MÜSABAKALARIN YAPILACAĞI İL VE TARİHLERİ


BransYÜZME
MüsabakaYarı Final
Başlangıc ve Bitiş Tarihi11.03.2017 / 12.03.2017

Grubu1. Grup
Düzenlenen İlKocaeli
Katılacak İllerErkek Takımlari
Bursa - Kocaeli - Tekirdağ - İstanbul Anadolu - İstanbul Avrupa - Sakarya - Denizli - İzmir - Eskişehir - Manisa - Muğla - Aydın -
Bayan Takımlari
Bursa - Tekirdağ - İstanbul Anadolu - İstanbul Avrupa - Kocaeli - Edirne - Denizli - İzmir - Eskişehir - Manisa - Kütahya - Muğla -

Grubu2. Grup
Düzenlenen İlKayseri
Katılacak İllerErkek Takımlari
Adana - Antalya - Mersin - Isparta - Hatay - Kahramanmaraş - Ankara - Kayseri - Konya - Kırıkkale - Aksaray - Niğde -
Bayan Takımlari
Antalya - Adana - Isparta - Mersin - Hatay - Kahramanmaraş - Ankara - Kayseri - Konya - Kırıkkale - Aksaray - Niğde -

Grubu3. Grup
Düzenlenen İlSamsun
Katılacak İllerErkek Takımlari
Samsun - Çorum - Bolu - Karabük - Amasya - Kastamonu - Trabzon - Giresun - Erzincan - Erzurum - Ordu - Rize -
Bayan Takımlari
Samsun - Bolu - Çorum - Kastamonu - Karabük - Bartın - Giresun - Trabzon - Ordu - Rize - Erzincan - Ardahan -

Grubu4. Grup
Düzenlenen İlElazığ
Katılacak İllerErkek Takımlari
Gaziantep - Adıyaman - Kilis - Diyarbakır - Siirt - Şanlıurfa - Van - Elazığ - Malatya - Bingöl - Ağrı -
Bayan Takımlari
Gaziantep - Adıyaman - Diyarbakır - Siirt - Kilis - Mardin - Van - Elazığ - Malatya - Bingöl - Ağrı -

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ
14.08.2017
2017 - 2018 ?Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Uygulama Talimatı ve branş talimatları taslak olarak yayınlanmıştır. 
ATLETİZM
25.05.2017
Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Türkiye Birinciliği 20-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya'da yapıldı.
HENTBOL
18.05.2017
10-14 Mayıs  2017 tarihleri arasında Balıkesir GHSİM'nin ev sahipliğini yaptığı Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Türkiye Birinciliği müsabakaları tamamlandı.
BADMİNTON
18.05.2017
12-14 Mayıs  2017 tarihleri arasında Bilecik GHSİM'nin ev sahipliğini yaptığı Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Türkiye Birinciliği müsabakaları tamamlandı.