PUAN DURUMLARI
- - -

BASKETBOL - Yarı Final Puan Durumu (Erkek)
- 1. Grup -
A Grubu
1

×
Kütahya25-89İstanbul Anadolu10.03.201711.00
Bursa45-93İstanbul Anadolu11.03.20179.30
İstanbul Anadolu62-36Konya12.03.201714.30
6(138)
2

×
Bursa68-82Konya10.03.20179.30
Kütahya34-48Konya11.03.201711.00
İstanbul Anadolu62-36Konya12.03.201714.30
5(2)
3

×
Bursa68-82Konya10.03.20179.30
Bursa45-93İstanbul Anadolu11.03.20179.30
Bursa69-41Kütahya12.03.201713.00
4(-34)
4

×
Kütahya25-89İstanbul Anadolu10.03.201711.00
Kütahya34-48Konya11.03.201711.00
Bursa69-41Kütahya12.03.201713.00
3(-106)
B Grubu
1

×
Mersin30-47Kocaeli10.03.201715.30
Niğde21-57Kocaeli11.03.201712.30
Kocaeli52-37Antalya12.03.201715.30
6(68)
2

×
Mersin30-47Kocaeli10.03.201715.30
Mersin58-37Antalya11.03.201714.00
Niğde14-113Mersin12.03.201716.00
5(103)
3

×
Niğde42-104Antalya10.03.201714.00
Mersin58-37Antalya11.03.201714.00
Kocaeli52-37Antalya12.03.201715.30
4(26)
4

×
Niğde42-104Antalya10.03.201714.00
Niğde21-57Kocaeli11.03.201712.30
Niğde14-113Mersin12.03.201716.00
3(-197)
C Grubu
1

×
İzmir52-64İstanbul Avrupa10.03.201717.00
İstanbul Avrupa82-32Ankara12.03.20178.00
4(62)
2

×
İzmir52-64İstanbul Avrupa10.03.201717.00
İzmir82-34Ankara11.03.201715.30
3(36)
3

×
İzmir82-34Ankara11.03.201715.30
İstanbul Avrupa82-32Ankara12.03.20178.00
2(-98)
- 2. Grup -
A Grubu
1

×
Trabzon48-40Van10.03.201710.00
Trabzon52-36Şanlıurfa11.03.20179.00
Trabzon40-29Batman12.03.20179.00
6(35)
2

×
Trabzon48-40Van10.03.201710.00
Batman58-61Van11.03.201710.30
Şanlıurfa49-59Van12.03.201710.30
5(5)
3

×
Batman43-61Şanlıurfa10.03.201711.30
Trabzon52-36Şanlıurfa11.03.20179.00
Şanlıurfa49-59Van12.03.201710.30
4(-8)
4

×
Batman43-61Şanlıurfa10.03.201711.30
Batman58-61Van11.03.201710.30
Trabzon40-29Batman12.03.20179.00
3(-32)
B Grubu
1

×
Rize73-54Diyarbakır10.03.201713.00
Rize63-41Gaziantep11.03.201712.00
Rize38-41Düzce12.03.201712.00
5(38)
2

×
Düzce53-66Gaziantep10.03.201714.30
Rize63-41Gaziantep11.03.201712.00
Gaziantep82-70Diyarbakır12.03.201713.30
5(3)
3

×
Rize73-54Diyarbakır10.03.201713.00
Düzce68-97Diyarbakır11.03.201713.30
Gaziantep82-70Diyarbakır12.03.201713.30
4(-2)
4

×
Düzce53-66Gaziantep10.03.201714.30
Düzce68-97Diyarbakır11.03.201713.30
Rize38-41Düzce12.03.201712.00
4(-39)
C Grubu
1

×
Samsun26-71Amasya10.03.201716.00
Malatya29-63Amasya11.03.201716.30
Zonguldak40-56Amasya12.03.201716.30
6(95)
2

×
Malatya36-48Zonguldak10.03.201717.30
Samsun34-98Zonguldak11.03.201715.00
Zonguldak40-56Amasya12.03.201716.30
5(60)
3

×
Malatya36-48Zonguldak10.03.201717.30
Malatya29-63Amasya11.03.201716.30
Samsun25-33Malatya12.03.201715.00
4(-38)
4

×
Samsun26-71Amasya10.03.201716.00
Samsun34-98Zonguldak11.03.201715.00
Samsun25-33Malatya12.03.201715.00
3(-117)
BADMİNTON
27.03.2017
Analig Badminton Yarı Final Müsabakaları Eskişehir'de 24-26 Mart 2017 tarihleri arasında 11 kız 12 erkek takımın katılımıyla gerçekleştirildi.
ATLETİZM
27.03.2017
Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Yarı Final Müsabakaları 25-26 Mart 2017 tarihleri arasınsa Samsun'da düzenlendi.