Basketbol Türkiye Birinciliği Puan Durumu için Tıklayınız - Masa Tenisi Türkiye Birinciliği Puan Durumu için Tıklayınız - Yüzme Türkiye Birinciliği Puan Durumu için Tıklayınız
HENTBOL Türkiye Birinciliği - 1. GRUP - ERKEK
A GRUBU
Bursa30-24Ankara
Uşak22-14Van
Bursa29-18Van
Uşak14-24Ankara
Bursa20-18Uşak
Van15-31Ankara
B GRUBU
Kırşehir17-18Rize
Batman18-20Bolu
Kırşehir24-19Bolu
Batman16-16Rize
Kırşehir23-11Batman
Bolu20-17Rize
BADMİNTON Türkiye Birinciliği - 1. GRUP - ERKEK
A GRUBU
Ankara4-1İstanbul Anadolu
Malatya5-0Van
Ankara3-2Van
Malatya5-0İstanbul Anadolu
Ankara1-4Malatya
Van5-0İstanbul Anadolu
B GRUBU
Denizli5-0Kütahya
Samsun5-0Gaziantep
Denizli5-0Gaziantep
Samsun5-0Kütahya
Denizli1-4Samsun
Gaziantep4-1Kütahya
HENTBOL Türkiye Birinciliği - 1. GRUP - BAYAN
A GRUBU
Sinop13-12Çorum
Bursa14-16İzmir
Sinop3-29İzmir
Bursa30-13Çorum
Sinop6-22Bursa
İzmir28-9Çorum
B GRUBU
Bolu9-11İstanbul Anadolu
Antalya16-7Elazığ
Bolu12-12Elazığ
Antalya17-10İstanbul Anadolu
Bolu14-11Antalya
Elazığ10-21İstanbul Anadolu
BADMİNTON Türkiye Birinciliği - 1. GRUP - BAYAN
A GRUBU
Ankara5-0Kastamonu
Aydın4-1Zonguldak
Ankara5-0Zonguldak
Aydın3-2Kastamonu
Ankara5-0Aydın
Zonguldak0-5Kastamonu
B GRUBU
Bursa5-0Karaman
Malatya1-4Samsun
Bursa3-2Samsun
Malatya2-3Karaman
Bursa5-0Malatya
Samsun4-1Karaman
Anadolu Yıldızlar Ligi 14.08.2017
2017 - 2018 ?Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Uygulama Talimatı ve branş talimatları taslak olarak yayınlanmıştır. 
ATLETİZM 25.05.2017
Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Türkiye Birinciliği 20-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya'da yapıldı.
HENTBOL 18.05.2017
10-14 Mayıs  2017 tarihleri arasında Balıkesir GHSİM'nin ev sahipliğini yaptığı Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Türkiye Birinciliği müsabakaları tamamlandı.
MART 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
ATLE
- ATLETİZM -
Grup Müsabakası
- ATLETİZM -
Grup Müsabakası
- ATLETİZM -
Yarı Final
- ATLETİZM -
Yarı Final
BADM
- BADMİNTON -
Yarı Final
- BADMİNTON -
Yarı Final
- BADMİNTON -
Yarı Final
BASK
- BASKETBOL -
Yarı Final
- BASKETBOL -
Yarı Final
- BASKETBOL -
Yarı Final
- BASKETBOL -
Türkiye Birinciliği
- BASKETBOL -
Türkiye Birinciliği
- BASKETBOL -
Türkiye Birinciliği
CİMN
HENT
- HENTBOL -
Yarı Final
JUDO
- JUDO -
Türkiye Birinciliği
- JUDO -
Türkiye Birinciliği
- JUDO -
Türkiye Birinciliği
KARA
- KARATE -
Yarı Final
- KARATE -
Yarı Final
- KARATE -
Türkiye Birinciliği
- KARATE -
Türkiye Birinciliği
MASA
- MASA TENİSİ -
Yarı Final
- MASA TENİSİ -
Yarı Final
TAEK
- TAEKWONDO -
Türkiye Birinciliği
- TAEKWONDO -
Türkiye Birinciliği
- TAEKWONDO -
Türkiye Birinciliği
VOLE
- VOLEYBOL -
Yarı Final
- VOLEYBOL -
Yarı Final
- VOLEYBOL -
Yarı Final
YÜZM
- YÜZME -
Yarı Final
- YÜZME -
Yarı Final
- YÜZME -
Türkiye Birinciliği
KAYA
BUZ
- BUZ HOKEYİ -
Türkiye Birinciliği
- BUZ HOKEYİ -
Türkiye Birinciliği
- BUZ HOKEYİ -
Türkiye Birinciliği
- BUZ HOKEYİ -
Türkiye Birinciliği
- BUZ HOKEYİ -
Türkiye Birinciliği
BUZP
- BUZPATENİ -
Türkiye Birinciliği
- BUZPATENİ -
Türkiye Birinciliği
- BUZPATENİ -
Türkiye Birinciliği
SU T
- SU TOPU -
Grup Müsabakası
- SU TOPU -
Grup Müsabakası
Gruplara katılacak illeri görebilmek için Etkinliklere tıklamanız gerekmektedir.
Etkinlik takvimini indirmek için tıklayınız.