MÜSABAKALARIN YAPILACAĞI İL VE TARİHLERİ


BransATLETİZM
MüsabakaYarı Final
Başlangıc ve Bitiş Tarihi25.03.2017 / 26.03.2017

Grubu1. Grup
Düzenlenen İlAfyonkarahisar
Katılacak İllerErkek Takımlari
İstanbul Avrupa - Tekirdağ - İstanbul Anadolu - Bursa - Çanakkale - Kocaeli - İzmir - Eskişehir - Manisa - Aydın - Kütahya - Denizli -
Bayan Takımlari
İstanbul Avrupa - Bursa - Balıkesir - Kocaeli - Sakarya - Çanakkale - Eskişehir - İzmir - Aydın - Muğla - Manisa - Denizli -

Grubu2. Grup
Düzenlenen İlIsparta
Katılacak İllerErkek Takımlari
Adana - Mersin - Antalya - Osmaniye - Burdur - Karaman - Ankara - Sivas - Kırşehir - Konya - Nevşehir - Niğde -
Bayan Takımlari
Osmaniye - Isparta - Mersin - Antalya - Adana - Karaman - Ankara - Kayseri - Çankırı - Konya - Sivas - Yozgat -

Grubu3. Grup
Düzenlenen İlSamsun
Katılacak İllerErkek Takımlari
Çorum - Zonguldak - Samsun - Bolu - Kastamonu - Amasya - Trabzon - Erzincan - Tokat - Giresun - Erzurum - Gümüşhane -
Bayan Takımlari
Düzce - Bolu - Karabük - Amasya - Zonguldak - Samsun - Tokat - Giresun - Ordu - Trabzon - Erzincan - Erzurum -

Grubu4. Grup
Düzenlenen İlMalatya
Katılacak İllerErkek Takımlari
Gaziantep - Kilis - Diyarbakır - Şanlıurfa - Hakkari - Batman - Van - Tunceli - Malatya - Bingöl - Ağrı - Elazığ -
Bayan Takımlari
Gaziantep - Batman - Kilis - Diyarbakır - Şanlıurfa - Siirt - Van - Elazığ - Ağrı - Bingöl - Kars - Malatya -

ATLETİZM
25.05.2017
Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Türkiye Birinciliği 20-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya'da yapıldı.
HENTBOL
18.05.2017
10-14 Mayıs  2017 tarihleri arasında Balıkesir GHSİM'nin ev sahipliğini yaptığı Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Türkiye Birinciliği müsabakaları tamamlandı.
BADMİNTON
18.05.2017
12-14 Mayıs  2017 tarihleri arasında Bilecik GHSİM'nin ev sahipliğini yaptığı Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Türkiye Birinciliği müsabakaları tamamlandı.
CİMNASTİK
18.05.2017
Analig Cimnastik Türkiye Birinciliği Müsabakaları 12-14 Mayıs 2017 tarihlerinde İzmir Bornova Cimnastik Salonunda yapıldı.