HABERLER
BATMAN'DA BADMİNTON GÜNEYDOĞU ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI SONA ERDİ
24.2.2020
Batman'da 21-23 Şubat Tarihleri Arasında Gerçekleşen ANALİG Badminton Çeyrek Final Müsabakaları Sona Erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 2019-2020 Sezonu Faaliyet Programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Çeyrek Final Müsabakaları 21 - 23 Şubat 2020 tarihleri arasında Batman'da tamamlandı. 13 ilden 160 sporcunun katılım sağladığı şampiyonada, dereceye giren takımlar 03-05 Nisan 2020 tarihleri arasında Ordu'da yapılacak olan yarı final müsabakalarında illerini temsil etmeye hak kazandılar. 19 Mayıs Spor Salonu'nda oynanan müsabakalarda, takımlar galip gelmek için kıyasıya bir mücadele sergilediler. İl Müdürü Özperk; 'Gençlik ve Spor Bakanlığının, sporun tabana ve geniş kitleye yaygınlaştırılması, ilgili branşlarda kulüplere ve milli takımlara altyapı oluşturması düşüncesiyle hayata geçirilen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Projesi kapsamında, Badminton Çeyrek Final Müsabakalarına 4 gün boyunca ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ve ANALİG müsabakalarını önemseyip ve desteklediklerini dile getirdi. Çeyrek final müsabakalarının sonucunda dereceye girenlerin ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk ve Spor Şube Müdürü Burak Eren tarafından takdim edildi.

OKAN CİHAN

Fotoğraflar



SU TOPU
Marmara Grubu - A Grubu
1İstanbul Anadolu659
2Manisa48
3Muğla2-10
4Antalya0-57
Marmara Grubu - B Grubu
1İstanbul Avrupa657
2Adana4-3
3Mersin2-22
4Edirne0-32
Marmara Grubu - C Grubu
1İzmir626
2Bursa432
3Kocaeli2-13
4Karaman0-45
Ege Grubu - A Grubu
1Kayseri420
2Trabzon213
3Gaziantep20
4Giresun0-33
Ege Grubu - B Grubu
1Ankara465
2Nevşehir2-26
3Malatya2-29
4Adıyaman0-10
Ege Grubu - C Grubu
1Elazığ21
2Konya29
3Hatay0-10
Marmara Grubu - A Grubu
1İstanbul Anadolu547
2Adana538
3Kocaeli2-8
4Mersin0-77
Marmara Grubu - B Grubu
1İzmir632
2Antalya417
3Muğla25
4Karaman0-54
Ege Grubu - A Grubu
1Hatay628
2Nevşehir410
3Karabük2-2
4Osmaniye0-36
Ege Grubu - B Grubu
1Elazığ417
2Kayseri216
3Giresun0-33
Ege Grubu - C Grubu
1Ankara439
2Gaziantep2-4
3Trabzon0-35

VOLEYBOL
1. Grup - A Grubu
Mersin0-0Konya
1. Grup - B Grubu
Antalya0-0Gaziantep
1. Grup - C Grubu
Tekirdağ0-0Erzurum
1. Grup - D Grubu
Kastamonu0-0Denizli
1. Grup - A Grubu
Tokat0-0Mersin
1. Grup - B Grubu
Bolu0-0Antalya
1. Grup - C Grubu
Muğla0-0Tekirdağ
1. Grup - D Grubu
Çorum0-0Kastamonu
1. Grup - A Grubu
Konya0-0Tokat
1. Grup - B Grubu
Gaziantep0-0Bolu
1. Grup - C Grubu
Erzurum0-0Muğla
1. Grup - D Grubu
Denizli0-0Çorum
1. Grup - A Grubu
Samsun0-0Muğla
1. Grup - B Grubu
Ankara0-0Tekirdağ
1. Grup - C Grubu
Kocaeli0-0Tokat
1. Grup - D Grubu
Ordu0-0Antalya
1. Grup - A Grubu
Kastamonu0-0Samsun
1. Grup - B Grubu
Karabük0-0Ankara
1. Grup - C Grubu
Mersin0-0Kocaeli
1. Grup - D Grubu
Giresun0-0Ordu
1. Grup - A Grubu
Muğla0-0Kastamonu
1. Grup - B Grubu
Tekirdağ0-0Karabük
1. Grup - C Grubu
Tokat0-0Mersin
1. Grup - D Grubu
Antalya0-0Giresun
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017