HABERLER
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ VOLEYBOL ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI NİĞDE'DE TAMAMLANDI
13.1.2020
Analig Voleybol Çeyrek Final Müsabakaları 10-12 Ocak 2020 tarihleri arasında Niğde'de gerçekleştirildi.

Niğde ilinde 10-12 Ocak 2020 tarihlerinde Analig Voleybol Çeyrek Final Müsabakaları yapılmış olup, müsabakaların teknik toplantısına hakemler, il Analig koordinatörleri, antrenör ve idarecilerin katılımıyla 09 Ocak 2020 tarihinde Şehit Ramazan Konuş Gençlik Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir. Açılış seremonisi takımların katılımıyla 10 Ocak 2020 Cuma günü yapılmış, Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü ile şube müdürleri katılmıştır. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü açılış konuşmasını yaparak, tüm sporculara başarılar dilemiştir. Müsabakalar 12 Ocak 2020 Pazar günü tamamlanmış, gruplarında ilk 2'ye giren takımlara yapılan ödül töreni ile madalya ve başarı belgeleri verilmiştir.

BAHAR YAVUZ

Fotoğraflar



BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
1İstanbul Avrupa6189
2Eskişehir513
3Uşak4-53
4Edirne3-149
1. Grup - B Grubu
1Aydın648
2Çanakkale5-5
3Tekirdağ4-10
4Denizli3-33
1. Grup - C Grubu
1İzmir675
2İstanbul Anadolu524
3Muğla4-52
4Balıkesir3-47
2. Grup - A Grubu
1Adana6134
2Ankara554
3Niğde4-80
4Kırşehir3-108
2. Grup - B Grubu
1Mersin6111
2Hatay5-31
3Konya4-31
4Burdur3-49
2. Grup - C Grubu
1Kayseri624
2Aksaray512
3Isparta4-14
4Osmaniye3-22
3. Grup - A Grubu
1Samsun667
2Giresun5-10
3Tokat4-18
4Ordu3-39
3. Grup - B Grubu
1Trabzon695
2Amasya546
3Düzce4-69
4Bayburt3-72
3. Grup - C Grubu
1Bolu659
2Zonguldak562
3Kastamonu4-22
4Erzurum3-99
4. Grup - A Grubu
1Malatya624
2Siirt58
3Adıyaman433
4Muş3-65
4. Grup - B Grubu
1Van656
2Diyarbakır516
3Bingöl4-16
4Bitlis3-56
4. Grup - C Grubu
1Gaziantep6114
2Elazığ5-29
3Batman4-36
4Mardin3-49
1. Grup - A Grubu
1Denizli6146
2Bursa5-5
3Manisa4-47
4Eskişehir3-94
1. Grup - B Grubu
1Kocaeli695
2İstanbul Avrupa548
3Balıkesir4-14
4Aydın3-129
1. Grup - C Grubu
1İzmir689
2İstanbul Anadolu579
3Çanakkale4-23
4Uşak3-145
2. Grup - A Grubu
1Antalya6176
2Ankara589
3Nevşehir4-79
4Karaman3-186
2. Grup - B Grubu
1Isparta6144
2Kahramanmaraş5-15
3Konya47
4Sivas3-136
2. Grup - C Grubu
1Adana6117
2Mersin560
3Kayseri4-81
4Niğde3-96
3. Grup - A Grubu
1Samsun672
2Rize59
3Bartın4-24
4Giresun3-57
3. Grup - B Grubu
1Ordu619
2Zonguldak547
3Erzincan4-8
4Karabük3-58
3. Grup - C Grubu
1Bolu690
2Erzurum55
3Kastamonu4-29
4Tokat3-66
4. Grup - A Grubu
1Tunceli667
2Batman564
3Adıyaman4-39
4Iğdır3-92
4. Grup - B Grubu
1Gaziantep680
2Malatya521
3Van4-30
4Kilis3-71
4. Grup - C Grubu
1Elazığ652
2Diyarbakır555
3Mardin4-27
4Bitlis3-80

BASKETBOL
1. Grup - A Grubu
İstanbul Avrupa107-48Uşak
Eskişehir106-62Edirne
İstanbul Avrupa101-49Eskişehir
Uşak74-47Edirne
İstanbul Avrupa104-26Edirne
Uşak73-94Eskişehir
1. Grup - B Grubu
Çanakkale42-62Aydın
Tekirdağ60-52Denizli
Çanakkale62-50Tekirdağ
Aydın61-39Denizli
Çanakkale68-65Denizli
Aydın47-41Tekirdağ
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu63-68İzmir
Balıkesir57-59Muğla
İstanbul Anadolu59-42Balıkesir
İzmir74-32Muğla
İstanbul Anadolu56-44Muğla
İzmir65-37Balıkesir
2. Grup - A Grubu
Ankara50-59Adana
Niğde53-37Kırşehir
Ankara73-34Niğde
Adana83-15Kırşehir
Ankara46-22Kırşehir
Adana88-31Niğde
2. Grup - B Grubu
Mersin75-38Konya
Burdur37-40Hatay
Mersin50-19Burdur
Konya28-37Hatay
Mersin61-18Hatay
Konya50-35Burdur
2. Grup - C Grubu
Kayseri59-46Isparta
Osmaniye47-54Aksaray
Kayseri69-62Osmaniye
Isparta32-41Aksaray
Kayseri50-46Aksaray
Isparta47-39Osmaniye
3. Grup - A Grubu
Giresun72-68Tokat
Ordu31-51Samsun
Giresun54-46Ordu
Tokat62-87Samsun
Giresun38-60Samsun
Tokat44-33Ordu
3. Grup - B Grubu
Amasya56-62Trabzon
Bayburt31-54Düzce
Amasya60-38Bayburt
Trabzon81-19Düzce
Amasya50-20Düzce
Trabzon41-14Bayburt
3. Grup - C Grubu
Zonguldak36-60Bolu
Erzurum24-50Kastamonu
Zonguldak68-16Erzurum
Bolu54-40Kastamonu
Zonguldak58-24Kastamonu
Bolu39-18Erzurum
4. Grup - A Grubu
Adıyaman80-29Muş
Malatya39-27Siirt
Adıyaman46-51Malatya
Muş34-41Siirt
Adıyaman35-48Siirt
Muş28-35Malatya
4. Grup - B Grubu
Diyarbakır36-62Van
Bingöl56-42Bitlis
Diyarbakır54-34Bingöl
Van37-17Bitlis
Diyarbakır40-18Bitlis
Van23-13Bingöl
4. Grup - C Grubu
Gaziantep72-32Elazığ
Batman24-19Mardin
Gaziantep58-21Batman
Elazığ24-17Mardin
Gaziantep64-27Mardin
Elazığ37-33Batman
1. Grup - A Grubu
Denizli104-42Eskişehir
Manisa46-66Bursa
Denizli86-44Manisa
Eskişehir29-46Bursa
Denizli74-32Bursa
Eskişehir46-61Manisa
1. Grup - B Grubu
İstanbul Avrupa57-76Kocaeli
Balıkesir75-17Aydın
İstanbul Avrupa97-63Balıkesir
Kocaeli64-26Aydın
İstanbul Avrupa64-31Aydın
Kocaeli57-19Balıkesir
1. Grup - C Grubu
İstanbul Anadolu62-72İzmir
Uşak34-76Çanakkale
İstanbul Anadolu90-27Uşak
İzmir67-28Çanakkale
İstanbul Anadolu81-55Çanakkale
İzmir56-16Uşak
2. Grup - A Grubu
Nevşehir30-90Antalya
Ankara76-20Karaman
Nevşehir36-86Ankara
Antalya111-12Karaman
Nevşehir54-23Karaman
Antalya54-37Ankara
2. Grup - B Grubu
Konya35-38Kahramanmaraş
Sivas7-90Isparta
Konya46-23Sivas
Kahramanmaraş17-65Isparta
Konya43-56Isparta
Kahramanmaraş54-24Sivas
2. Grup - C Grubu
Niğde40-80Mersin
Adana88-44Kayseri
Niğde34-74Adana
Mersin81-28Kayseri
Niğde31-47Kayseri
Mersin55-88Adana
3. Grup - A Grubu
Samsun56-47Rize
Giresun36-58Bartın
Samsun81-55Giresun
Rize57-48Bartın
Samsun66-29Bartın
Rize59-50Giresun
3. Grup - B Grubu
Ordu50-46Zonguldak
Erzincan59-41Karabük
Ordu50-42Erzincan
Zonguldak54-21Karabük
Ordu33-26Karabük
Zonguldak40-22Erzincan
3. Grup - C Grubu
Bolu49-25Tokat
Erzurum40-36Kastamonu
Bolu34-8Erzurum
Tokat35-50Kastamonu
Bolu63-23Kastamonu
Tokat15-42Erzurum
4. Grup - A Grubu
Tunceli46-20Adıyaman
Iğdır18-63Batman
Tunceli43-10Iğdır
Adıyaman16-43Batman
Tunceli24-16Batman
Adıyaman21-7Iğdır
4. Grup - B Grubu
Gaziantep40-27Malatya
Van43-17Kilis
Gaziantep64-17Van
Malatya41-16Kilis
Gaziantep37-17Kilis
Malatya37-28Van
4. Grup - C Grubu
Diyarbakır42-11Bitlis
Mardin9-16Elazığ
Diyarbakır36-8Mardin
Bitlis7-48Elazığ
Diyarbakır38-42Elazığ
Bitlis12-20Mardin
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017