İLETİŞİM

Anadolu Yıldızlar Ligi Adres Bilgisi
T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı
Spor Genel Müdürlüğü
Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Ulusal Faaliyetler Şube Müdürlüğü
Örnek Mahallesi Oruç Reis Caddesi No:13 Kat:10 Altındağ / ANKARA
Anadolu Yıldızlar Ligi İletişim Bilgileri
Ad Soyad Görevi Telefon E-Posta
Nuri KILIÇ Şube Müdürü (0312) 596 72 83 nuri.kilic@gsb.gov.tr
Birsen KIZILIRMAK ANALİG Koordinatörü
Atletizm - Tenis
(0312) 596 74 34 birsen.kizilirmak@gsb.gov.tr
Eyyüp Can KAHRAMAN Branş Koordinatörü
Basketbol - Judo - Güreş
(0312) 596 73 12 eyyup.kahraman@gsb.gov.tr
Gökhan GENÇKOL Branş Koordinatörü
Hentbol - Beyzbol - Softbol - Sosyal Medya ve İletişim
(0312) 596 72 88 gokhan.genckol@gsb.gov.tr
Turgut BAŞAR Branş Koordinatörü
Voleybol - Karate - Bocce - Modern Pentatlon - Buz Hokeyi
(0312) 596 74 33 turgut.basar@gsb.gov.tr
Anıl PEHLİVAN Branş Koordinatörü
Masa Tenisi - Yüzme - Cimnastik - Hokey - Buz Pateni
(0312) 596 73 17 anil.pehlivan@gsb.gov.tr
Selman TUNÇ Branş Koordinatörü
Badminton - Taekwondo - Su Topu - Kayak
(0312) 596 72 71 selman.tunc@gsb.gov.tr
Okyay Utku ATABAŞ ANALİG Bilişim Sorumlusu (0312) 596 74 07 okyay.atabas@sgm.gov.tr
Anadolu Yıldızlar Ligi Genel Mail Adresi analig@gsb.gov.tr
SU TOPU
Marmara Grubu - A Grubu
1İstanbul Anadolu659
2Manisa48
3Muğla2-10
4Antalya0-57
Marmara Grubu - B Grubu
1İstanbul Avrupa657
2Adana4-3
3Mersin2-22
4Edirne0-32
Marmara Grubu - C Grubu
1İzmir626
2Bursa432
3Kocaeli2-13
4Karaman0-45
Ege Grubu - A Grubu
1Kayseri420
2Trabzon213
3Gaziantep20
4Giresun0-33
Ege Grubu - B Grubu
1Ankara465
2Nevşehir2-26
3Malatya2-29
4Adıyaman0-10
Ege Grubu - C Grubu
1Elazığ21
2Konya29
3Hatay0-10
Marmara Grubu - A Grubu
1İstanbul Anadolu547
2Adana538
3Kocaeli2-8
4Mersin0-77
Marmara Grubu - B Grubu
1İzmir632
2Antalya417
3Muğla25
4Karaman0-54
Ege Grubu - A Grubu
1Hatay628
2Nevşehir410
3Karabük2-2
4Osmaniye0-36
Ege Grubu - B Grubu
1Elazığ417
2Kayseri216
3Giresun0-33
Ege Grubu - C Grubu
1Ankara439
2Gaziantep2-4
3Trabzon0-35

VOLEYBOL
1. Grup - A Grubu
Mersin0-0Konya
1. Grup - B Grubu
Antalya0-0Gaziantep
1. Grup - C Grubu
Tekirdağ0-0Erzurum
1. Grup - D Grubu
Kastamonu0-0Denizli
1. Grup - A Grubu
Tokat0-0Mersin
1. Grup - B Grubu
Bolu0-0Antalya
1. Grup - C Grubu
Muğla0-0Tekirdağ
1. Grup - D Grubu
Çorum0-0Kastamonu
1. Grup - A Grubu
Konya0-0Tokat
1. Grup - B Grubu
Gaziantep0-0Bolu
1. Grup - C Grubu
Erzurum0-0Muğla
1. Grup - D Grubu
Denizli0-0Çorum
1. Grup - A Grubu
Samsun0-0Muğla
1. Grup - B Grubu
Ankara0-0Tekirdağ
1. Grup - C Grubu
Kocaeli0-0Tokat
1. Grup - D Grubu
Ordu0-0Antalya
1. Grup - A Grubu
Kastamonu0-0Samsun
1. Grup - B Grubu
Karabük0-0Ankara
1. Grup - C Grubu
Mersin0-0Kocaeli
1. Grup - D Grubu
Giresun0-0Ordu
1. Grup - A Grubu
Muğla0-0Kastamonu
1. Grup - B Grubu
Tekirdağ0-0Karabük
1. Grup - C Grubu
Tokat0-0Mersin
1. Grup - D Grubu
Antalya0-0Giresun
anadoluyıldızlarligi.sgm.gov.tr
SGM Bilgi İşlem Şubesi - ANKARA-2017