HABERLER
- -


JUDO GRUP MÜSABAKA SONUÇLARI
25.01.2017



21-22 Ocak 2017 Judo Grup Müsabakaları Puan Durumları

Marmara  - (Tekirdağ)

Erkek Takımlar

 

Bayan Takımlar

 

 

 

1.

Kocaeli

78

 

1.

Kocaeli

58

2.

Sakarya

40

 

2.

Sakarya

47

3.

Bursa

40

 

3.

Balıkesir

43

4.

İstanbul Avrupa

35

 

4.

Yalova

26

5.

Yalova

22

 

5.

İstanbul (Avrupa)

26

6.

Balıkesir

21

 

6.

Edirne

22

7.

Tekirdağ

13

 

7.

İstanbul (Anadolu)

18

8.

İstanbul (Anadolu)

12

 

8.

Bursa

12

9.

Kırklareli

9

 

9.

Kırklareli

2

10.

Çanakkale

5

 

10.

Tekirdağ

0

11.

Edirne

1

 

11.

Çanakkale

0

Ege Grubu (Kütahya)

Erkek Takımlar

 

Bayan Takımlar

 

 

 

1.

Manisa

82

 

1.

Manisa

67

2.   

İzmir

65

 

2.

İzmir

54

3.

Denizli

33

 

3.

Aydın

36

4.

Eskişehir

25

 

4.

Kütahya

26

5.

Kütahya

18

 

5.

Denizli

26

6.

Aydın

16

 

6.

Bilecik

20

7.

Bilecik

14

 

7.

Muğla

4

8.

Afyonkarahisar

12

8.

Eskişehir

3

9.

Uşak

1

 

9.

Afyon

2

10. 

 Muğla

1

 

 

Akdeniz Grubu (Adana)

Erkek Takımlar

 

Bayan Takımlar

 

 

 

1.  

Osmaniye

70

 

1.

Antalya

72

2.

Adana

46

 

2.

Mersin

48

3.

Antalya

37

 

3.

Burdur

45

4.

K.Maraş

31

 

4.

Hatay

19

5.

Mersin

24

 

5.

Adana

17

6.

Burdur

23

 

6.

Karaman

12

7.

Hatay

23

 

7.

Osmaniye

10

8.

Karaman

14

 

8.

K.Maraş

4

9.

Isparta

0

9.

Isparta

3

İç Anadolu Grubu (Kırşehir)

Erkek Takımlar

 

Bayan Takımlar

 

 

 

1.          

Konya

62

 

1.  

 Ankara

66

2.

Aksaray

57

 

2.

Konya

46

3.

Ankara

55

 

3.

Aksaray

38

4.

Kırşehir

41

 

4.

Sivas

37

5.

Sivas

35

 

5.

Kırşehir

20

6.

Kayseri

12

 

6.

Kırıkkale

13

7.

Yozgat

7

 

7.

Kayseri

10

8.

Nevşehir

3

 

8.

Nevşehir

7

9.

Kırıkkale

1

 

9.

Çankırı

7

10.

 Çankırı

0

 

10.

Yozgat

0

 

                                                Karadeniz 1 Grubu (Karabük)

Erkek Takımlar

 

Bayan Takımlar

 

 

 

1.Samsun

88

 

1.

Samsun

63

2.Bartın

31

 

2.

Düzce

50

3.Çorum

31

 

3.

Zonguldak

37

4.Bolu

23

 

4.

Çorum

19

5.Zonguldak

21

 

5.

Sinop

17

6.Sinop

18

 

6.

Amasya

15

7.Düzce

18

 

7.

Kastamonu

12

8.Amasya

11

 

8.

Bartın

7

9.Karabük

8

 

9.

Karabük

0

10.Kastamonu

4

 

10.

Bolu

0

 

                                                Karadeniz 2 Grubu (Bayburt)

Erkek Takımlar

 

Bayan Takımlar

 

 

 

1.Trabzon

56

 

1.Trabzon

80

2.Rize

55

 

2.Rize

36

3.Bayburt

42

 

3.Ordu

29

4.Artvin

33

 

4.Giresun

18

5.Ordu

32

 

5.Tokat

10

6.Tokat

20

 

6.Erzurum

8

7.Erzurum

8

 

7.Ardahan

6

8.Erzincan

1

 

8.Artvin

4

                                               Güney Doğu Anadolu Grubu (Şanlıurfa)

Erkek Takımlar

 

Bayan Takımlar

 

 

 

1.Şanlıurfa

90

 

1.Siirt

55

2.Siirt

57

2.Gaziantep

38

3.Batman

40

 

3.Batman

36

4.Gaziantep

28

 

4.Şırnak

36

5.Mardin

19

 

5.Kilis

34

6.Kilis

18

 

6.Mardin

15

7.Adıyaman

12

 

7.Adıyaman

14

8.Şırnak

4

 

8.Şanlıurfa

0

                                               Doğu Anadolu Grubu (Muş)

Erkek Takımlar

 

Bayan Takımlar

 

 

 

1.Malatya

55

 

1.Bitlis

56

2.Elazığ

52

 

2.Elazığ

38

3.Van

38

 

3.Malatya

21

4.Iğdır

23

 

4.Tunceli

19

5.Bitlis

21

 

5.Muş

14

6.Tunceli

18

 

6.Van

5

7.Ağrı

14

 

7.Ağrı

4

8.Muş

6

 

8.Bingöl

4

9.Bingöl

2

 

9.Iğdır

 





Okyay Utku Atabaş

VOLEYBOL
11.04.2017
Voleybol Türkiye Birinciliği Müsabakaları 05-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Adana'da Asım Savaş Spor Salonunda düzenlendi.
HENTBOL
07.04.2017
Hentbol Türkiye Birinciliği 10-14 Mayıs 2017 Tarihlerinde Balıkesir ilinde yapılacaktır.