HABERLER
22-23 ŞUBAT 2020 TARİHLERINDE MALATYA'DA YAPILAN CIMNASTIK GRUP MÜSABAKALARI KEYIFLI GÖRÜNTÜLERLE SONA ERDI.
24.2.2020
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün 2020 yılı faaliyet programında yer alan, 22 - 23 Şubat 2020 tarihleri arasında Cimnastik Salonunda yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Cimnastik Grup Müsabakaları Malatya ilinde gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün 2020 yılı faaliyet programında yer alan, 22 - 23 Şubat 2020 tarihleri arasında Cimnastik Salonunda yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Cimnastik Grup Müsabakaları sona erdi. Güzel görüntülere sahne olan Cimnastik yarışlarının ödül törenine Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Fırat gençlik Merkezi Müdürü Şeyma Eryılmaz katıldı. Dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgesinin verilmesinden sonra Grup yarışmaları sona erdi.

DERYA ILKIM

Fotoğraflar



SU TOPU
Marmara Grubu - A Grubu
1İstanbul Anadolu659
2Manisa48
3Muğla2-10
4Antalya0-57
Marmara Grubu - B Grubu
1İstanbul Avrupa657
2Adana4-3
3Mersin2-22
4Edirne0-32
Marmara Grubu - C Grubu
1İzmir626
2Bursa432
3Kocaeli2-13
4Karaman0-45
Ege Grubu - A Grubu
1Kayseri420
2Trabzon213
3Gaziantep20
4Giresun0-33
Ege Grubu - B Grubu
1Ankara465
2Nevşehir2-26
3Malatya2-29
4Adıyaman0-10
Ege Grubu - C Grubu
1Elazığ21
2Konya29
3Hatay0-10
Marmara Grubu - A Grubu
1İstanbul Anadolu547
2Adana538
3Kocaeli2-8
4Mersin0-77
Marmara Grubu - B Grubu
1İzmir632
2Antalya417
3Muğla25
4Karaman0-54
Ege Grubu - A Grubu
1Hatay628
2Nevşehir410
3Karabük2-2
4Osmaniye0-36
Ege Grubu - B Grubu
1Elazığ417
2Kayseri216
3Giresun0-33
Ege Grubu - C Grubu
1Ankara439
2Gaziantep2-4
3Trabzon0-35

VOLEYBOL
1. Grup - A Grubu
Mersin0-0Konya
1. Grup - B Grubu
Antalya0-0Gaziantep
1. Grup - C Grubu
Tekirdağ0-0Erzurum
1. Grup - D Grubu
Kastamonu0-0Denizli
1. Grup - A Grubu
Tokat0-0Mersin
1. Grup - B Grubu
Bolu0-0Antalya
1. Grup - C Grubu
Muğla0-0Tekirdağ
1. Grup - D Grubu
Çorum0-0Kastamonu
1. Grup - A Grubu
Konya0-0Tokat
1. Grup - B Grubu
Gaziantep0-0Bolu
1. Grup - C Grubu
Erzurum0-0Muğla
1. Grup - D Grubu
Denizli0-0Çorum
1. Grup - A Grubu
Samsun0-0Muğla
1. Grup - B Grubu
Ankara0-0Tekirdağ
1. Grup - C Grubu
Kocaeli0-0Tokat
1. Grup - D Grubu
Ordu0-0Antalya
1. Grup - A Grubu
Kastamonu0-0Samsun
1. Grup - B Grubu
Karabük0-0Ankara
1. Grup - C Grubu
Mersin0-0Kocaeli
1. Grup - D Grubu
Giresun0-0Ordu
1. Grup - A Grubu
Muğla0-0Kastamonu
1. Grup - B Grubu
Tekirdağ0-0Karabük
1. Grup - C Grubu
Tokat0-0Mersin
1. Grup - D Grubu
Antalya0-0Giresun
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017