HABERLER
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ MASA TENİSİ GRUP MÜSABAKALARI KARABÜK'DE TAMAMLANDI
24.2.2020
ANALİG Masa Tenisi Grup Müsabakaları 22-23 Şubat 2020 Tarihleri Arasında Karabük Spor Salonunda Gerçekleşti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün faaliyet programında yer alan 2019-2020 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi grup müsabakaları 22-23 Şubat 2020 tarihlerinde Karabük'te yapıldı.Karabük Merkez 2500 Kişilik Spor Salonunda düzenlenen açılış seremonisiyle start alan Grup Müsabakalarına Amasya-Bolu-Çorum-Kastamonu-Samsun-Sinop-Zonguldak-Bartın-Düzce- Karabük illerinden kız-erkek takımları mücadele etti. Açılış seremonisine Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir ÇETİN, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Lokman MOLLAOĞULLARI, Analig Branş Koordinatörü Gökhan GENÇKOL, Masa Tenisi İl Temsilcisi Gülhan BÜYÜKTOPÇU, teknik heyetler ve sporcular katıldı. Dereceye giren sporculara Madalya ve Başarı Belgelerini Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir ÇETİN ve Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Lokman MOLLAOĞULLARI takdim etti.

ONUR ÇELEBİ

Fotoğraflar



SU TOPU
Marmara Grubu - A Grubu
1İstanbul Anadolu659
2Manisa48
3Muğla2-10
4Antalya0-57
Marmara Grubu - B Grubu
1İstanbul Avrupa657
2Adana4-3
3Mersin2-22
4Edirne0-32
Marmara Grubu - C Grubu
1İzmir626
2Bursa432
3Kocaeli2-13
4Karaman0-45
Ege Grubu - A Grubu
1Kayseri420
2Trabzon213
3Gaziantep20
4Giresun0-33
Ege Grubu - B Grubu
1Ankara465
2Nevşehir2-26
3Malatya2-29
4Adıyaman0-10
Ege Grubu - C Grubu
1Elazığ21
2Konya29
3Hatay0-10
Marmara Grubu - A Grubu
1İstanbul Anadolu547
2Adana538
3Kocaeli2-8
4Mersin0-77
Marmara Grubu - B Grubu
1İzmir632
2Antalya417
3Muğla25
4Karaman0-54
Ege Grubu - A Grubu
1Hatay628
2Nevşehir410
3Karabük2-2
4Osmaniye0-36
Ege Grubu - B Grubu
1Elazığ417
2Kayseri216
3Giresun0-33
Ege Grubu - C Grubu
1Ankara439
2Gaziantep2-4
3Trabzon0-35

VOLEYBOL
1. Grup - A Grubu
Mersin0-0Konya
1. Grup - B Grubu
Antalya0-0Gaziantep
1. Grup - C Grubu
Tekirdağ0-0Erzurum
1. Grup - D Grubu
Kastamonu0-0Denizli
1. Grup - A Grubu
Tokat0-0Mersin
1. Grup - B Grubu
Bolu0-0Antalya
1. Grup - C Grubu
Muğla0-0Tekirdağ
1. Grup - D Grubu
Çorum0-0Kastamonu
1. Grup - A Grubu
Konya0-0Tokat
1. Grup - B Grubu
Gaziantep0-0Bolu
1. Grup - C Grubu
Erzurum0-0Muğla
1. Grup - D Grubu
Denizli0-0Çorum
1. Grup - A Grubu
Samsun0-0Muğla
1. Grup - B Grubu
Ankara0-0Tekirdağ
1. Grup - C Grubu
Kocaeli0-0Tokat
1. Grup - D Grubu
Ordu0-0Antalya
1. Grup - A Grubu
Kastamonu0-0Samsun
1. Grup - B Grubu
Karabük0-0Ankara
1. Grup - C Grubu
Mersin0-0Kocaeli
1. Grup - D Grubu
Giresun0-0Ordu
1. Grup - A Grubu
Muğla0-0Kastamonu
1. Grup - B Grubu
Tekirdağ0-0Karabük
1. Grup - C Grubu
Tokat0-0Mersin
1. Grup - D Grubu
Antalya0-0Giresun
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017