak
Tokat0-5Zonguldak
Amasya1-4Kastamonu
3. Grup - C Grubu
Giresun4-1Ordu
Rize0-5Bartın
Giresun5-0Rize
Ordu2-3Bartın
Giresun5-0Bartın
Ordu4-1Rize
4. Grup - A Grubu
Malatya2-3Batman
Malatya5-0Ağrı
Batman5-0Ağrı
4. Grup - B Grubu
Şırnak3-2Bingöl
Siirt0-5Muş
Şırnak5-0Siirt
Bingöl2-3Muş
Şırnak1-4Muş
Bingöl4-1Siirt
4. Grup - C Grubu
Gaziantep5-0Van
Kilis3-2Bitlis
Gaziantep5-0Kilis
Van5-0Bitlis
Gaziantep5-0Bitlis
Van4-1Kilis
1. Grup - A Grubu
Bilecik2-3Uşak
İstanbul Anadolu3-2Aydın
Bilecik1-4Aydın
Uşak0-5İstanbul Anadolu
Bilecik0-5İstanbul Anadolu
Aydın4-1Uşak
1. Grup - B Grubu
Tekirdağ5-0Yalova
İzmir0-5Bursa
Tekirdağ4-1Bursa
Yalova3-2İzmir
Tekirdağ5-0İzmir
Bursa5-0Yalova
1. Grup - C Grubu
Manisa5-0Kütahya
İstanbul Avrupa4-1Balıkesir
Manisa5-0Balıkesir
Kütahya0-5İstanbul Avrupa
Manisa2-3İstanbul Avrupa
Balıkesir1-4Kütahya
2. Grup - A Grubu
Karaman4-1Konya
Burdur3-2Antalya
Karaman4-1Antalya
Konya1-4Burdur
Karaman1-4Burdur
Antalya5-0Konya
2. Grup - B Grubu
Nevşehir0-5Hatay
Ankara5-0Kayseri
Nevşehir0-5Kayseri
Hatay0-5Ankara
Nevşehir1-4Ankara
Kayseri5-0Hatay
2. Grup - C Grubu
Niğde5-0Kırşehir
Mersin1-4Adana
Niğde5-0Adana
Kırşehir0-5Mersin
Adana5-0Kırşehir
3. Grup - A Grubu
Çorum5-0Erzurum
Çorum5-0Düzce
Erzurum1-4Düzce
3. Grup - B Grubu
Amasya1-4Ordu
Amasya0-5Kastamonu
Ordu2-3Kastamonu
3. Grup - C Grubu
Samsun5-0Trabzon
Zonguldak5-0Tokat
Samsun4-1Zonguldak
Trabzon4-1Tokat
Samsun5-0Tokat
Trabzon0-5Zonguldak
4. Grup - A Grubu
Kilis3-2Bingöl
Kilis4-1Tunceli
Bingöl3-2Tunceli
4. Grup - B Grubu
Van2-3Şanlıurfa
Van5-0Gaziantep
Şanlıurfa4-1Gaziantep
4. Grup - C Grubu
Malatya4-1Diyarbakır
Şırnak1-4Ağrı
Malatya5-0Şırnak
Diyarbakır4-1Ağrı
Malatya3-2Ağrı
Diyarbakır5-0Şırnak
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017